Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fél éve érkezett el az ideje az életünkbe, hogy babát szeretnénk a férjemmel. Sajnos eddig sikertelenül. Mikortól aggódjak? fórum

Fél éve érkezett el az ideje az életünkbe, hogy babát szeretnénk a férjemmel. Sajnos eddig sikertelenül. Mikortól aggódjak? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 27. 09:45

Sziasztok! Kinek hogy alakult a hétvége? Zoé, kibékülés megtörtént :-)?


Mi egy nagyon szép, pihenős hétvégét töltöttünk el, talán eredményesen, majd meglátjuk, de nem is direkt erre ment ki a játék amúgy...


Szép napot Mindenkinek!

56. 5192e2a2a3 (válaszként erre: 52. - B.Timke)
2009. ápr. 24. 13:15

Húúú, az elég ciki lehetett. Így mókásan hangzik, de ha belegondolok, ha én találnék ilyen fotót, az elég vacakul érintene, pedig a másik fél nem is tehet róla, de mégis...


Zoé, ne add fel!

2009. ápr. 24. 13:13
Mindenkinek szép babagyártós :-) hétvégét kívánok!
54. B.Timke (válaszként erre: 53. - Zoé00)
2009. ápr. 24. 11:12
Én most szedem a 2. adag Clostyt. Jövőhét hétvégén esedékes a peteérés... addíg csak gyakorolunk. na és hát tegnap volt a szülinapja a drágámnak, megleptem egy kis kosztümös játékkal.. :)
53. Zoé00
2009. ápr. 24. 10:43

Köszi csajok a biztatást, eddig hozzám sem szólt....néha olyanok, mint az óvodások:)


És ki hogy van baba ügyben?

52. B.Timke (válaszként erre: 49. - Zoé00)
2009. ápr. 24. 10:14

Egyszer a drágám keresett valamit a cd-lemezeken a számítógépben, és berakta egyik régi lemezemet, amin volt egy kép az exemről, ahogy mesztelenül vasal. Erről én nem is tudtam, mert sulis jegyzeteket másolt át az exem erre a lemezre, mikor szétmentünk, és mivel hogy nem volt már rá szükségem, elraktam a többi közé. Na volt ott hadd-el-hadd. Voltam én akkor minden, csak szép lány nem... Ráadásul napokig tartogatta magában, és csak hétvégére mondta el,ami kirobbant belőle..

másnap bocsánatot kért, és azt mondta, sejtette, hogy nem is tudok róla, csak mégis rosszul esett neki.

Ne aggódj, ez is elmúlik, és belátja, hogy nem jelent semmit.

51. 5192e2a2a3 (válaszként erre: 49. - Zoé00)
2009. ápr. 24. 08:54

Szia! E miatt volt egy kis összezördülés? Ne aggódj, semmi sincs veszve. Gondolom, ha babát szertnél tőle, ő életed nagy párja. Engeszteld ki, nyugtasd meg, hogy ő neked az igazi és biztos neki is van múltja, mint minden felnőtt embernek. Az a lényeg, hogy higgadtan és kedvesen. Aztán lehet még ebből szombat éjjel egy babóka :-).


Mi épp kirándulós kikapcsolódós hétvégére megyünk, hátha lesz valami. Bár nem éppen abban az időben vagyok, de hát sose lehet tudni...

2009. ápr. 24. 08:48
Szai! Csak nem pozitívat teszteltél? Gratulálok :-)))!
49. Zoé00
2009. ápr. 23. 19:33

Ma biztos nem fogan meg a kis lurkó akit mindennél jobban várunk....párom megtalálta az exemmel lévő közös képeket, amik még valahogy megmaradtak...

Jaj de amatőr vagyok, franc, pont most:)Szombaton elvileg peteérés....jaj jaj jaj jaj

48. mimmo33 (válaszként erre: 47. - Mimmo33)
2009. ápr. 23. 17:34

NEM AGYALTAM,MÁSSAL FOGLALKOZTAM, és 3 év után úgy néz ki, hogy SIKERÜLT!!!

(Lásd a naplómban:D)


Szóval, csak lazán, és nagyon szorítok mindenkinek, hogy minél hamarabb teljesüljön az álma.Akarni kell, de nem görcsösen!!

2009. ápr. 23. 17:33

Sziasztok!


Én ajánlottam nektek az elején, hogy ne körzővel meg vonalzóval...

A fiammal gyógyszer mellett lettem terhes, tehát azt nem tudom megmondani, hogy mennyit "próbálkoztunk"...;)

A kistesót viszont 3 éVE próbáljuk összehozni.Állandóan agyaltam, történtek tragédiák a családban, nem is egy hanem 3.Az agyamat, a teherbeesésért felelős hormonjaimat totálisan blokkolták ezek a negatív dolgok...Ráadásul magammal sem voltam megelégedve.Nem vol vészes a dolog, de a párom finoman megjegyezte, hogy a kollégájának a barátnője csinálja a 90 napos diétát és ennyit maeg annyit fogyott...Na nekem sem kellett több.Március 2.-án belevágtam.Ma vagyok az 53.napon és fogytam 6kg20 dekát:):)

Na ez volt a köret.A lényeg, hogy

2009. ápr. 23. 10:08
Sziasztok! Én is új vagyok itt és valójában most találkoztam először a Fórum résszel, de tetszik, ahogy kérdeztek és véleményt cseréltek és én is adhatok véleményt. Most láttam meg a lap alján, hogy be szoktatok jelentkezni, ezért bocsi az utólagos jelentkezésért, most szeretném pótolni. Igen sok érdekes témakőr van a kérdések között és ahogy van rá lehetőségem szívesen megosztom én is a tapasztalataimat. Ez persze szintén nem okoskodás, inkább tapasztalat átadás. Köszi ennyit akartam mondani. Szeretettel köszöntök mindenkit.
45. Zoé00
2009. ápr. 23. 09:58

Lehetetlen, hogy kibírjuk 2 napig...:)

2 hét és kiderül, hogy mi a helyzet...

44. 5192e2a2a3 (válaszként erre: 42. - Zoé00)
2009. ápr. 23. 09:53

Sajnos, a candida nálam is visszatérő probléma, de a doki szerint nem ezen múlik a terhesség.


Én azt hallottam (természetesen, hogy az együttlétek gyakoriságát nem vonalzóval és centivel kell kimérni....), de azon felül doki azt mondta, hogy a spermiumok szempontjából a 2 nap a legideálisabb.

43. 5192e2a2a3 (válaszként erre: 41. - 5193772e0c)
2009. ápr. 23. 09:50

Köszönöm, hogy leírtad a történeted, pont ilyenekre voltam kiváncsi, amikor nem rögtön, de mégis sikerül, úgy, hogy nincs baj a háttérben.


Igen, próbálom így felfogni a dolgot, amúgy 32 vagyok, ezért is sürgetném. Nem érzem magam idősnek, de úgy gondolom, hogy számomra ez a legideálisabb, és nem tolnám tovább.


A párom szerencsére nagyon türelmes és laza.

42. Zoé00 (válaszként erre: 40. - 5192e2a2a3)
2009. ápr. 23. 09:42

Nem, orvoshoz még nem mentem, 5 hónap után szerintem nem is kell.

Bennem inkább félelmek vannak, jó pár évvel ezelőtt elkaptam egy gombás fertőzést, ami a szokásos tünetekkel( folyás, egy idő után kellemetlen szagú, állagú, viszkető) jár, orvos mindig felír kúpot, kenőcsöt, használom, elmúlik, de x idő után ismét kiújul...kicsit félek, hogy ez gátolja a hatalmas örömöt...

Amúgy nem azért vagyunk minden nap, akár többször is együtt a párommal, mert babát gyártunk, hanem mert nem tudunk ellenállni a kísértésnek...nem mondhatom neki azt, hogy Drágám!Állíts magadon, várjuk pár napot, hogy megérjenek a lurkók:)

Egyébként mi a "javasolt"? 2 naponta? vagy 3? napi 1?

Olyan fura ezt leírni, mintha egy gyógyszer beszedéséről beszélnénk....és közben a világ legjobb dolga:)

2009. ápr. 23. 09:30
Nyugi, ne görcsöljetek a témán a félév még nem a pánikolás időszaka. Általános, bevett szokás, hogy amikor egy pár eltervezi, hogy "babaprojektet" készít, akkor úgy gondolja, hogy az onnantól számított első együtt lét után tuti azonnal teherbe esik és ha nem akkor először ijedtség, aztán szomorúság, majd félelem és így tovább és végül már az összeveszés. Majd rohangálás mindenhová. Ez NEM ÍGY MŰKÖDIK. Hagyjátok, hogy az élet hozza el a kapcsolatotok gyümölcsét, akkor amikor annak eljön az ideje. Én két évi házasság után estem terherbe. Azt lehet mondani elég nehezen, hiszen rendszeresen éltünk házaséletet. Ja igen, ha túl sűrűn teszed - pont a cél érdekében - akkor biztos, hogy nem sikerül. Ez szinte törvényszerű, amit nagyon akarunk az tuti nem jön be. Tehát két éven után teherbe estem. és onnantól meg állandóan azért rettegtem, hogy úristem nehogy, mert hogy fordult a kocka, de jelentősen. A probléma az, hogy Ti mindíg mindent megterveztek. Minek. Jön minden magától ha eljön az ideje. Kérlek, légy türelmes. Nem tudom, hogy mióta vagytok együtt a pároddal, de gondolom, hogy még nincs ok az aggodalomra. Akkor aggódj, ha már 5 - 6 éve próbálkozol és nem jön össze, vagy nem marad meg, de fél év után mi a csudának aggódsz. Meglátod nem lesz semmi baj, csak lazíts egy kicsit. Így a végén mind a ketten görcsöltök. Te azért, hogy összejöjjön és csak arra figyelsz, a párod meg azért, hogy sikeres legyen. No azért ezt nem nevezték lazulós együttlétnek. Akkor meg ugye mit várunk. Hányszor hallottad már, hogy egy egy terhesség akkor jött össze amikor éppen nem is számítottak rá és ezek bizony a legédekesebb pillatokban, abszolút de spontán együttlétek alkalmával jön össze, vagy egy nyaralásnál. Úgyhogy én azt tanácsolom, ne izgulj, hanem élvezzétek egymás társaságát és szeretetét, és majd 2 - 3 év múlva kezdj izgulni, addig minek. Ez ugyanis ördögi kőr lehet, és bizony simán tönkretehet egy kapcsolatot. Egyébként hány éves vagy, ha megkérdezhetem?
40. 5192e2a2a3 (válaszként erre: 39. - Zoé00)
2009. ápr. 23. 09:29
Pont így vagyok ezzel én is. Voltál már dokinál ezügyben?
39. Zoé00
2009. ápr. 23. 09:25
Legrosszabb a bizonytalanság, ha tudnám, hogy valamikor jönni fog, biztos nyugodtabb lennék, de sajnos eléggé bennem van az az érzés, hogy mi van ha nem is lehet....és ezzel társulnak a kérdések, aggodalmak, miért pont nekem nem? stb...
38. 5192e2a2a3 (válaszként erre: 35. - B.Timke)
2009. ápr. 23. 09:07

Timi, akkor nálad sem épp a legnyugisabb időszakról van szó. Olyat is hallottam, hogy a babókák tudják, mikor van itt az ideje, hogy megérkezzenek.


Ismeri valaki a Jónás módszert? Én mostanság hallottam róla, hogy a holdciklus befolyással van a nők termékenységére, és hogy rengeteg bizonyítéka van a 85%-os beválási esélynek.

37. 5192e2a2a3 (válaszként erre: 36. - Zoé00)
2009. ápr. 23. 09:05

Szia :-)! Üdv a csapatban. Igen, egyetértek a hozzáállással.

Nem vagyok én amúgy egy görcsölős, túlaggódós típus, csak ez egy nagyon fontos része az ember életének, és engem az nyomaszt egy kicsit, hogy nem tudom, hogy természetesen alakulnak-e a dolgok, vagy tényleg valami gond van, meg mi lesz...De hát ezek ilyen dolgok.


Neked is mielőbbi sok sikert :-)!

36. Zoé00
2009. ápr. 23. 08:52

Sziasztok Leendő anyukák!

Csatlakozom, én is hasonló cipőben járok...

Mi december óta próbálkozunk, de egyenlőre semmi!

Mindenkinek sok sikert, szokták mondani, hogy csak szeresd a párod blabla...Így vagy úgy, de hozzuk össze és alakítsuk át a fórum nevét: HAMAROSAN ANYÁK LESZÜNK HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:)

35. B.Timke (válaszként erre: 33. - 5192e2a2a3)
2009. ápr. 23. 08:22

Szerintem igen. Én már egy éve folyamatosan vizsgákra készülök, és sokan mondják, hogy ha vége lesz a vizsgáknak, majd tuti akkor esem teherbe...

két barátnőm is úgy lett babás, hogy elmentek nyaralni, pihenni egy kicsit, és abban a hónapban már nem kellett tamponnal bajlódni.. :)

34. 5192e2a2a3 (válaszként erre: 24. - B.Timke)
2009. ápr. 22. 14:22
Szia! Akkor mi hasonló cipőben járunk, sok sikert :-)!
2009. ápr. 22. 14:21

Sziasztok!


Épp új ciklusba "kezdtem", várom a fejleményeket :-). Próbálunk mindent megtenni, nem görcsösen. Épp költözés előtt állunk, egy ideje anyósékkal élünk, elég sok a feszültség. Valaki tud arról, hogy a stressz tényleg gátolhatja a fogantatást, akkor is, ha szervileg minden ok?

32. d58b988bee (válaszként erre: 30. - B.Timke)
2009. ápr. 21. 15:55
Ja, ne haragudj bénán írtam, de látom már kaptunk segítséget:o) Szóval hiába érnek a peték, ha esetleg el van záródva.
31. mimmo33 (válaszként erre: 30. - B.Timke)
2009. ápr. 21. 14:38
az a petevezeték átjárhatósági vizsgálata
30. B.Timke (válaszként erre: 28. - D58b988bee)
2009. ápr. 21. 13:56
mi az a hsg?! vagy hülyét kérdeztem?
29. 75moncsi (válaszként erre: 26. - C82ca0b957)
2009. ápr. 21. 13:17
Ha az a 23 az éveid számát jelenti, akkor jogos a véleményed. De 34-35 évesen feleslegesen már nem szabad várni éveket. Sőt még hónapokat sem.
28. d58b988bee (válaszként erre: 27. - B.Timke)
2009. ápr. 21. 10:35
Akkor megnyugodtam, de egy hsg nem ártana.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook