Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétától és tornától mennyi idő alatt lehet lefogyni? fórum

Diétától és tornától mennyi idő alatt lehet lefogyni? (tudásbázis kérdés)


23. ALLICS
2009. ápr. 27. 13:28

Ha mindent betartasz rövig időm belül látható lesz a fogyás.

Nekem fél év alatt sikerült fogynom 30 kilót.

22. m.gery (válaszként erre: 21. - Gevi1931)
2009. ápr. 21. 15:08
Ezt fejtsd ki légyszi bővebben!
2009. ápr. 21. 13:27
7000 kaloria megvonása 1 kg test háj fogyás!
2009. ápr. 21. 13:15
Köszönöm,és gratulálok neked!
19. Lalilu
2009. ápr. 21. 12:57

Szia!

Én kb.10 hónap alatt dobtam le 16kg-ot heti 3-5X 1 óra tornával és diétával (no kenyér, kevés krumpli, édesség, rizs also minimális szénhidrát,sok saláta, gyümölcs) Most 60kg vagyok, még 5-7kg-ot le szeretnék adni. Első 4 hétben heti 1kg minusz, utána kb. heti fél kiló ment le. Szerintem ez nagyon jó módszer, nem túl gyors, de kibírható. Sok sikert!

2009. ápr. 21. 10:24
7 kilót kb ha már annyi lemegy annak is örülnék..
17. m.gery (válaszként erre: 16. - 6a4af0c0e7)
2009. ápr. 21. 09:55
Hát félelmetes, hogy még manapság is hallani ilyen esetekről. Mennyit szeretnél fogyni?
2009. ápr. 21. 09:38

Köszönöm,próbálkozom..


Sajnos a bokám így marad..

Akkor mikor sérült azonnal műteni kellett volna,de még gipszelni sem akarták!!

Végül olyan erős sínt tettek a lábamra amitől feketedni kezdett 2 nap múlva a lábfejem..

Ha most újra törnék és faragnának belőle 80% hogy rosszabb lenne utána mint ami most van..

Akkor inkább így..

15. rocsa
2009. ápr. 21. 09:27

Sziasztok!

Valami ilyesmiből írom a szakdolgozatomat, de ők csak sportolnak. Eddig az az eredmény, hogy már 5 hetes edzéssel lehet fogyni, nem látványosat, de tartósat. Mindenképpen kell a kardio mozgás, anélkül nem lehet fogyni! Neked a kerékpározást ajánlanám, ha jól beállítod, nem terheli a bokád. Vagy keress fel egy személyi edzőt, megéri az a néhány alkalom, hogy megtaláljátok a számodra megfelelő mozgásformát, gyakorlatokat.

Tehát, heti min. 3 alkalom, legyen benne 2X súlyzós/erősítő edzés, és minden alkalommal 30 perc kardio. Csak 30 perc után indul a zsírégetés, sajnos ez tény, ennél csak hosszabb legyen az edzés. Diéta szerintem legyen fehér liszt,és cukor mentes, napi 5x étkezés, sok nyers zöldség, gyümölcs, 2-3l folyadék. Nem ördöngősség, csak kitartás kell. :)

14. m.gery (válaszként erre: 12. - 6a4af0c0e7)
2009. ápr. 21. 09:12
Uhhh, hát ezt sajnálom. Akkor már lehet, hogy sosem lesz a régi? Vagy bíztatnak a dokik?
2009. ápr. 21. 07:12
Szerintem is kell a diéta és a mozgás is. Ha a bokád miatt behatárolt a mozgáslehetőséged, javaslom a Lusta torna -c dvd-t. Valójában nem lusta, de széken ülve kell az egészet végezni. Pont sérülteknek találták ki.
2009. ápr. 16. 16:02
Egy éve darabokra tört a bokám és szalagok szakadtak..Nem tudom használni a lábam rendesen nem tudok ráállni csak talp élen tudok menni,csontkinövésem csont deformitásom is lett..
2009. ápr. 16. 15:51

Mi a baja a bokádnak? Biztos találsz más megfelelő sportot is. Jóga biztosan nem terheli meg, de a pilatessel még fogyhatsz is. Nekem a térdem a zűrös, én fitballozni járok.

Súlyzó mellett/helyett ajánloma fitnessz szalagot is, azzal is sokféleképpen lehet tornázni.

Próbálj ki többféle mozgást, nehogy egy idő után megund (mint én...)

10. MelisUK (válaszként erre: 7. - 6a4af0c0e7)
2009. ápr. 16. 15:50

Én is 45-50 kiló voltam, majd fölszaladt 63-ra... Én is épp dolgozom a testemen, most 25 évesen az 50-55 kiló közötti a jó súly számomra.

A kor engem hamarabb meghízlalt. :P Engem is zavar, hogy néha éhezni kell kicsit, ezért inkább azt teszem, hogy reggelire jöhet bármi, aztán az ebéd és a vacsi már kevesebb legyen.

2009. ápr. 16. 15:48
Köszönöm!
8. MelisUK (válaszként erre: 5. - 6a4af0c0e7)
2009. ápr. 16. 15:47

Nekem is gond van a bokámmal. :P

Én csinálok guggolásokat, lábujjhegyezést, ha nem fáj - de odafigyelve nincs gondom.

Ha az oldaladra fekszel, az alul levő lábad behajlítod, a fent lévőt pedig emelgeted, azzal a derekad, csípőd, a combod külső része és a feneked fog formálódni. Úgy is csinálhatod, hogy behúzod a fönti lábad a melledig (vagy ameddig megy), majd kinyújtod. Ez kifejezetten jó a popsinak és a külső combnak is.

És persze ott a sólyzózási lehetőség is.

Sok sikert!

2009. ápr. 16. 15:46

30éves koromig 46 kiló voltam ehettem bármit..

Azóta 60-alá alig mentem pedig ugyan úgy élek mint azelőtt..

2009. ápr. 16. 15:44

Úgy látom a képeiden, hogy nincs olyan sok extra rajtad, olyan 10-15 kilót gondolhatsz leadni, igaz?

Az étrendedre tényleg oda kell figyelni és mozogj minden nap, egészségesen ezt a súlyt egy év alatt le tudod dolgozni magadról.

Ne vállalj be semmilyen drasztikus buta diétát, amivel tönkreteszed magad és 1-3 hónap alatt lemenne ez a súly. Ez nem egészséges és jó eséllyel vissza is fog menni rád.

Csupán figyelj oda, hogy mikor mit és mennyit eszel és persze mozogj minden nap, igaz hosszú távon látszódik majd az eredmény, de az utána évekig meg is marad akkor is, ha utána leállsz esetleg a tornával. De azért jobb lesz folytatni, addigra úgyis hozzászokik a szervezeted és igényelni is fogja.

2009. ápr. 16. 15:44

Sajnos a bokám miatt sok más mozgást nem tudok csinálni..

Diéta napi többször keveset eszek,reggelire natúr búzapelyhet,sok gyümölcsöt,Délben főtétel,vacsorára max 1 körte alma vagy valami más gyümölcs..

2009. ápr. 16. 15:41

Ez teljesen egyénfüggő. Van, akinél nagyon gyorsan megy, van, akinél kínszenvedés. Az is fontos, hogy mi is pontosan számodra a diéta.

Ne csak haspadon tornázz, mozgasd meg mindened, meglesz az eredménye.

Egyébként ha pl nagy a hasad, akkor elég sok idő, mire szép lesz, nem lesz az igazi csak jövő nyárra, ha minden nap csinálsz felüléseket.

2009. ápr. 16. 15:33
Én úgy, hogy odafigyeltem mit eszek, de nem sanyargattam magam, heti háromszor 1órát mozogtam (tehát kevesebbet, mint te) úgy heti kb fél kilót tudtam leadni, bár inkább formásodtam. Gondolom alkatfüggő is.
2009. ápr. 16. 15:31
Ha csak diétázok,és naponta fél órát tornázok itthon,haspadon,nem szedek semmi zsírégetőt mennyi idő alatt lehet lefogyni?
2009. ápr. 16. 15:30
Diétától és tornától mennyi idő alatt lehet lefogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook