Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudok külföldről a legolcsóbban kapcsolatot tartani a családommal? fórum

Hogyan tudok külföldről a legolcsóbban kapcsolatot tartani a családommal? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 4. 18:09
skype
13. emagdi
2009. ápr. 17. 14:17
egész európa 5,7EUR áfával havonta
12. emagdi
2009. ápr. 17. 14:14

innen tudod letölteni. (magyarul van az oldal)

[link]

11. emagdi (válaszként erre: 10. - Rencsi0119)
2009. ápr. 17. 14:12

ha neked van interneted, letöltöd a skype-ot.

ha ez megvan, utána ráklikkelsz az előfizetésre, ott van olyan, hogy európában az összes vezetékes számot hívhatod azért a havidíjért (azt hiszem 5 v 6 euro). befizeted, és egy hónapig annyit beszélsz amennyit akarsz, egész európában bármely vezetékes számot tudod ezzel hívni (magyarországiakat is).


a számítógépen kívül kell hozzá egy mikrofonos fülhallgató amit a számítógéphez csatlakoztatsz (de ez nem nagy költség, mi 1000 forintért vettük, és teljesen jó).


ha esetleg van még hozzá kérdésed, szólj nyugodtan!:)

10. rencsi0119 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2009. ápr. 17. 13:46
elmondanád nekem ezt pontosabban!Most csak nekem van itthon internet,neki nincsen!Hol lehet ezt az előfizetést megvenni,amivel ingyen beszélhetünk!Németoban van amúgy a férjem!
2009. ápr. 16. 08:42

én is csak azt tudom mondani, hogy skype.

még ha csak az egyikőtöknek is van internete, akkor is megússzátok kb 6 euróból havonta, mert ennyiért lehet olyan előfizetést venni, hogy európa összes vonalas telefonja ingyen hívható.

ha nem európában dolgozik, akkor van kicsit drágábban egész világra szóló előfizetés is.


de persze ha mindkettőtöknek van internete, akkor ingyen van a hívás, nem kell előfizetés hozzá.

2009. ápr. 16. 07:59
Skype-on :)
2009. ápr. 16. 07:55
interneten keresztül is lehet telefonálni.
2009. ápr. 16. 07:46
Szerintem olcsóbb, ha valami helyi netet vesztek (már ha mindig ugyanabban az országban van a férjed). Akkor tarthatjátok a kapcsolatot msnen, skypeon, sőt skypra lehet venni pár euróért olyan előfizetést, hogy vezetékes telefont is hívhat, így beszélhet másokkal is a családból.
2009. ápr. 16. 07:46
Persze kell az internet hozzá,de még mindig olcsóbb,mint a mobil.Az egy vagyon!!
2009. ápr. 16. 07:46
skype
2009. ápr. 16. 07:45
Hosszútávon az lenne a legolcsóbb.Tudnátok msn-en,skypon beszélni,ott még telefonálni is lehet így a hangját is hallanád és egy kamerával láthatnád is.Sajnos azt nem tudom hogy az internet előfizetés így mennyi lenne.
2009. ápr. 16. 07:45
Mi a skype-ot használjuk,a világ másik végéről a legjobb!
2009. ápr. 16. 07:43
Sziasztok!A férjem külföldőn dolgozik mobilon beszélünk szinte mindennap,de jó lenne valahogy a költségeinket csökkenteni!Már gondoltunk arra hogy egy laptopot kéne venni,és arra internet előfizetést kérni,olyat amilyet a vodafone reklámoz!Van valakinek valamilyen ötlete!Minden segítségnek örülnénk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook