Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges az, hogy Mercilonról Milligestre tértem át, és úgy érzem a Milligesttől nőtt a libidóm? fórum

Lehetséges az, hogy Mercilonról Milligestre tértem át, és úgy érzem a Milligesttől nőtt a libidóm? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 1. 20:02
a foggátlotol nekem is padlon volt a libido igaz diannát szedtem. van már olyan cucc amit a pasinak kell szedni ? hallottam nem rég kisérleteztek vele
2010. júl. 1. 17:23

Ahogy látom régen írtak ide,de gondolom megosztom a tapasztalataimat.

3 éve szedem a Milligest-et, megbízható, viszont nekem a libidóm a padlón van...ezek szerint ettől, a párom meg kivan... :(

Váltani meg nem nagyon merek...

2010. febr. 13. 18:01
Sziasztok! Elég régen indítottam már a fórumot, és azóta sokat változott is a dolog. A libidóm 0-ra csökkent, híztam tőle, ugyh ideje leváltanom!:S
10. Tündi7 (válaszként erre: 9. - Ce32b49557)
2009. dec. 21. 15:28
Hát akkor ez is szervezet függő.Nem tudom akkor milyet kellene szedni nem szeretne babát az ember de azér jo lenne összebujni:))csak a kettő eggyüt nem megy olyan könnyen.van olyan gyogyszer ami nem vágja tönkre a libidot?
2009. dec. 21. 15:06
Nekem csökkent. Egyálltalán nem kivántam a szexet. Soha többet nem fogom szedni , mert idö volt amig ismét megválltozott minden.
2009. dec. 21. 14:38
Sziasztok lenne egy kérdésem milligest 3havi adagja milyen árban van.Én harmonetet szedek de a libidom 0-ra csökkent még nem ezt szedtem addig nem volt gond:(Lehet hogy váltanék csak kérdés hogy mennyire drága??Köszi
7. russodebby (válaszként erre: 4. - Tidujka)
2009. dec. 21. 14:02

Szia!

Max. az utolsó 2 bogyót ne vedd be. De inkább kérdezd meg a nőgyógyászodat.

Én pórul jártam egyszer a több fázisú bogyómmal, én is el akartam csúsztatni a mensimet,amiből 3 hét vérzés lett.

Jobban teszet ha nem bolygatod meg egyedül a szervezetedet.

2009. dec. 21. 14:00

Szia!

A milligestől nekem is kegyetlenűl megnőtt a libidóm,ez miatt is hagytam abba 3 hónap után. Nem bírtam magammal és párom sem. :)

2009. dec. 4. 11:38
Sziasztok, en is 1 honapja kezdtem el szedni a Milligest fogamzasgatlot es valoban megnott a libidom :) partner, kornyezet minden ugyanaz csak a vagyak nottek :D
2009. máj. 21. 08:56

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha pár nappal előbb szeretném, hogy megjöjjön a vérzésem, akkor a 21 tablettából elhagyhatok 2 db-ot mondjuk? És akkor melyik színűből vegyek be kevesebbet?

2009. ápr. 24. 21:49
nem, nem változott semmi! :) Hát nemtudom, lehet h fordítva működök:)
2009. ápr. 24. 19:37
Én pont az ellenkezőjét olvastam.Mármint,hogy csökken.Más nem változott? Környezet,társ stb.
2009. ápr. 15. 21:25
Lehetséges az, hogy Mercilonról Milligestre tértem át, és úgyérzem a Milligesttől nőtt a libidóm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook