Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szedte már valaki a formax6 étrend kiegészítőt? fórum

Szedte már valaki a formax6 étrend kiegészítőt? (beszélgetős fórum)


9. Ágicica42 (válaszként erre: 8. - Kismadár85)
2010. dec. 30. 20:54
Szia! Még nem tudják. Voltam kivizsgáláson, gyomortükrözésen és kiderűlt gyomorfekélyem lett.
2010. dec. 8. 20:33
Ágicica42! Én most kacsingatok ezzel a termékkel, de a történetedet olvasva elbizonytalanodtam. Mit mondott az orvos, ez a termék okozta a problémádat?
2010. nov. 30. 20:33
Igen én szettem másfél hónapig. Le is ment 8kg. Eddig ugye jó!! Aztán éreztem kezd a hasam keményedni mint aki egész nap felülést csinál.Már a mozgás is nehezemre esett, így ABBAHAGYTAM. És ami ezután jött azt nem kívánom senkinek. Négy hete hogy nem szedem .Vannak napok amikor nem tudok felkelni az ágyból, mert úgy érzem leszakad a hasfalam.Azt hittem ha kiürűl a szervezetemből jó lessz. De nem.Holnap megyek dokihoz kivizsgálásra.Majd megírom az eredményt. Kérek mindenkit NE SZEDJE!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 10. 12:47
Van aki szedte a Fomax6-ot fogyott töle
2009. jún. 7. 07:23

Csak úgy hemzseg ez az oldal.... :D

végül én sem próbáltam ki.......................

2009. ápr. 25. 10:08
látom jó sokan írnak ide (is), ezek szerint mi leszünk az elsők, akik kipróbálják??
2009. ápr. 20. 13:48

én is hallottam róla, jobban mondva láttam újságban, meg neten, de véleményeket még nem hallottam róla.

vki próbálta?

2009. ápr. 16. 17:56

sziasztok


senki nem szedte vagy annyira negatív a tapasztalat, hogy szót sem érdemel?

2009. ápr. 15. 21:03

Sziasztok!


Én most hallottam róla. Véeményeket szeretnék, hogy valakinek használt-e.Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook