Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kapcsolatom lehet, hogy rombadőlt? fórum

A kapcsolatom lehet, hogy rombadőlt? (beszélgetős fórum)


18. Dabo
2009. júl. 17. 19:03
Sajnos most lett vege a kapcsolatnak amirol szol ez a foru es sajnos nem jol ert veget.En lelkileg tonkre mentem es most meg sirva alszom el minden este emiat. De felek h rosszul dontotem es felek h elveszitetem egy kedves szemelyt. Remelem jol kiheverem es csak csodas emlek lesz az egesz...:)
2009. máj. 13. 14:18
Szia, hát én is sokáig küszködtem, amíg lezártam egy nem működő kapcsolatot (de csak utólag láttam be, hogy nem működött!), és utána csodálatosan kitárult a világ előttem. Okosabb lettem, és meglepően hamar rámtalált az igazi, akire hosszú-hosszú ideig nem tudtam haragudni! Egy jó tanács: ha valami zavar a másikban már az elején, az csak rosszabb lesz, ahogy múlik az idő. Ha már most ilyen problémák vannak, meg számonkérések... Sose engedd, hogy elszakítsanak a barátaidtól! Csak olyannal járj, aki elfogadja a barátaidat is, és pozitívan látja az életet, nem köt bele mindenbe. (Szerintem :))
2009. ápr. 19. 20:08

szerintem hagyd ott minél előbb,csak vesztegeted az időded...


jobb lesz,meglátod

15. Dabo
2009. ápr. 19. 16:01
Hat vilaghalon keresztul a yahoo messengeren keresztul tartjuk a kapcsolatot! De nem tudom mar nem zavar ha vege lesz vege lesz sajna...:(
14. szeptember99 (válaszként erre: 13. - Dabo)
2009. ápr. 19. 15:50

Szerintem az a rideg,ha hetekig nem látjátok egymást...biztos,hogy nincs másvalakije?És téged meg csak tartogat? mert ha csak te lennél,akkor látni akarna,vagy legalább hallani...én arra következtetnék,hogy azért nem akar velem beszélni,nehogy lebukjon...hiszen emaileken keresztül bármit beirhat az ember.


Bocs,hogy ezt írtam,de így is rá kell látnod a dolgokra.

13. Dabo
2009. ápr. 19. 15:44
Tudom de nala az nem mukodo kepes mert h az ojan rideg s ienek....
12. szeptember99 (válaszként erre: 10. - Dabo)
2009. ápr. 19. 15:29
skype és/vagy kamera?
2009. ápr. 19. 15:26
Amíg nem találkoztok hetente legalább 2x addig lesznek is ilyen problémák... Ezeket nem lehet kiküszöbölni. Persze hogy féltékeny hisz alig találkoztok...
10. Dabo
2009. ápr. 19. 15:21
Nem nem vele 2 hetente talakozunk s vakacioba egesz vegig egyut voltunk...a baj az h o haza ment es en utana a regi barataimal alakozam es ez nem tetszik neki....most per pillanat de sokszor mas dolgok is vannak....telefon az draga
2009. ápr. 19. 15:16
milyen sűrűn találkoztok?egyáltalán kapcsolat ez?
2009. ápr. 19. 15:13
Ha annyira nem tudtok találkozni,bármennyire is fáj,nem sok értelme van a dolognak.
2009. ápr. 19. 15:11
Akkor beszéljetek inkább telefonon, akkor legalább a hangsúlyt meg a viccet levágja az ember...
2009. ápr. 19. 15:10
ha te ménsz hozza és azért is baj van, ráadásul egy évben egyszer, akkor a dolog egyértelmű
5. Dabo
2009. ápr. 19. 15:10
De nem szeretnem elveszitteni mert tulsagosan szeretem ot...:(
2009. ápr. 19. 15:09
Mi egymás mellett élünk így is félreértelmezünk dolgokat amin rendszeresen vitázunk. Nem kellemes az állandó veszekedés. Én nem bírnám a távkapcsolatot, ezt nem lehetne megoldani?
2009. ápr. 19. 15:08
Talán ha közelebb lennétek egymáshoz sikerülne!
2009. ápr. 19. 15:07
Van,amikor könnyebb eltörni a tányérokat,mint elmosogatni.
1. Dabo
2009. ápr. 19. 15:03
A baratomal egy es fel eve jarok egyut. Ugy fel eve fojton veszekedunk. Tavkapcsolat errol tudnotok kell es vilag halon tartjuk a kapcsolatot. Igy nagyon sok az at es roszul ertelmezetdolog, ami miat veszekedunk napont de mar tulzas azert is baja van hogy miert megyek ki a barataimal evente egyszer!!!Ttancsot kerek szepen mindel hamarab!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook