Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyiért szoktak szakdolgozat gépelését elvállalni? fórum

Mennyiért szoktak szakdolgozat gépelését elvállalni? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 5. 18:47

Azért gépelni, szerkeszteni sem könnyű... én csináltam több diplomadolgozatot, és akkor még nem volt számítógép. Meg voltak adva a méretek.

A legtöbb 150 oldalas volt.

2009. nov. 13. 14:50

Gépelést vagy teljes megírást? :) A gépelést nem tudom, szerintem aki maga írja, az le is tudja gépelni. Nekem egyszerűen nem fért bele az időmbe, hogy megírjam (munka, család mellett), ezért mást bíztam meg vele.

Az ára 1500 Ft/oldal volt, ez középárfolyamnak számít, de nagyon jó kis dolgozatot kaptam, jelesre értékelték. Ha valakinek kell profi, megbízható szakdolgozatíró, csak szóljon, nagyon tudom ajánlani, aki nekem írta!

2009. ápr. 20. 12:07
Én a sajátomat megírtam, de nem lenne az a pénz, amiért másét bevállalnám. No meg nem bíznám a diplomám megszerzését sem másra...
2009. ápr. 20. 12:04
Kérek hozzászólásokat azoktól akik mostanában vállalták szakdolgozat írását. Mennyi az az összeg amennyit el lehet kérni oldalanként. Mindenkinek előre köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook