Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi, télapós és szilveszteri sms-ek, versek, üdvözletek, idézetek fórum

Karácsonyi, télapós és szilveszteri sms-ek, versek, üdvözletek, idézetek (beszélgetős fórum)

2006. nov. 29. 09:25

Szilveszterre:

"Langy esőben, tömör ködben,

hót részegen mély gödörben.

Szilveszternek nehéz napján,

négykézláb az árok partján,

átölelem a világot,

Boldog Új Évet Kívánok."

2006. nov. 28. 09:37

Szilveszterre:

"Itt a szilveszter, itt van újra.

Nagypapa a Nagymamát vadul du.ja.

Kefél a krampusz, a medve, a farkas, csak egy valaki unatkozik és üzenetet olvas! BÚÉK!"


(remélem ez nem annyira durva sms) :))

2006. nov. 28. 09:33

Karácsonyra:

"A szívem olyan nagy, hogy te is benne vagy, s mivel én kicsi vagyok egy hokedlire állok.

Hallod, neked kiabálok: Boldog Karácsonít kívánok!"

30. nixe
2006. nov. 27. 20:48

Virradjon Rád szép nap,

köszöntsön Rád jó év,

kedves hajlékodba

költözzön a jólét.


Lelkedben boldogság,

szívedben béke,

Ezt kívánom

az új évre!

29. nixe
2006. nov. 27. 20:46

Örömöd sok legyen, bánatod semmi,

segítsen az Isten bodognak lenni.

Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek,-

én így kívánok Neked Boldog Új Évet!

2006. nov. 27. 20:31
Mint lyukas zsákból a lencse, úgy hulljon rád a szerencse. Sikert és gazdagságot, békés boldog új évet kívánok!
2006. nov. 27. 20:30
Virradjon rád szép nap, köszöntsön rád jó év, hajlékodba költözzön a jólét! A szívedbe boldogság, a lelkedbe béke, ezt kívánom neked a következő évre!
2006. nov. 27. 20:28

Kívánok néked 12 hónap egészséget, 52 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet és 525600 boldog percet!


Mikor kigyúlnak a fények, pajkos koboldok zenélnek. Huncut mosollyal egy rád kacsint és közben csillámport hint. Így adja át az üzenetet: kellemes ünnepeket!


Eljött az évben az utolsó napod, a jókívánságomat sms-ben kapod. Kívánok én neked boldog új évet, sikerekben gazdag, örömteli szépet!

25. nixe
2006. nov. 27. 20:20

Havas téli lepedő borítja a tájat,

Ilyenkor a jó pezsgő serkenti a májat.

Sült malacka vándorol a bendőbe,

Kívánok sok-sok jót az új esztendőre! B.Ú.É.K.!

2006. nov. 27. 20:20
Küldök egy langocskat szivem melegeböl,elviszi egy angyal,ki lejön az egböl!Füledbe sugja,mit szivböl kivanok:Boldog Bekes Karacsonyt!
23. nixe
2006. nov. 27. 20:20

Havas téli lepedő borítja a tájat,

Ilyenkor a jó pezsgő serkenti a májat.

Sült malacka vándorol a bendőbe,

Kívánok sok-sok jót az új esztendőre! B.Ú.É.K.!

2006. nov. 27. 20:15
Igaz hogy meg nincs itt az ev vege,de lehet hogy negykezlab erek a vegere.Ezert hat mig stabilan allok,addig Boldog Uj Evet kivanok!
2006. nov. 27. 20:09
Langy esöben,tömör ködben,matt reszegen,mely gödörben,szilveszternek nehez napjan,negykezlab az arok partjan,atölelem a vilagot:Boldog Uj Evet Kivanok!
20. nixe
2006. nov. 27. 19:58
"Mielőtt lefekszel,tárd ki az ablakod, elküldtem hozzád az én angyalom, egy pillanatra kérlek figyelj reá, mert a nevemben boldog ünnepet kíván!"
19. nixe
2006. nov. 27. 19:56
Szép karácsony alkalmából nem kívánok egyebet, csendes léptetek kísérje a szeretet, szívetekbe béke,lelketekbe nyugalom,legyetek boldogok ezen a szép Karácsonyon!
18. nixe
2006. nov. 27. 19:52
Szálljatok le betlehemi angyalok! Zörgessetek ma este meg minden piciny ablakot, s házikókba, palotákba egy örömet vigyetek: Boldog Békés Ünnepeket!
17. nixe
2006. nov. 27. 19:50

Karácsony van, Karácsony, aranydió az ágon.

Kezünkben a csengettyű, szép a világ,- gyönyörű!

Áldott ünnepet!

2006. nov. 27. 19:31
A beiglit told egy kicsit félre, olvasd el az sms-t végre, közben gondolj csupán a szépre! Ragyogjon Rád is a szeretet fénye, melegítsen és emeljen fel az égbe! Boldog Karácsonyt!
2006. nov. 27. 14:43
Békességet, boldogságot, csengőszót és gyertyalángo. Ajándékot, szeretetet és mindent ami fontos neked.. BOLDOG KARÁCSONYT NEKED.
2006. nov. 27. 14:41
Szép karácsony alkalmából nem kívánok egyebet, csendes lépted kísérje szeretet, szívedbe béke, lelkedben nyugalom, légy boldog ezen a karácsonyon.
2006. nov. 27. 14:38

Csillagszoró szorja fényét, kíván melegséget, békét.

Angyalka száll a házikó felett, hogy átadjon egy üzenetet: BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET kívánok neked.

2006. nov. 27. 14:29
Utolsó napján ennek az évnek szerencsemalackák ismét útra kélnek. Azt kívánom neked, hogyha arra járnak, nézzenek be hozzád, s maradjanak nálad.
2006. nov. 27. 14:27

Távolság már nincsen, új idők járnak,

Huncut kis angyalkák sms-ben szállnak.

Szeretetet visznek, sok szép üzenetet,

Boldog Karácsonyt így kívánok nektek!

10. tinendo (válaszként erre: 5. - Mókica)
2006. nov. 27. 12:13

Mi jó ötlet?

Ez a fórum?

2006. nov. 27. 12:01

Kissé perverz versike karácsonyra:

Gyantás a seggem, csilingel a herém, szerintem a karácsonyfa jött hátulról belém.

2006. nov. 27. 11:59
Karácsony alkalmából nem kívánok egyebet, csendes lépted kísérje a szeretet! Szívedbe béke, lelkedbe nyugalom, légy boldog ezen a szép karácsonyon!
2006. nov. 27. 11:56
Kívánd, hogy mindaz, amit e szép napon gondoltál, ugyanúgy igaz legyen holnap és holnapután. Kívánj igazi ünnepet, kívánj igaz, szép életet, s én ugyanezt kívánom Neked. Békés, boldog karácsonyt!
2006. nov. 27. 11:51
A jövő évben legyen részed minden szépben, szexben hétszer minden héten, de légy ma éjjel disznó részeg, így búcsúztasd a múlt évet, kívánok boldog új évet!
2006. nov. 27. 11:48
Ez nagyon jó ötlet:))
2006. nov. 27. 11:40

Szilveszterre:

"Eljött hát az óév utolsó napja, vedel is a város apraja-nagyja.

Koccintunk hát mi is az egészségedre, teljesüljenek álmaid a jövő esztendőben! BÚÉK!"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook