Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Könnyű (és vicces) gyakorlatok az ünnepek idejére

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

11. zena012006-11-30 17:13
Tetszik a cikk, aranyos humoros, könnyed.

10. Jeannie2006-11-30 10:10
Konyhaban a nagy sutes fozes altal szauna is kialakul. Igy nemcsk alkalmi tornaterem de szauna is lesz a konyhabol. Praktikus :)

9. mti2006-11-29 18:59
A további vásárlásra gondolsz? Nem még alig van ajándékom, és beiglit is vennem kell:))
(válasz mamácska 8. hozzászólására)

8. mamácska2006-11-29 18:36
Most még belefér, mert nem állsz le ugye?
(válasz mti 7. hozzászólására)

7. mti2006-11-29 18:32
Ez jó! Délelőtt valami hasonlót csináltam, üzletről üzletre.
DE! Orrcsiptetőt vigyetek magatokkal, már mindenhol főzik a fincsi forralt borocskát! Száll az illata rendesen, ez lett a vesztem. Amit a rohanással elégettem, azt a borocskával pótoltam.

6. Tereza2006-11-29 13:40
Javaslom, hogy a fekvőtámasznál hajlítsátok be a karotokat, mert különben csak csípőhimbájás lesz belőle:))

A maraton kiegészíteném azzal, hogy néhány családtagot vagy az áruházi személyzetet fel kell szerelni vizes szivaccsal, vizes palackokkal, meg banánnal, szétszórni őket az áruház területén (meg van a kép?:), így a nagy rohanásban megoldódik a folyadék, az ásványok visszapótlása, meg egy kis szénhidrát, hogy még legyen erőtök a kocsiba bepakolni a zsákmányt.

5. tilva2006-11-29 13:29
Nekem nagyon tetszett a cikk ,és igaz hogy nem csak edzőteremben lehet tornázni,én ha elmegyek egy ilyen bevásárlókörútra jobban elfáradok ,mintha két órát tornáztam volna .Ennek kiküszöbölésére holnap megejtem a nagyja vásárlást és decemberben megpróbálom elkerülni a bevásáró helyeket.A fáradságom leginkább abból adódik hogy egyfolytában kerülgetni az embereket, nehezen férsz hozzá a polcokhoz stb.
De azért a bejgli-súlyzózást nem fogom kihagyni.
Mindenkinek kellemes,bosszúságtól mentes bevásárlást kívánok.
(válasz Hoxa 3. hozzászólására)

4. mamácska2006-11-29 09:42
Igazad van! Én nagyon sokat mozgok otthon, mivel mire beérek pl. a nappaliba elfelejtem, hogy mit is akartam! Nos, ekkor vissza, rájövök miért kell bemennem, maj újból vissza! Ez naponta, többször megismételve jelentős kalóriavesztéshez vezet.Más:Fanni unokám rajzol, miért gurul be a radír, ceruza, hajcsatt mindíg mélyen a kanapé alá? És miért nekem kell bemászni, hogy kivegyem onnan? Has-és karizom gyakorlatok!

3. Hoxa2006-11-29 09:32
A bevásárlókocsi ralli így is megvan karácsony előtt. Az utolsó akciós darabokért!! :))))
A cikk félig persze vicc, de ugyanakkor arra próbálom kinyitni a szemeteket, hogy mozogni nem csak az edzőteremben lehet. :)

2. tilva2006-11-29 06:53
A család biztos jót röhögne ,sütisütés közben milyen szép amikor az ember lemyom pár fekvőtámaszt.vagy két töltöttkáposzte becsavarása közben a kg súlyzóval nyomni párat ,a szupermarketban meg bevásárlókocsi rallit rendezni.

1. Hoxa2006-11-27 19:51
Az ünnepekre való felkészülés lehet izgalmas és szórakoztató is, de ugyanakkor igencsak időigényes. A hétköznapi estéket ajándékok utáni rohangálással, csomagolgatással és sütögetéssel töltjük, és eszünkbe sem jut az edzés, vagy sport. Összegyűjtöttünk néhány trükkös mozgásformát, amelyekkel gyorsan, de hatékonyan megelőzhetjük a karácsonyi zsírpárnácskák fellopakodását testünk különböző pontjaira. :) Ráadásul a karácsonyi rohangászós elfoglaltságok közé is könnyen beilleszthetők.