Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki tud nekem segíteni, hogy táblázatkezelőben hogyan tudok egy listányi címet "abc" sorrendbe rakni? fórum

Valaki tud nekem segíteni, hogy táblázatkezelőben hogyan tudok egy listányi címet "abc" sorrendbe rakni? (tudásbázis kérdés)


12. klenca
2010. júl. 2. 21:45

Csak két kattintás


a megfelelő helyen.:))

11. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 2. - Mar.csi)
2009. ápr. 25. 07:06
adatok->sorba rendezés -nél találod ha nincs kint az eszköztárban.
2009. ápr. 21. 11:38

Rendkívül sokrétű,érdeklédésre számot-

tartó írásaikért csak köszönet jár.

lakatos34@t-online.hu

2009. ápr. 20. 19:55
Nem témához tartozik, de nekem nagyon gyorsan szükségem lenne segítségre, viszont míg nem telik le a 24 óra ennek a kérdésnek a feltevésétől, nem írhatok ki újat. Aki hajlandó lenne nekem segíteni please! Szociális gyermek- és ifjúságvédelmi ügyintéző szakon tanulok és itt állok vizsga előtt tételek nélkül a tanárom miatt! Könyörgöm, aki valamilyen módon tud nekem segíteni jelentkezzen, nagyon sürgős lenne!!!!
2009. ápr. 20. 15:43
Köszönöm szépen!
7. syria (válaszként erre: 6. - Branita)
2009. ápr. 20. 15:04
A rendezendő oszlopot kell kijelölni, majd a A-Z lenyíl gomb megnyomása után ráhagyni, hogy bővítse a kijelölést, hogy a többi oszlopot is "vigye magával" a rendezés.
2009. ápr. 20. 14:54

kijelölöd a sorokat(!), amiket sorrendbe szeretnél tenni és az eszköztárban van egy olyan gomb, hogy A-Z és mellette egy lefelé mutató nyíl. ezt megnyomod és ennyi. (fontos, hogy az egész sort kijelöld)


remélem érthető volt.. :o)

2009. ápr. 20. 14:51

kijelölöd az a sort/oszlopot , amivel dolgozni szeretnél, és kell lennie egy olyan ikonnak fent , hogy sorba rendezés

utánna esetleg megkérdezi, hogy a táblázathoz tartozó elemeket is sorba rakja-e , arra célszerű igennel válaszolni

2009. ápr. 20. 14:48
Nekem fix abba sorba van ahol kell uj lapot kerni...en 2003 verziot hasznalok..;)
2009. ápr. 20. 14:47
kell legyen fen az eszkoztarba egy ikon amin betuk vannak kijelolod az egeszet es "sort by a-z" parancsot add ki...
2009. ápr. 20. 14:45
Az excelben csináltam egy listát, könyvcímek és szeretném "abc" sorrendbe rakni, de sajnos nem emlékszem hogyan kell. Aki tud, légyszíves segítsen!
2009. ápr. 20. 14:42
Valaki tud nekem segíteni, hogy táblázatkezelőben hogyan tudok egy listányi címet "abc" sorrendbe rakni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook