Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van tapasztalata valakinek Tesco espresso kávéfőzővel kapcsolatban? fórum

Van tapasztalata valakinek Tesco espresso kávéfőzővel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 16. 10:28
Mi Tesco gofrisütőt vettünk. Először azt hittem, hogy a recepttel van a baj, majd kitapasztalom, hogy milyet és hogyan, de rá kellett jönnöm, a hiba a készülékben van. Két hét múlva visszavittük. Megkérdezték, mi a baj. Mondtuk, hogy rosszul süt. Kiállították a jegyzőkönyvet, és visszaadták az árát. Valaki egy Tesco kenyérsütőt vitt vissza ugyanakkor, nekik is visszaadták az árát. Később találkoztunk egy ismerősünkkel, ott dolgozik. Ő azt mondta, hogy ne vegyünk semmit, ami elektromos, és Tesco. mert nem jók. Persze ettől még lehet olyan készülékük, ami jó, és beválik, de sajnos nem ez a jellemző. :-(((((
2009. szept. 7. 13:00
Én egy Tesco- botmixert vettem tavaly télen.Az első használat közben leégett a motorja:-)
6. cca887cff8 (válaszként erre: 4. - Klarika5)
2009. szept. 7. 12:57

én nem merek tescoban venni műszaki cuccot.

de én "deligyi" kávé és teafőzőt használok évek óta.

nem bántam meg. lehet állítani a kávé erősségét és a másik oldalán meg a tea főző nagyon finom teát készít.

már hetente ecetes vízzel ki kell főzni...

nagyon jó kis gép.

2009. ápr. 19. 21:16
hát, akkor azt hiszem, hogy kicseréltetem és majd meglátjuk, hogy mi lesz. Azért mindenkinek köszi, hogy megosztotta a tapasztalatait!
2009. ápr. 19. 10:46
Én a Tescoban vásároltat kaptam,nem írhatom a márkáját, mert hitelrontás lehetne. D-vel indul. Egy főzés után kipurcant. Lelkük rajta, kicserélték.A második bírta vagy 4-5 napig, kipurcant. Ismét kicserélték. Akkor feltűnt nekem, hogy mindegyik doboz bontott volt, utólagosan átkötve valami fóliával.Maga a főző meg rozoga benyomást keltett, tehát látszott, hogy ez nem originál. Megfordult a fejemben, hogy ezek megjavíttatják a hibát, s kiteszik újra. Mondanom sem kell, a 3. is bedöglött. Ezt már bevágtam a kukába. Én untam meg hamarabb, pedig biztos cserélték volna.Azóta nescafézom, mint már 20 éve, s várom, hogy valaki meglepjen egy MINŐSÉGI kávéfőzővel:))
2009. ápr. 19. 10:40
Szerintem vidd vissza. Nekünk is az van, kaptuk, de nam vagyunk nagy kávéfőzősek. Nekünk max. 5-7 perc alatt kijön, rendesen, ahogy a többinél is megszoktuk. Viszont anyuéknak is fél év alatt kipurcant, nem melegítette a vizet, nálatok is ez lehet. Kaptak másikat.
2009. ápr. 19. 10:31
Kaptunk egy Tescos kávéfőzőt és baromi lassan fő a kávé(kb. fél óra)és az is több részletben. Másnál is így van ez, vagy hibás a termék?
2009. ápr. 19. 10:30
Van tapasztalata valakinek Tesco espresso kávéfőzővel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook