Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Betegesen féltékeny? fórum

Betegesen féltékeny? (beszélgetős fórum)


15. ina87
2016. nov. 5. 19:42
nem értem h miért baj ha másik nőt meg néz a párunk nem arról van szó h bámulja meg és lihegve meresztett szemmel bámulja de attól h vele jön szembe egy nő aki csinosan fel van öltözve nyilván h rá fognak nézni,ugyan úgy mint ha egy jó képű férfi jönne szembe az utcán nyilván a nők is fel kapják a fejüket egyik szituáció sem flörtölés.
2016. nov. 5. 19:36
hát olykor igen:)
13. fegyver (válaszként erre: 10. - C82ca0b957)
2015. máj. 27. 19:34
Én is ezt alkalmazom :)
12. sara1986 (válaszként erre: 4. - Sara1986)
2009. ápr. 18. 14:18
ja azt elfelejtettem írni, h beleolvashatnánk, mégsem tesszük sosem!
2009. ápr. 18. 10:43

miért kell egy másik ember magánszférájába belemészni? miért nem lehet mkinden embernek meghagyni a szabadságát?


Azt szokták mondani: ha a kalitka ajtaja zárva van-a madárka kifelé kivánkozik....


Eszembe nem jutna más levelezésébe beleolvasni, de ugyan ezt én is megkövetelem felém.

2009. ápr. 18. 10:04
Én is ezt szoktam csinálni és bejön! Egyrészt önbizalmat ad, másrészt látja hogy nem ő a világ seggén a pattanás! Nem kell feltétlenül mindig kimutatni, hogy odavagy érte! :)
2009. ápr. 18. 10:02
Akkor flörtölj te is pasikkal az ő jelenlétében! Vedd elő a vadmacska énedet! Kacérkodj másokkal!
2009. ápr. 18. 09:36
Tedd azt amit ő! Meglátjuk neki hogy esik!
2009. ápr. 18. 09:13

Ne haragudj meg érte, de biztosan jól érzed. Az ember érzései nem szoktak rosszak lenni.

Irhatnám azt is hogy rossz a megérzésed, de ez nem igaz.

2009. ápr. 18. 08:29

Szia !


A másik megoldás pedig az lenne, hogy te is csináld ugyanazt amit ő. Meg fogod látni, hogy hogy reagál. Lehet hogy neki is rosszul fog esni, de ha nem vesz róla tudomást akkor tudod mi a helyzet. Ez az én gondolatom.

2009. ápr. 18. 08:18
Nálunk is előfordult hogy megnézett nőket mikor mellette voltam, de megkértem nem tegye, mert én ugyan ezt fogom tenni, és gondolom neki sem esne jól.Belegondolt.Azóta nem nézi legalább is olyankor nem mikor ott vagyok.Az msn beszélgetéseibe viszont bármikor beleolvashatok, ahogy ő is az enyémbe vagy a telefonomba is bármikor megnézheti az smst vagy felveheti ha nem vagyok ott.Ha szeret megérti.
2009. ápr. 18. 08:06

hát nem tudom. Nekem volt egy betegesem féltékeny pasim, megnyugodhattok, az nem ilyen!!!

viszont a férjemmel bármikor beleolvashatnánk egymás üzijeibe, nagyon bízunk egymásban

2009. ápr. 18. 08:04
Szia!Sajnos ezzel az érzéssel nem vagy egyedül,én is évekig szenvedtem tőle.Egyetlen megoldása van a dolognak,ha amikor ilyen szitu adódik megpróbálsz mosolyogni valami másra gondolni és természetesen viselkedni.Persze a kérdés az hogy mit jelent az hogy a párod másokkal flörtöl??
2009. ápr. 18. 07:50

Persze...én is...:-((

Már attól kiakadok, hogy ha eszembe jut, hogy több csinos nővel dolgozik egy irodában...:-S

Hátha még azt is látnám, hogy mással flörtöl...

2009. ápr. 18. 07:47
x

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook