Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Könnyű (és vicces) gyakorlatok az ünnepek idejére fórum

Könnyű (és vicces) gyakorlatok az ünnepek idejére (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Könnyű (és vicces) gyakorlatok az ünnepek idejére

11. zena01
2006. nov. 30. 17:13
Tetszik a cikk, aranyos humoros, könnyed.
2006. nov. 30. 10:10
Konyhaban a nagy sutes fozes altal szauna is kialakul. Igy nemcsk alkalmi tornaterem de szauna is lesz a konyhabol. Praktikus :)
9. mti (válaszként erre: 8. - Eee466847e)
2006. nov. 29. 18:59
A további vásárlásra gondolsz? Nem még alig van ajándékom, és beiglit is vennem kell:))
8. eee466847e (válaszként erre: 7. - Mti)
2006. nov. 29. 18:36
Most még belefér, mert nem állsz le ugye?
7. mti
2006. nov. 29. 18:32

Ez jó! Délelőtt valami hasonlót csináltam, üzletről üzletre.

DE! Orrcsiptetőt vigyetek magatokkal, már mindenhol főzik a fincsi forralt borocskát! Száll az illata rendesen, ez lett a vesztem. Amit a rohanással elégettem, azt a borocskával pótoltam.

2006. nov. 29. 13:40

Javaslom, hogy a fekvőtámasznál hajlítsátok be a karotokat, mert különben csak csípőhimbájás lesz belőle:))


A maraton kiegészíteném azzal, hogy néhány családtagot vagy az áruházi személyzetet fel kell szerelni vizes szivaccsal, vizes palackokkal, meg banánnal, szétszórni őket az áruház területén (meg van a kép?:), így a nagy rohanásban megoldódik a folyadék, az ásványok visszapótlása, meg egy kis szénhidrát, hogy még legyen erőtök a kocsiba bepakolni a zsákmányt.

5. f72d419d5f (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2006. nov. 29. 13:29

Nekem nagyon tetszett a cikk ,és igaz hogy nem csak edzőteremben lehet tornázni,én ha elmegyek egy ilyen bevásárlókörútra jobban elfáradok ,mintha két órát tornáztam volna .Ennek kiküszöbölésére holnap megejtem a nagyja vásárlást és decemberben megpróbálom elkerülni a bevásáró helyeket.A fáradságom leginkább abból adódik hogy egyfolytában kerülgetni az embereket, nehezen férsz hozzá a polcokhoz stb.

De azért a bejgli-súlyzózást nem fogom kihagyni.

Mindenkinek kellemes,bosszúságtól mentes bevásárlást kívánok.

2006. nov. 29. 09:42
Igazad van! Én nagyon sokat mozgok otthon, mivel mire beérek pl. a nappaliba elfelejtem, hogy mit is akartam! Nos, ekkor vissza, rájövök miért kell bemennem, maj újból vissza! Ez naponta, többször megismételve jelentős kalóriavesztéshez vezet.Más:Fanni unokám rajzol, miért gurul be a radír, ceruza, hajcsatt mindíg mélyen a kanapé alá? És miért nekem kell bemászni, hogy kivegyem onnan? Has-és karizom gyakorlatok!
3. Hoxa
2006. nov. 29. 09:32

A bevásárlókocsi ralli így is megvan karácsony előtt. Az utolsó akciós darabokért!! :))))

A cikk félig persze vicc, de ugyanakkor arra próbálom kinyitni a szemeteket, hogy mozogni nem csak az edzőteremben lehet. :)

2006. nov. 29. 06:53
A család biztos jót röhögne ,sütisütés közben milyen szép amikor az ember lemyom pár fekvőtámaszt.vagy két töltöttkáposzte becsavarása közben a kg súlyzóval nyomni párat ,a szupermarketban meg bevásárlókocsi rallit rendezni.
1. Hoxa
2006. nov. 27. 19:51
Az ünnepekre való felkészülés lehet izgalmas és szórakoztató is, de ugyanakkor igencsak időigényes. A hétköznapi estéket ajándékok utáni rohangálással, csomagolgatással és sütögetéssel töltjük, és eszünkbe sem jut az edzés, vagy sport. Összegyűjtöttünk néhány trükkös mozgásformát, amelyekkel gyorsan, de hatékonyan megelőzhetjük a karácsonyi zsírpárnácskák fellopakodását testünk különböző pontjaira. :) Ráadásul a karácsonyi rohangászós elfoglaltságok közé is könnyen beilleszthetők.

Ugrás a teljes írásra: Könnyű (és vicces) gyakorlatok az ünnepek idejére

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook