Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen festékekkel tudnám kihangsúlyozni a szemem? fórum

Milyen festékekkel tudnám kihangsúlyozni a szemem? (beszélgetős fórum)


20. mandulaszem (válaszként erre: 19. - Gine)
2009. ápr. 18. 16:23
Hát ilyen az ember, mindig arra vágyik, ami "lehetetlen". Nem tudtam másképp megfogalmazni:)
19. Gine (válaszként erre: 16. - Mandulaszem)
2009. ápr. 18. 14:55
Én meg mindig barna,szinte fekete szemekre vágytam,de nekem meg világoskék.
2009. ápr. 18. 14:46
Hat ilyen helyesirasi hibakkal mint ma reg nem irtam:)))))))))))
2009. ápr. 18. 14:39
En is szoktam 2 szint hasznalni,tenyleg nagyobbitja a szemet:)En meg mindig a barna szemet kivantam regebb,a csaladba csak en es edesapam kek szemu mas mindenki barna szemu...Na es a hajam is szoke...es feherebb boru is vagyok mint a2 lany testverem(ok anyumra hasonlitanak).Sokszor bosszantottak is regebb hogy "ufff ufff sapadtarcu testverem:))))))
16. mandulaszem (válaszként erre: 15. - 769918d4ef)
2009. ápr. 18. 14:28

Hát igen, pláne ha a hajad világos lenne:)

Nekem fent van az adatlapomon egy kép, az enyémet nem nehéz kihangsulyozni:)

Pedig régen mindig szerettem volna, ha kék a szemem.

Próbálkozni kell otthon.....

De pl. én olyat is szoktam, hogy két színt használok, a szemgödörnél van a világos, a szélén a sötét és az is nagyítja a szememet.

15. 769918d4ef (válaszként erre: 13. - Mandulaszem)
2009. ápr. 18. 14:16

Az igaz hogy sotet szinekkel lehet hangsulyozni de en ugy tudom hogy nagyobbitani a vilagosabb szinek a jok...pl nem sotetbarna hanem vilagosabb arnyalatu.A barna szemueknek mar annyival isjobb hogy mar startbol nagyobbnak latszik a szemuk ,mig a mi kekes szemunk nem annyira latszik mint a barna...

Es a masik dolog az hogy en pl ha kifestem sotet szinekkel a szemem olyan vad tekintetem lesz tole hogy a napra lehet nezni de ra nem:P

2009. ápr. 18. 14:09

[link]

A youtubon meg sok ilyensmit talalsz ha pl beirod "make up tips"...

2009. ápr. 18. 14:06

Én kihúzom felül és alul is, szempillaspirált használok utána. De pl. én nem tudok alásminkelni, mert ahogy kihúzom, mindig félremegy:)) Tehát a fülpiszkáló a legjobb barátom ezen a téren, és azzal az alapot is letörölném:(

Még azzal is tudsz játszani, hogy a szemhéjad belső ívén vékony vonalat húzol és az egyre vastagodik a szemed sarkáig (de ne brutál vastagra gondolj).

Szerintem hangsulyozni a legjobban sötét színekkel lehet és a tv-ben nem csak a szemhéjuk, hanem körbe az egész szemük ki van kenve. Pl. egy barna szeműnél elég jól ki tudja emelni a szemet: ránézel és csak egy nagy fekete folt:D

Szóval túlzásba se ess, és ne ijedj meg, ha nem jön össze az ív. Próba cseresznye

12. 769918d4ef (válaszként erre: 7. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 18. 14:05

Az nekem is nagyon tetszik!....csak nem rajtam:(

Sok mindentol fugg...de en nem erzem ugy jol magam ha feketevel sminkelem igy...De en is szoktam fustos hatasura szurkenek,barnanak a kulombozo arnyalataival,es ugy jol all:)

11. kiscsaj16 (válaszként erre: 9. - 769918d4ef)
2009. ápr. 18. 14:04
köszi remélem sikerül én is szeretném cicásra kihúzni
10. kiscsaj16 (válaszként erre: 7. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 18. 14:03
elmagyaráznád h hogyan kell ugy kifesteni ha nagyon szépen megkérlek:))
2009. ápr. 18. 14:01

Azt meg kifelejtettem hogy ha a szemet hangsulyozod akkor ne nagyon hasznalj ruzst ,hanem egy szep szajfeny is megteszi...Lehet neked jol allna az ha alol is kihuznad a szemed....nem tudom.Egyszer ulj le a tukor ele es kiserletezz szinekkel ,tussal stb ,es meglatod neked hogy tetszik ,hogy erzed vonzobbnak magad.

Sok sikert:)

2009. ápr. 18. 14:00
köszi én ha kifestem a szemem ami tényleg nagyon ritka, olyankor aranybarnával szoktam kifesteni meg 1 kis szempillaspirál+ kihúzom alól feketével, de nagyon hamar elfolyik. Én is szeretném cicásra kihúzni a szemem de sosem sikerül mindig görbén húzom, de csak magamnak, nővéremnek kitudom húzni elég jól de magamnak,nem baj még próbálkozom. Gyakorlat teszi a mestert:) köszi a tanácsot ma kipróbálom rem sikerül :)
2009. ápr. 18. 14:00
szia! én füstös hatásúra szoktam megcsinalni a szemem, szerintem az jol hangsulyoz, legalábbis a társaságombol mindnekinek tetszik.feketére persze.
2009. ápr. 18. 13:58
bocsanat a szornyu helyes irasert de siettem:)
2009. ápr. 18. 13:52

Neked is olyan a szemed alakja kb mint nekem:)Elmondom en hogy szokitam sminkelni es megprobalhatod(en issokaig kiserleteztem amig megkaptam a stilust ami jol all...)

Szoval en ugy szoktam hogy teszek egy halvany barnas-rozsaszin szemhelyfesteket(ami kb 2 arnyalattal sotetebb a boromnel)es azutan folyekony fekete tussal vekonyan kihuzom a szemem de ugy hogy a szemem kozepetol kifele(nem a teljes szemet!)es a vege fele kicsit kifele huzom..Ez kicsit nehez amig megszokod hogy pontosan dolgozz a tussal ,de hamar bele lehet jonni:)A tust nagyon szeretem mert olyan "cicas"szemeim lesznek tole...Ja es azutan a szempillakat is kifestem egy jo minosegu szempillaspirallal(fekete!)En nem szoktam alol is kihuzni szemceruzaval mert en ugy latom attol meg kisebbnek mutat a szemem...Altalaban a vilagosabb szinek nagyobbitsak a szemet ,a sotet arnyalatuak pedig kissebbnek mutatjak.(ez a ruzsoknal is ugy van,a vilagos pl rozsaszines ruzsteltebbnek mutatja az ajkakat mint pl egy sotetbarnas vagy pirosas)

Na kb ennyi:)Remelem nem felejtettem ki semmit:P

2009. ápr. 18. 13:41
kész feltöltöttem de gyorsan mert nem hagyom fent sokáig
2009. ápr. 18. 13:34
oké 2 perc és kérem a kommenteket:)
2. 769918d4ef (válaszként erre: 1. - Kiscsaj16)
2009. ápr. 18. 13:31
Szia.Szerintem tegyel fel egy kepet magadrol ,mert ugy jobban tudunk (tudnak)segiteni,mert nem csak a szem szine szamit hanem a szem formaja is.Lehet ugy en is tudok tanacsot adni mert az en szemem is olyan zold -kek-szurke keverek ,mikor milyen:)es en is ugy szoktam, sminkelni hogy nagyobbnak tunjon de mint mar mondtam szamit a szem formatol is,ugyhogy egy kep jol fogna.
2009. ápr. 18. 13:27
Szeretném ha az én szemem is olyan szép lenne mint a tvben sok lánynak, de hogyan csinálják hogyan tudják olyan szépen kifesteni? Az én szemem zöldes kékes olyan furcsa szinű milyen festékkel tudnám kihangsúlyozni, vagy csalni 1 kicsit h nagyobbnak tűnjön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook