Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Terhességgel, babával álmodom mit jelenthet? fórum

Terhességgel, babával álmodom mit jelenthet? (beszélgetős fórum)

2009. aug. 18. 21:00
tudod,így tartja a mondás :éhes disznó makkal álmodik.nyílván babát szeretnél,nagyon vágysz az anyaságra.
2009. aug. 18. 20:57

Én is szoktam ilyeneket álmodni. Főleg azt, hogy terhes vagyok. De az életben még nem akarom. Álmomban is tiltakozom, furán érzem magam, hogy nem akarok terhes lenni, az nem lehet.

Ez mit jelent?

6. suzanne7 (válaszként erre: 5. - Szabina1984)
2009. ápr. 20. 09:55
Köszönöm:).De ez sajnos attól függ, hogy hogyan alakul a gyed törvénye...Mert ha 1éves munka viszony kell hozzá akkor sajnos még sokat kell várnunk rá:(...Az új törvényről semmi konkrétumot nem lehet tudni:(
2009. ápr. 20. 09:51

Ha az ember valamire nagyon vágyik, akkor álmában is megjelenik.

Nagyon szorítok, hogy sikeruljon a baba.

4. suzanne7 (válaszként erre: 3. - 3a92f8d690)
2009. ápr. 20. 09:49
Köszönöm:),sajnos mostanság nehéz, kitudja az új kormányfőnk milyen törvényeket hoz meg annak érdekébe, hogy még többet kelljen várnunk:(
3. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Suzanne7)
2009. ápr. 20. 09:44
Biztos hogy nagyon vágysz rá ezért e körül forognak a gondolataid :-S de ne izgulj biztos sikerülni fog én szorítok neked:-))
2009. ápr. 20. 09:44
szerintem nagyon szeretnél egy kisbabát, csak az életben esetleg vannak olyan dolgok ami miatt most még nem lehet, de belül már ott van a vágyódás
2009. ápr. 20. 09:41

Sziasztok!

Már 1-2 hete azt álmodom szinte minden éjszaka, hogy terhes vagyok, vagy épp már anyuka!Nagyon szeretném ezt mind az életben is csak sajnos vannak kiküszöbölhetetlen akadályok...Ez a tudat alatti miatt lehet, vagy jelenthet valamit?

Várom véleményetek, tapasztalatotok:)!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook