Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi, télapós és szilveszteri sms-ek, versek, üdvözletek, idézetek fórum

Karácsonyi, télapós és szilveszteri sms-ek, versek, üdvözletek, idézetek (beszélgetős fórum)

2006. dec. 16. 10:28

Távolság már nincsen, új idők járnak,

Huncut kis angyalkák sms-ben szállnak.

Szeretetet visznek, sok szép üzenetet,

Boldog Karácsonyt így kívánok nektek

2006. dec. 16. 09:34

Utolsó napján ennek az évnek, én leszek nagyon részeg, ezért írok előre, találkozunk jövőre.

Buél!

2006. dec. 15. 08:14
Havas téli lepedő borítja a tájat, ilyenkor a jó pezsgő serkenti a májat. Sült malacka vándorol, surran a bendőbe, kívánok sok minden jót az új esztendőre!
2006. dec. 14. 17:32
Karácsonykor minden jó, olasz király ha hulla hó, ezerrel fűt a kandallló, jön a köcsög télapó! Ajándékom csak alsógatya a piacon vette a nagymama, vett volna inkább egy üveg bort, megérhetne mégszebb kort, a nagymutterná majd elmegyek, minden bejglit megeszek, a havercsávókat elhívom a magnetafonót elindítom, rázzuk a hajunk a keménymetálra, felmászunk a fenyőfára, de a bulinak vége még nincs ezzel, hisz minnyá itt a szilveszter, JEH!
2006. dec. 14. 14:24

Három napja díszítek, csípje mega kánya!Majdnem belefulladtam a kiömlő gyantába!

Nagyzolni akartam,de látom rosszul tettem,hogy luc helyett az idén mamutfenyőt vettem! Boldog karácsonyt!


Hópihe-szárnyon száll az idő, ünnepi díszben áll a fenyő. Készül a beigli,a sok jó falat, itt a karácsony a kertek alatt!


Ölelésből és mézből sohasemelég- gondolkozott Micimackó. Karácsonykor pedig mindkettőből duplán jár. Boldog Karácsonyt!


Béke pihen minden lakásban, karácsony érkezik,ünnep a családban! A felnőtt küldetése, hogy mindent megtegyen,hogy még sok Békés Karácsonyunk legyen!


Csillagfényes álmaid váljanak valóra,legyen ünnep lelkednek minden nap és óra.Kerülje a bánat örökre el házad,Érjen annyi boldogság,mit ember csak kívánhat!

2006. dec. 14. 14:17

Szilveszterre

Ballag már az esztendő,vissza-vissza nézve, nyomában az öccse jö vigan fütyörészve.Beéri az öreget s válláról a terhet,legényesen leveszi, pedig még csak gyermek.

Lépegetnek szótlanul,s mikor éjfél eljö férfiasan kezet fog multtal a jövendő!

2006. dec. 14. 14:10
olyan jó néha angyalt lesni,s angyalt lesve a csillagok közt, Isten szekerét megkeresni.Ünneplőbe elébe menni. Mesék tavában megfürödni,s mesék tavában mélyen,mélyen ezt a világot elfeledni.S megkondul ember szívednekelrejtett zugában,halkan,csendesen,s így szálldogálkarácsony éjjelén a béke, szeretet.
2006. dec. 14. 14:06
Irjatok még karácsonyi verseket!!!
2006. dec. 14. 13:58
Nagyon szépek Tímea!!!
54. KNM1947 (válaszként erre: 52. - 2f10f88d14)
2006. dec. 6. 23:53

Te már nem leszel az év hátralevő 3 hatében?

Akkor neked is ugyanilyan jókat! B.U.É.K

53. kicsinuszi (válaszként erre: 52. - 2f10f88d14)
2006. dec. 6. 23:47
valljuk be, ha az utolsó kívánság teljesülne, elég durva dolog sülne ki belőle :))
2006. dec. 4. 15:20
Kívánok az új évre 12 hónap egészséget, 52 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet, 525600 boldog percet, és 31536000 másodperc szexet. BUÉK
2006. dec. 4. 09:14

Karácsonyra:

Irigykedve néz a húsvéti nyúl,

mert a ma esti buliban a Jézuska az Úr,

táncolnak az angyalok, szikráznka a fények,

legyen boldog karácsony estétek!

50. nixe
2006. dec. 3. 18:40
Békességet, boldogságot, csengőszót és gyertyalángot! Ajándékot, szeretetet s mindent, ami fontos neked! Ajtód elé fehér bársonyt: Békés Boldog Szép Karácsonyt!
2006. dec. 3. 18:33
Hópihécske száll az égen, kis csengettyű szólal szépen. Az angyalok ma táncra kelnek, gyertyafénynél énekelnek. Mosolyogva mondják Neked: Békés, Boldog Ünnepeket!
48. Rumino
2006. dec. 3. 18:17

Ünnepeljük az óévet,ezért nem is igazán emlékszek kívántam-e már Sok Boldog Új Évet!


Szilveszter van hát piálok,az erkélyre kiállok,és jó nagyot kiáltok:Boldog Új Évet Kívánok!


Eltelt újra 1 év felettünk,egymás mellett néha elmentünk.Sok volt életünkben az öröm,és a bánat, engedd meg hogy örömteli Boldog Új Évet Kívánjak!



Megszületett a szeretet lelkünkben e napon,hogy a fáradt embereknek hitet,reményt,boldogságot,békét adjon.Boldog Karácsonyt!


Jégvirág költözzön minden ablakba,gőzölgő kalácsból jusson az asztalra.Legyen sok ajándék,szívemből kívánom,s gazdagon,örömökben teljen a Karácsony!

2006. dec. 3. 11:55

Karácsonyra:


Jégvirág költözött mindegyik ablakba,

gőzölgő kalácsból jusson az asztalra!

Legyen sok ajándék szívemből kívánom

gazdagon örömben teljen a karácsony



Új évre


Utolsó napján ennek az évnek, szerencsemalackák megint útra kélnek

Azt kívánom neked, hogyha arra járnak, térjenek be hozzád és maradjanak nálad

_______________________________________________

Adjon az Isten szerencsét,

Szerelmet, forró kemencét.

Üres vékámba gabonát,

Árva kezembe parolát.


Lámpámba lángot, ne kelljen

Korán az ágyba hevernem.

Kérdésre választ õ küldjön,

Hogy hitem széjjel ne dûljön.


Adjon az Isten fényeket,

Temetõk helyett életet.

De nekem a kérés nagy szégyen,

Adjon úgy is, ha nem kérem.

46. Rumino
2006. dec. 3. 00:48

A világ bármely részén élsz,és bárki vagy ,szeretném hogy légy ma este egy kicsit boldogabb.Kívánok igazi ünnepet,igazabb életet B.U.É.K. mindenkinek!

__________________________________________________

Megkondult a harang,éjfélt üt az óra,szívünk szorongva vár egy kedves szóra.Tova repült felettünk az óév,legyen szerencsés,és sikeres az Új év.B.U.É.K

__________________________________________________

Ember küzdj és bízva bízzál,futkározz hogy el ne hízzál.Egyél zsömlét szalonnával,ne törödjél semmi mással.Ezt kívánom én tenéked,jó legyen a jövő éved!B.U.É.K.

__________________________________________________

Álmomban angyalt küldtem hozzátok,hogy vigyázzon rátok,de visszajött és azt mondta angyalok nem vigyáznak egymásra.Boldog Karácsonyt!

__________________________________________________

Irigykedve néz most a Húsvéti nyúl,mert a ma esti buliban a Jézuska az úr!Táncolnak az angyalok,szikráznak a fények,legyen boldog napod,és utána jó éved!Boldog Karácsonyt!

__________________________________________________

Mikor együtt vannak a családok,eszembe jutnak a barátok!Miközben bejglit zabálok sokat gondolok rátok Boldog Karácsonyt Kívánok!

45. nixe
2006. dec. 2. 21:46

Mint lyukas zsákból a lencse, úgy hulljon rátok a szerencse! B.Ú.É.K.!!!


Buborék van a pohárban, malac repül a szobában, pezsgőt inni most nem szégyen, önts úgy is ha nem kérem, ma még nagy bulit csinálok, BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!


Vége van az évnek, de nincs vége a létnek.

Buliznak az emberek, ezerrel tépnek.

Szárazon maradnak?! Ettől nem félnek.

Folyadékot garatra csak vederrel mérnek.

Egyszerre és hangosan egy dolgot kérnek:

Boldogabb Újévet sokszorta Néked! B.Ú.É.K.

2006. dec. 2. 16:22
Nincs édesebb ünnep e világon, mint a fehér csillogó karácsony! Édes otthonokban terített asztalok, mosolyognak rájuk mennybéli angyalok. Boldog Karácsonyt!
43. Rumino
2006. dec. 2. 01:38

Karácsony

Amíg csak ember él a földön kinek szíve-lelke lesz,amíg csillagra néznek kitáguló gyermekszemek,amíg a kérges szívek mélyén lesz egy parányi szeretet,addig mindig lesz Karácsony a télbe burkolt Föld felett.Boldog Karácsonyi Ünnepeket!

__________________________________________________

A mai nap szebb mint más,a mai nap senki sem hibás.A mai nap töltse el szívedet a jóság,és a szeretet,s ez tartson ki ameddig lehet!Boldog Karácsonyt!

42. Rumino
2006. dec. 2. 01:28

Szilveszterre


A végtelenhez mérve nem is létezünk,a csillagévek óráin egy perc az életünk.Az ember önmagában semmit sem ér,ha nincs Barátunk elvisz a szél.B.U.É.K.

__________________________________________________

Békesség,boldogság áldása reátok,hogy az óévet jól zárjátok.De emeljétek poharatokat,és kiáltsátok:B.U.É.K.hogy szebb,és jobb legyen az új Év!

2006. dec. 1. 17:51

Mit üzen az erdő?


Víg ünnepre készülődünk,

esteledik már.

Szobákban a szép fenyőfa

teljes díszben áll.

Zöld ágain kis csomókban

puha vattahó,

tűlevél közt víg aranyszál,

fel-felcsillanó.

Itt is csillog, ott is ragyog,

mint a napsugár,

s csilingelő csöpp csengettyű

édes hangja száll,

akárcsak az erdőben a

dalos kismadár.

Csitt csak! Figyeld mit is suttog

szép fenyőfánk most neked?

-Halló itt az erdő beszél!

Sürgős fontos üzenet:

Kívánunk ma mindenkinek

szép fenyőfaünnepet!

2006. dec. 1. 17:19

Karácsonykor


Karácsonykor fényesek

a felhők,

csillagból horgol

a tél kendőt.

Ráteriti,

hegyek tetejére,

fenyőágnak jégrojtos

a vége.

Karácsonykor mindenki

varázsol,

meglepetés bújik

ki a zsákból.

Szekrényeknek

titkos rejtekéből

édesanyám legmélyebb

zsebéből.

Karácsonyra

kalácsot is sütnek,

nincsen ennél

izgalmasabb ünnep!

Ajándékot én is

készitettem,

amíg készült,

majdnem tündér lettem!

39. Ancika
2006. dec. 1. 11:07
hűűűűűűűű, de jó hogy rábukkantam erre! nagyon jóóó! köszi
38. Manon (válaszként erre: 37. - Tinendo)
2006. dec. 1. 11:05
igen valószínű!:)
37. tinendo (válaszként erre: 36. - Manon)
2006. dec. 1. 10:36

Köszike az sms-eket.

Biztosan sokan hasznát vesszük majd valamelyiknek az ünnepeken.

36. Manon
2006. dec. 1. 09:54

Néhány SMS!


Szilveszterre:


Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot, ha bármi bánt, neki elmondhatod! Meggyógyítja szívedet, lelkedet, kívánom tegye szebbé 2007-es évedet! B.U.É.K


Múlik a nap, s múlik az év, ami rossz volt, elmúlt már rég. Holnap egy új évre ébredsz. S ehhez kívánok neked nagyon sok szépet.


Mielőtt lefekszel tárd ki az ablakod, leküldtem hozzád az angyalom. Egy pillanatra kérlek figyelj rá, mert a nevemben KELLEMES ÜNNEPEKET és BOLDOG ÚJ ÉVET kíván.


Disznó visít, petárda robban, részeg feje a padlón koppan, róka család a wc-ben, lagzi Lajcsi a tv-ben több rímet ide nem vágok, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!


Útolsó napján ennek az évnek szerencsemalacék megint útra kélnek. Azt kívánom térjenek be hozzád s hozzanak jövöre is sok-sok boldog órát! B.U.É.K



Karácsonyra:


Kései szán fut, csillog a hó, jégrögös úton villog a patkó. Cinke szeméről foszlik az álom, csenget egy csengő, ITT A KARÁCSONY!


Jeles ünnep, szép zöld fenyő, csengő csilingel a fákon, legyen békés-boldog ünnepetek, szívemből kívánom.


Karácsonyi fénybe öltöznek s ragyognak a fák, felmelegedsz s szívedet az öröm járja át. Karácsonyi fénybe öltözik és megnyugszik a szív, valóra válnak s elvarázsolnak legszebb álmaid! BOLDOG KARÁCSONYT!


Mikor kigyúlnak a fények, pajkos tündérek zenélnek. Huncut mosollyal egy rád kacsint s kicsi kendőből csillámot hint. Így adja át üzenetemet: KELLEMES ÜNNEPEKET!


Mikor együtt vannak a családok eszembe jutnak a barátok! Miközben bejglit zabálok sokat gondolok rátok! BOLDOG KARÁCSONYT


Szép karácsony alkalmából nem kívánok egyebet, csendes lépted kísérje szeretet. Szívedben béke, lelkedben nyugalom, légy boldog ezen a karácsonyon!


Szálljatok le betlehemi angyalok, zörgessetek meg ma minden ablakot. Házikóba s palotába örömöt vigyetek: Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket


Csillagszóró szórja fényét, kíván melegséget, békét!Angyalka száll házad felett, hogy átadjon 1 üzenetet: Kellemes, békés karácsonyt kívánok NEKED!


Jégvirág költözzön minden ablakba, gőzőlgő kalácsból jusson az asztalra. Legyen sok ajándék, szívemből kívánom, s gazdagon, örömökben teljen a karácsony.


Itt volt egy angyalka, s azt súgta nekem: Gondolj ma azokra, kik kedvesek neked! Eszembe jutottál:) Te és a családod, s ezúton kívánok BOLDOG KARÁCSONYT


Ahogy gyermekszív nagyon várja, mikor lebben az angyal szárnya, úgy kívánok én is Nektek Boldog Karácsonyi ünnepeket!


Kívánd, hogy mindaz amit ma éjjel gondoltál ugyanúgy igaz legyen holnap s holnapután. Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb életet. Én pedig békés karácsonyt kívánok neked!


Leszállt egy Angyalka s azt súgta nékem, gondolj ma azokra kik a szívedbe férnek! Eszembe jutottál Te és a családod, ezúton kívánok Békés karácsonyt.


Hópihécske száll az égen, kis csengettyű szólal szépen. Az angyalok ma táncra kélnek, gyertyafénynél énekelnek. Mosolyogva mondják neked, BÉKÉS, BOLDOG ÜNNEPEKET!


Nincs édesebb ünnep széles e világon, mint a fehér, havas, csillogó karácsony. Otthonokban terített asztalok, mosolyogjanak rád mennybeli angyalok! BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

35. tinendo (válaszként erre: 34. - Manon)
2006. nov. 29. 17:26

Azért is nyitottam ezt a topicot, mert szerintem jó ötlet. :)

Várom az sms-eket. :))

34. Manon
2006. nov. 29. 14:24

Ez a topic nagyon tetszik nekem!:)

Otthon én is kigyűjtögetem a még itt nem leírt versikéket!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook