Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kerti csúszdát hogyan lehet újra csúszóssá tenni, ha már kicsit megkopott és nem csúszik? fórum

Kerti csúszdát hogyan lehet újra csúszóssá tenni, ha már kicsit megkopott és nem csúszik? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 16. 21:49
szilikon spray
5. mimmo33 (válaszként erre: 4. - Babszemkirálykisasszony)
2009. ápr. 16. 15:42

Ezt találtam:


A műanyag lakkozása


Ajtókat, kereteket, ablakokat, esővíz-elvezetőcsöveket, műanyag szerelőtáblákat és bútorokat is problémamentesen lehet lakkozni.

Előkészületek: Először is távolítsa el az összes bevonatot. A lakkozandó felületet alaposan le kell csiszolni, illetve por- és zsírmentessé kell tenni.

Alapozás: Ecsettel vagy hengerrel és műanyagprimerrel kell végezni. Száradás után 240-es csiszolópapírral kell lecsiszolni, és a csiszolóport el kell távolítani.

Köztesfestés: A kiválasztott színeslakkal történik. Száradás után a felületet mégegyszer 240-es csiszolópapírral át kell csiszolni.

Végső lakkréteg: Színeslakk-kal mégegyszer alaposan át kell kenni.

2009. ápr. 16. 15:25
Műanyag
2009. ápr. 16. 15:20
Milyen anyagból van a csúszda?
2009. ápr. 16. 15:16
Szerintem át lehet finoman csiszolni, és valamilyen lakkal, ami nem oldja lekenni...Szerintem
2009. ápr. 16. 15:14
Kerti csúszdát hogyan lehet újra csúszóssű tenni, ha már kicsit megkopott és nem csúszik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook