Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El tudnatok hagyni valakit akibe nagyon szerelmesek vagytok észérvek miatt? fórum

El tudnatok hagyni valakit akibe nagyon szerelmesek vagytok észérvek miatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
20. Binky (válaszként erre: 17. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:27
az egy elég érdekes kapcsolat lehet...
19. Binky (válaszként erre: 14. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:26

ne magadat kezd el okolni

és nem neked kell tenned azért, hogy ő megváltozzon, hanem neki kell változtatnia, ha vissza akar kapni.

ha ezt nem teszi meg, akkor nem vagy elég fontos neki, így meg minek maradnál mellette?

és főleg: ne mentegesd!

2009. ápr. 17. 21:26

Sajnos volt már rá példa az életemben, nem is egyszer...:(((

Ha a helyzet megkívánta, bizony meg kellett tennem.

2009. ápr. 17. 21:26
En is vacilalok mert az en parommal is gond van.O dolgozik de amit keres mind elkölti es nem sporol arra hogy összeköltözzünk vagy hogy legyen neki ha kell.Es mindig azt mondja hogy nekem semmi kozom hozza pedig mar 5eve együtt vagyunk..
16. ittik86 (válaszként erre: 11. - Fadigflo)
2009. ápr. 17. 21:25

Azért van rengeteg példa arra, hogy valaki nem lehet egyszerűen átformálni! Nézd csak pl. a Mónika show-t, csak pár pillanatig!!

De természetesen nem lehetetlen, de ezt neki kell tudnia, hogy milyen a párja. Lehet formálni vagy nem? Ha igen, akkor meg kell próbálni, de persze az sem mehet a végtelenségig. Ha nem akkor szerény véleményem szerint lépni kell, ha ennél a helyzetnél többet akar, pl. gyerek. Mert ezzel az emberrel nem lehet ilyen jövőképet szőni, ez a napnál is világosabb!!!!

2009. ápr. 17. 21:25
A kérdésedre a válasz: nem tudnám elhagyni a páromat. De ez a helyzet amiben vagy.....biztos nekem is megfordulna a fejemben a szakítás, de én mindent megtennék azért, hogy változtasson a barátom azokon a dolgokon,amik engem zavarnak, de ez nem azt jelenti, hogy őtváltoztatnám meg....
14. KAti98
2009. ápr. 17. 21:25
Köszönöm igazatok van es tudom hogy ezt kene tennem mar nagyon regota fontolgattam a döntest(tulajdonkeppen miota ismerem)mert akarmennyire szeretem öt boldogtalan vagyok mellette!de tegnap megtettem eljöttem töle es most nagyon szarul vagyok (tudjatok milyen az amikor elszakitanak attol akit nagyon szeretsz)az egesz azert bant nagyon mert igaz hogy lusta volt meg nem tett soha semmit azert hogy legyen egy közös jövönk de nagyon szeretett es hüseges volt!ami manapsag nagyon ritka(szerintem)de tudom sajnos a hüseg es a szerelem nem eleg(abbol nem fogom tudni eltartani a gyerekemet!):(
13. Binky
2009. ápr. 17. 21:23

Hagyd el. Tényleg. Ha szerelem elmúlik, akkor majd az lesz fontos, hogy mennyire becsülöd mint embert, és ő mennyire becsül téged illetve milyen jó csapatot alkottok. Nem mondanám, hogy a szerelem nem lényeges, de sokszor többet árt, mint segít.

Egy barátnőm egy olyan fiúval van együtt, aki azt mondat neki a szemébe (négy évig áltatta mielőtt összejöttek volna, mert a pasinak éppen nem sikerült más lányt behálóznia), hogy testileg fejletlen hozzá. Én úgy pofán vágtam volna... rá egy hónapra összejöttek... sajnos hagynom kell, hogy összetörje a szívét, mert ránk nem hallgat... mert elvakítja az a marhanagy szerelem.

2009. ápr. 17. 21:21
Ez attól függ,hogy milyen erősek ezek az észérvek..és ,hogy milyen erős a kpcsolat és,hogy érdemes e feladni az észérvek miatt...
2009. ápr. 17. 21:21

Egész egyszerűen: nem. A szerelem erősebb. Tudom, nehéz, ha mondjuk ver vagy ő nem szeret (ez esetben már nem vagyok biztos benne, hogy még mindig szeretném), de OMNIA VINCIT AMOR. Ha szeretem, nincs az a dolog, ami arra késztetne, hogy elhagyjam...


És a helyedben én nem hagynám el. Mindenki formálható, változtatható, csak ki kell találni, hogyan...

2009. ápr. 17. 21:21
Igen. Az esküvő előtt 6 héttel. És utána nagyon-nagyon lelkibeteg voltam, de megérte!!!
9. Gine (válaszként erre: 7. - Ittik86)
2009. ápr. 17. 21:20
Jól tetted!
8. Gine (válaszként erre: 6. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 17. 21:20
Így-így!!
2009. ápr. 17. 21:19
Nekem volt egy párom. Lehetősége lett volna arra, hogy jobb munkahelyre menjen, de nem tette, mert azt mondta nekem, hogy nem tudna ilyen helyen dolgozni. Egyszerűen nem tettszett neki, nem is vállalta el az állást. Pedig sokkal többet kereshetett volna, és nem nézte ennek ellenére a helyzetünket, hogy mennyivel jobb lehetett volna nekünk. Magyarul szart arra, hogy mi van vele, én mit gondolok. Otthagytam!!!!!!!! Nem voltam hajlandó egy "gyerek" mellett maradni, már bocsánat de nem én vagyok az anyja!!! Hanem a párja voltam, ami azt jelentette volna, hogy mind a ketten nézzük a másikat, hát ő ezt nem tette. Így léptem!!!!
6. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:19

Biztos nagyon szereted,de boldog tuti nem vagy,hiszen ezen rágódsz és nem közösek a vágyaitok(gyerek).A másik,hogy szép dolog a szerelem,és bár én hiszek a sírig tartó szerelem létezésében,a nagy átlag azt mutatja,hogy ez igen ritka,és a feszültség(ami nyilván jelen van köztetek amiatt,hogy nem dolgozik,nem segít,stb..)csak felőröl egy szerelemet az idő múlásával.

A másik amin szerintem érdemes elgondolkodnod,hogy szép dolog a szerelem,de vajon ez az érzés jól fogja lakatni a gyerekedet?biztos ilyen apa képet/példát szeretnél majd a gyerekednek?

Ha szereted és jó vele lenni,élvezd ki a dolgot,de jelenleg ez a pasi a leírásod alapján saját magáért sem vállal felelősséget,nem majd még egy családért...

5. Gine (válaszként erre: 1. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:16

Szia!


Én lelépnék,ilyen pasi mellett milyen jövőm lenne?


De ez csak az én véleményem!

2009. ápr. 17. 21:15

hát nem tudom!

Én azt valom, hogy először ész nélkül szerelmes az ember, másodszor már ésszel..

2009. ápr. 17. 21:15
az észérvek az elhagyás mellett szólnak
2009. ápr. 17. 21:14
ez egy rettentően nehéz kérdés és helyzet
2009. ápr. 17. 21:13
A kerdes arra iranyul,hogy mennyire fontos egy kapcsolatban a szerelem es meddig lehet ezert elmenni?A pasim a lustasag peldakepe,a testet nagyon szereti formalni,de soha nincs penze,munkanelküli segelyen el,es nem töri magat azert hogy allasa legyen a szüleinel lakik ök eltartjak igy nincs is nagyon rakenyszerülve.Elmenni soha sehova nem tudunk en mar nagyon szeretnek gyereket de ö meg tartasdijat se tudna fizetni.Ettöl függetlenül(tudom butasag)szerelmes vagyok bele(sajnos nagyon).Ti mit tennetek?Mennyire fontos a szerelem?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook