Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek 7 év fogamzásgátló szedése után összejön még a baba? Dec végén hagytam abba de még semmi. Túl türelmetlen vagyok? fórum

Szerintetek 7 év fogamzásgátló szedése után összejön még a baba? Dec végén hagytam abba de még semmi. Túl türelmetlen vagyok? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 16. 07:49
Szia! Nálunk is majd 10 év tabletta után sikerült a kiskrapek. Több hónapig próbálkoztunk, csak nem jó időpontokban. Végül, hogy biztosra menjünk, Clostilbegyt tablettát kaptam a dokitól. Ettől pontosan tudtuk, mikor van peteérés. Az első doboz után már terhes is maradtam. Szóval semmi gond, csak lazán! :-)
2009. ápr. 16. 07:09
Szia!Szertném megerősíteni az előttem szólokat:)A kisfiamnál 8év után én is decemberben raktam le a tablettát,és tudom mennyire rossz várni... de csak júniusba estem teherbe!Szerintem nincs ok a pánikra,szimplán csak élvezd a "melót",és majd sikerül ha itt az ideje!:)Sok szerencsét!
2009. ápr. 16. 07:08
Szia Anna! Én 10 évig szedtem fogamzásgátlót mikor elhatároztuk, hogy jöhet a bébi. 3 hónapig más védekezési módszert javasolt alkalmazni, hogy a szervezet tisztuljon. Mi így tettünk és a gyógyszer abbahagyásától számítva 6 hónap múlva már boldogan rohangáltam a pozitív terhességi teszttel. Az orvosom elmondta, hogy ha esetleg 1 évig nem jönne össze a bébi akkor kell elkezdeni vizsgálódni. Kitartás!
2009. ápr. 16. 06:00
Szia Anna,Ne aggodj.. En 10 evig szedtem a tablettat, december elejen hagytam abba es most 9 hetes terhes vagyok.. Ket honapig en is csak idegeskedtem, hogy mikor jon mar a baba, aztan februar elejen ugy dontottem, hogy nem eri meg idegeskedni, ha nem akar jonni, ugyse fog.. Inkabb jartam tovabb edzeni, jogazni, a peteeres elotti es utani napokon mindennap sexeltunk es osszejott.. Nagyon meglepodtem.. Ami szerintem nalunk bejott es csak abban a honapban probaltam, hogy sex utan nem alltam fel vagy fel oraig, parnat tettem a csipom ala es magasba allitottam a labam... Mastol hallottam aki elottem egy honappal esett teherbe.. Bejott.. Probald ki te is, minden rendben lesz.. Sok szerencset..
2009. ápr. 15. 22:59

Szia!Én soha nem szedtem fogamzásgátlót a babám előtt,és mégis eltelt jó 5 hónap amÍg összejött.Legyél türelmes:)

Amúgy szerintem jobb is,hogy még nincs semmi,az orvosok legalább 3 hónap pihit tanácsolnak a tabletta után,ugyanis ki kell ürülnie a szervezetből.

10. ancsos
2009. ápr. 15. 21:49

igen, türelmetlen vagy.

6 hónapig ne is akarj teherbe esni, ki kell ürülnie a szervezetedből annak a sok hormonnak amit bevittél.

egy év próbálkozás után kell gondolkodni, hoyg van-e valami baj.

2009. ápr. 15. 21:47

ne aggódj, csak élvezd:-) én fél évvel az abbahagyás után estem teherbe. egy tipp: a párod, ha ülőfürdős típus, egy darabig hanyagolja, és inkább csak zuhanyozzon. nálunk bejött:-)

drukkolok!!

2009. ápr. 15. 21:47
Én pontosan 7 évig szedtem fogamzásgátlót,abbahagytam januárban és rá 8 hónapra,aug-ban lettem csak terhes..és persze minden hónapban nagyon türelmetlen voltam..
2009. ápr. 15. 21:47
Szerintem ne aggódj egyelőre. Nyugodj meg, és élvezd, mert lehet, h stresszes vagy emiatt, és ezért nem jön. Hajrá-hajrá!
2009. ápr. 15. 21:45

Én is azt hittem,azért nem jön a baba,mert sokáig szedtem a tablettát.

Mi másfél évig próbálkoztunk,mire kiderült,hogy a férjemnek nem jó a spermaképe,2 lombikprogramot csináltunk végig,most két és fél évesek az ikreink...

Kicsit tényleg korai az elkeseredésed,ha min.1 évig nem történik semmi,menjetek el MINDKETTEN kivizsgálásra!

2009. ápr. 15. 21:44
Szia! én 2008 januárban már nem szedtem, és szeptemberbe estem teherbe, összejön ne izgulj, légy türelmes!! Sok sikert:):):)
4. Imo
2009. ápr. 15. 21:41
majd 1 év után kezdjél aggódni, ne 4 hónap után ráadásul ennyi az az idő amit gyógyszer után érdemes kihagyni mielőtt vki belekezdene a babaprojectbe
2009. ápr. 15. 21:40

Szerintem kérdezd meg a nőgyógyászod!

Amugy ez eléggé ember függő, egyik barátnőm évekig probálkozott utána, a másik viszont egyből teherbe esett! Csak ne stresszelj sokat, mert az nagyban gátolja a teherbe esést! :)

Pozitiv gondolatok!!!! Segit hidd el.

És a manocska jönni fog, amikor jönnie kell,ö tudja mikor van ez nyugi!

2009. ápr. 15. 21:38
Nem a fogamzásgátló miatt nem jön össze. Lehet nem jókor vagytok a témán... :)))
2009. ápr. 15. 21:36
Szerintetek 7 év fogamzásgátló szedése után összejön még a baba? Dec végén hagytam abba de még semmi. Túl türelmetlen vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook