Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Könnyen tolható babakocsi fórum

Könnyen tolható babakocsi (beszélgetős fórum)


11. Clemi
2014. márc. 10. 11:19
Hoppsz!:'-)) 8 évet elkéstem:'-))))))))
10. Clemi (válaszként erre: 1. - Imo)
2014. márc. 10. 11:16

Szia!

3 kerekűt én sem vettem volna, mert eléggé instabil.

Én ezt vàlasztottam most a màsodik gyermekemnek:


Thomas Bomble Bee

[link]


Àrban sem sok, van hozzá minden és 3 éves korig tudjàtok majd használni. Én imadom, bár még csak itthon tologattam (mert a babánk még csak 3 hét múlva érkezik).

2009. ápr. 16. 14:44

Sziasztok!

Nekünk egy Concord Fusion-k van,isteni kocsi,nagyon kényelmes a mamának és a babának egyaránt.

2008. jan. 30. 12:30
Szia, nekünk egy Pikoli márkájú szimpla babakocsink van. Én rendszresen egy kézzel tolom, mert a másikkal a nagylányom kezét szoktam fogni. Megmondom öszintén, hogy anno az egyik hiperben vettük, akciósan hordozóval együtt 30e ft-ért. Travel systemként is használható és minden részlet ki van rajta nagyon találva. Egy hibája van, hogy csak egy írányból tolható, de mivel a kupola részt teljesen át tudom fordítani, így látom a babámat tologatás közben. A legfontosabb szerintem a bolygókerék. A lányzóm még piruettezni is szokott a kocsival, én meg frászt kapok, de szerencsére strapabíró darab.
7. kaaskopje (válaszként erre: 3. - Fe1fe85329)
2008. jan. 30. 11:58

Nem lehet, hogy akkor egyszerüen a kocsi maga volt rossz minõségü?

Nekünk is 3 kerekü kocsink van, két gyereket kiszolgált, illetve a kisebbiket még mindig, egyszer nem borult fel, nagyon stabilan áll. Szerintem könnyen is tolható, bár 3 kereküben is van sok fajta. Van olyan, amit kifejezetten futáshoz találtak ki, szerintem azt biztosan nagyon könnyü tolni :))

2008. jan. 29. 16:39

Sziasztok!

ELADÓ egy kétfunkciós TAKO NATALIA babakocsi minden tartozékával: mózeskosár, téli lábzsák, sportkar, válltáska, esőzsák + ajándék szúnyogháló. Hárompontos biztonsági öv, 3 fokozatban dönthető háttámla, lábtartó. Nagy, küllős, felfújható kerekek, strapabíró alsó tárolózsák, hátulján is nagy tárolózseb. Két irányból tolható, egyoldali fékkel. Ugyanitt eladó egy Drewex Kuba telivégű, natúr színű kiságy levehető mackómintás huzatú kókuszmatraccal 20.000 Ft-ért. Tel.:06/70-293-45-71 B.Annamari

5. Bubbaboo (válaszként erre: 4. - Imo)
2007. jan. 4. 06:35

Ja értem.. és bocsi, hogy csak most írok!!!

Közben megvettük a babakocsit, totál beleszerettem! Nemsokára már "élesben" is kipróbálhatom! :-))

4. Imo
2006. dec. 4. 18:35
Én az 1-2 hónapot úgy értettem, hogy megveszem mondjuk 170e-ért és nem fogom tudni használni, ezért kidobok több tízezret feleslegesen.
3. fe1fe85329 (válaszként erre: 2. - Bubbaboo)
2006. dec. 4. 00:02
A háromkerekűvel én is megjártam amikor nagyobb lett a lányom és hátradőlt benne egy kicsit jobban éppen nem dobott egy hátast babakocsistól!!
2. Bubbaboo (válaszként erre: 1. - Imo)
2006. dec. 3. 23:57

Nekem a jobb kezem (csuklóm) van rottyon elég gyakran, talán tudok segíteni. Mi is most fogunk babakocsit venni az első babánknak, nagy a választék, de a legtöbb vacak és nehézkes.


Hogyhogy csak 1-2 hónapra kell a kocsi? Mi olyat választottunk, ami akár 3 éves koráig is jó, minden van hozzá, mózeskosár, hordozó és sport-rész is a későbbiekre - ugyanarra a vázra szerelhető. Nagyon könnyen kezelhető elvileg..Igaz, ez 170e. Ft, de nagyon jó minőség, reméljük, kiszolgálja majd az összes leendő porontyunkat...


A 3 kerekűt szerintem felejtsd el, én is kokettáltam vele, de nem biztonságos, sokkal könnyebben felborul, megmutatták és engem lebeszéltek róla az üzletben!


Priviben megírom majd a pontos nevét, ha érdekel.

És sok szerencsét a keresgéléshez!

1. Imo
2006. nov. 28. 09:49

Én olyan babakocsit keresek, amelyiket egy kézzel is könnyű tolni.

Sajnos én a bal kezemet nem nagyon tudom használni és ezért 80%-ban a jobbra vagyok utalva.A 3 kerekűeket nézegettem, de nem merek bevállalni 150 000ft-ot 1-2 hónapra, hogy utána ínhüvelygyulladás miatt ne tudjam használni.


Előre is köszönöm a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook