Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a 3 hetes fogyókúra új változatát? fórum

Ismeri valaki a 3 hetes fogyókúra új változatát? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 18. 06:09
Ezt én is nagyon jól tudom, éb Béres Alexandra szerint eszek már kb. 3 hónapja, és tudom mi a mértékletesség. Nem is azért akarom végigcsinálni, hanem mert húsvétkor vendégségben voltunk 4 napig, és az ottani főzéstől nem jó a gyomrom, gondoltam így helyrerakom. Ildikó84: arra gondoltam igen. Milyennek tartjátok? Már megfőztem a levest és a gyógyteát.
2009. ápr. 17. 13:32
Még mielőtt túlzásokba esnénk..nem kell bonyolitani annyira a fogyókúrás dolgokat..enni kell mindenből,de csak mértékkel,és egy keveset,még mielőtt azt éreznénk hogy szétpukkadunk..Jó tudom,mindezt nehéz betartani,csak akkor arra kell gondolni hogy érdemes sanyargatás nélkül megtartani,vagy épp leadni a fölösleges kilókat..
2009. ápr. 17. 13:31

Szia!

Szerintem erre gondolsz:

[link]

2009. ápr. 17. 13:27
Sziasztok! nem tudom,hallottatok-e már róla. Ennek a káposztaleves az alapja. Reggelire gyümölcs, étkezések előtt gyógytea és almaecetes ásványvíz. Utána meg hasonlít valamelyik diétára az evészete.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook