Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Patentex fogamzásgátló fórum

Patentex fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


2009. okt. 29. 14:09
Próbáltuk, de a páromnak nagyon csípte a péniszét...így nem erőltetem a dolgot...:-) Engem személy szerint nem zavart, de a párom hallani sem akart róla az első kipróbálás után.
2009. okt. 29. 14:01

Valaki próbálta már a PATENTEX oval hüvelykúpot,mint fogamzásgátlót.

Illetve,ha igen volt vmilyen nemkívánt mellékhatása vagy csak a nőgyógyász ellenezte??

4. Anyamaci28 (válaszként erre: 1. - Bati)
2009. jún. 26. 08:54

Szia!


Szerintem kellemetlen és terhes lettem mellette. Én nem ajánlanám...

3. Bati (válaszként erre: 2. - Csapoari)
2009. ápr. 26. 14:48

Szia!


Köszönöm szépen hogy írtál! Az a problémám hogy összeolvasok mindenféléket... Most azt találtam h a Patentex felborítja a flórát és könnyen lehet vele hüvelygombát kapni. :-( Neked nem volt semmi ilyen gondod? Folyás stb.?

Köszi ha írsz!

Szia!

2009. ápr. 18. 22:15
Szia! Mi az első babónk után használtuk. A férjem azt mondta, hogy az óvszernél jobb, de jobb lett volna, ha nem tudja, hogy egy hüvelytablettával osztozik! :) Nekem személy szerint nagyon bevált, szerettem, de csak 10 db van a dobozban, így kicsit drága. Állandó használatra nem javaslom. Ha nem szoptatsz, szerintem kérj a dokidtól valami enyhe tablettát.
1. Bati
2009. ápr. 18. 22:01

Sziasztok!


Érdeklődnék h a Patentex oval hüvelykúpról van -e valakinek tapasztalata? Ill. megosztaná-e velem. ÉN még csak most olvastam róla először. Lehet h kipróbálnánk, az óvszer sajnos nem jön be nálunk... 15 hónapos a kislányunk és most van terítéken a "hogyan tovább?" De még várni szeretnénk a kistesóval.

Köszönöm ha írtok!

Üdv mindenkinek!

B.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook