Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki mit jelentenek az álmok, abban az esetben ha mindig a volt pasimmal álmodok(erotikus álom)? fórum

Tudja valaki mit jelentenek az álmok, abban az esetben ha mindig a volt pasimmal álmodok(erotikus álom)? (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 16. 19:57
Sziasztok! Én is így vagyok. 17 éves koromban életem első szerelme ezek szerint akkora hatással volt rám, hogy most, majdnem 24 évesen (és egy boldog 5 és fél éves kapcsolatban, eljegyezve) egy álom után azon rágódok, hogy mi lett volna ha - már 2 hete. Sokszor van úgy, hogy rá gondolok, elkap a sírás. Mért van ez?
2011. máj. 7. 10:03

Freud szerint két dologról álmodhatunk:a vágyainkról vagy a félelmeinkről.

Szerintem igaza van,lehet hogy a szíved mélyén még nem vagy túl rajt.

2011. máj. 7. 07:28
Ó szegényke. Sok erőt ezekhez az álmokhoz
2009. nov. 6. 22:22
de nagyon egszeruen meg szoktuk oldani vele - felhivom, elmeselem neki, h megint vele almodtam, megkerem, h mondjon/csinaljon vmi kiabranditot! :D Persze sosem reszletezem, h mit almodtam, mert nem is az a lenyeg. Par sms/email valtassal le is vezetodnek a heves erzesek.... - szerencses vagyok vele is :)
2009. nov. 6. 22:14
nezd, 10eves kapcsolatban mar nem ugyanolyan hevesek az erzelmek, mint az elejen, ez teny! De soha nem jut eszembe, h hianyozna vmi! Abszolut nem panaszkodhatom! - nagyon jo a hazassagom, de persze nem hibatlan nalunk sem minden.... vmiert nem hinnem, h hianyrol lenne szo. Teny, ha volna ket eletem.... tobb dologba belemennek, ha utolag nezem vissza az esemenyeket, de semmit nem bantam meg, ami megtortent. Meg azon is elgondolkodtam, h milyen lehetett volna ezzel a sraccal, ha mi anno... - de annyi dolog maradt volna ki az eletembol, minden mas lett volna, es nem feltetlenul jobb! De egyaltalan nem is szoktam gondolni ra, soha - csak amikor az almokba bekuszik es rajtak eresztul jonnek ezek az erzesek... hat nehez ezt igyl eirni, megfogalmazni
21. 49ca420470 (válaszként erre: 20. - Blueberry)
2009. nov. 6. 21:52
Hiányzik a szerelem?
2009. nov. 6. 21:50
az elso megerzesem az volt, h az almomban kellene maradni :D ertem, amit mondasz, megis erthetetlen, emrt egy 14 eves kori szerelemrol beszelunk, ami osszehasonlithatatlan barmivel! Epp eszu ember tudja, h a szerelmet minden korban maskepp eljuk meg - persze ettol meg hianyozhat az a kamasz kori erzes!? :) - de erre sosem gondolok, csak az ilyen almok utan toprengek el, h vajon emiatt van -e ez? Szex pl sosem volt koztunk, s az almaimban sincs, csk egyszeruen kristalytiszta, nagyon eros erzelmek, amitol meg masnap is kepes vagyok szerelmes hangulatban lenni - es ez nagyon klassz :)
2009. nov. 6. 21:48
Szerintem meg azt jelenti,hogy bár elvileg nem szereti már az exét,még is a szex jobb lehetett vele mint a jelenlegivel.És ez a hiányérzet teljesül ki az álomban.Hisz ott büntetlenül szexelhet az exével.
2009. nov. 6. 18:51
Az erotikus álmok teret adnak annak, hogy amit napközben nem élsz meg, vagy nem élsz ki úgy, ahogy szeretnéd, álmodban megtehesd. És ezt ne csak a szexre értsd. Lehet, hogy valakinek elutazik pár napra a párja és nem szex, hanem csak a simogatása hiányzik, erre beálmodik egy fantasztikus együttlétet. Egyszerűen pótol valami hiányt.
2009. nov. 6. 18:41

Az 5. hsz. nagyon fontos, arra figyelj oda.

Az, hogy valaki az exével álmodik, nem feltétlenül azt jelenti, hogy az az ember hiányzik, vagy még őt szereti. Lehet hosszú ideje tartó, jónak mondható kapcsolata, attól még álmodhat az exével. Lehet azért, mert valamit ami benne megvan, hiányol a jelenlegiből. De lehet azért is, mert aznap ha nem is tűnt fel neki, látott egy olyan reakciót valakinél, amit az exénél látott régebben. Vagy látott a villamosról egy szitut, amit anno együtt éltek meg. Annyi minden lehet... Ami tényleg nagyon fontos, hogy mi az első gondolatod az álomról.

2009. nov. 6. 18:26
nekem is van ilyen almom - es utana napokig a hatasa alatt vagyok! egyebkent pedig nem jut eszembe ez a srac, nem agyalok olyanokon, h mi lett volna ha,.. stb! annyira intenzivek... pedig jo hazassagban elek, vannak gyerekeim, minden rendben van korulottem.... - megis idonkent visszakuszik egy regi szerelmem az almomba! ha tudjatok a megfejtest, akkor feltetlenul aruljatok el! ;)
2009. máj. 12. 17:55
persze.. és köszönöm:)
14. c3194ec9c7 (válaszként erre: 13. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 17:37

Én úgy érzem még önmagadnak sem mered bevallani a valóságot:)


Bocs, eszem ágában sincs beleszólni, csak a véleményemet mondtam el.

13. Marcsykaa (válaszként erre: 12. - C3194ec9c7)
2009. máj. 12. 17:35
dehogy szeretek mást!Mind1! hagyjuk, mert ez nem így van...
12. c3194ec9c7 (válaszként erre: 10. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 17:25

mert mást szeretsz.

Bocs ez lemaradt az előzőből.

11. c3194ec9c7 (válaszként erre: 10. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 17:24
pedig becsapod.
10. Marcsykaa (válaszként erre: 9. - C3194ec9c7)
2009. máj. 12. 16:57
Sajnos ezt nemtudom, mert szeretem! És nem is akarom! ugyérzem ezzel nem csapom őt be!
9. c3194ec9c7 (válaszként erre: 8. - Marcsykaa)
2009. máj. 12. 16:48
Én ammondó vagyok, hogy míg ezek az érzések titokban benned vannak-és ennyire mélyek, addig engedd el a barátodat. Neki is jobbat teszel, és tisztességesebb is-mind magaddal szemben, mind vele szemben.
2009. máj. 12. 16:44
Nekem az, h milyen jó volt vele álmodni... pedig van barátom 2 éve...:( kicsit bánt is, h ilyeneket álmodok
7. c3194ec9c7 (válaszként erre: 4. - Huncutka79)
2009. máj. 12. 16:44

"nagyon hiányzik Neked,"


én is erre tippelek+ szerintem próbálja a mély érzéseit elnyomni magába, amivel nem mer szembenézni, mert fél, hogy meglátja a valóságot.

2009. máj. 12. 16:13
Mi az 1-sö megerzesed , gondolatod 1-1-ilyen alom utan ? Rögtön akkor amikor felebredsz belöle ! Szerintem ott kell lenni a magyarazatnak :)
2009. máj. 12. 16:08
nekem is volt már, h az exemmel álmodtam! Szeretnék indítani egy tanács kérő forumót az ex-el kapcsolatban, de már 24 órán belül indítottam! Valaki kérem segítsen!
2009. ápr. 20. 13:19
Különösebbet semmit sem jelent szerintem.Valószinű, hogy nagyon hiányzik Neked, mert általában arról álmodik az ember amin jár az esze napközben.
2009. ápr. 20. 07:01
éhes disznó makkal álmodik
2009. ápr. 20. 06:58

Nézd meg az álmoskönyvet

[link]

2009. ápr. 18. 21:56
Tudja valaki mit jelentenek az álmok, abban az esetben ha mindig a volt pasimmal álmodok(erotikus álom)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook