Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » DNS teszt fórum

DNS teszt (beszélgetős fórum)


19. 77dcc060d6 (válaszként erre: 18. - Survivor3)
2010. febr. 2. 09:12
Sosem értettem, hogy egy ember, hogy tud idáig sülyedni a gerinctelenségben.
18. survivor3 (válaszként erre: 4. - Magdala)
2010. febr. 2. 08:08
Ügyes kolléganő...
17. 77dcc060d6 (válaszként erre: 4. - Magdala)
2010. febr. 2. 06:50
no comm.
2010. febr. 2. 06:42
16-os hsz ide is. Akik magukat ajánlgatják igy ott valami nem kóser.
15. 77dcc060d6 (válaszként erre: 14. - Bélabalázs)
2010. febr. 2. 06:41
A magukat ingyen ajánlgató emberkéket messze elkerülném és inkább fizetnék de 1000%-os profikhoz mennémk ilyen esetben.
2009. szept. 24. 17:06
Dns vizsgálatban ingyen tudunk segíteni!!Akit Érdekel az küldjön egy Emailt telefonszámával együtt erre az emailre:coolnunu@citromail.hu
13. Vanita76 (válaszként erre: 12. - Bizalom24)
2009. júl. 23. 11:51

Nálunk is ilyen probléma merült fel. Kételyeink vannak, hogy a férjem előző házasságából a gyermeke valóban az ővé e, ugyanis sem belső, sem külső hasonlóság nincsen, nem úgy mint a mi közös gyermekünkkel. - A mi gyermekünk 1 éves, de már most észrevenni nemcsak a külső, hanem a belső tulajdonságbeli azonosságot is az apukájával.


Abban szeretném kérni a segítségedet,hogy a barátnőd hol csináltatta meg a tesztet? Kérlek küldjél nekem a vizsgálatot végző cégről elérhetőséget, telefonszámot, webcímet...stb. Sokat segítene nekünk, hiszen a neten nagyon drága vizsgálati összegeket találtam.


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségedet.

2008. dec. 19. 22:47

Szerintem sokkal jobb, ha valakinek kételyei vannak és kiderítik az igazságot, mint egész életüket remegve egymást figyelik. A gyerek meg csak az áldozati bárány szerepében érzi az ingoványt.

Egyik barátnőm kifejezetten kérte férjét, hogy csináltassák meg a tesztet és 60 -72 ezerért egy héten belül megkapták az eredményt nyálmintából.

Ennyit megér a nyugalom!!!

2007. júl. 25. 11:59

Ezek nagyon szörnyű dolgok!


Hibás a nő, mert nem szabadna a gyereket felhasználni, hogy jobb anyagi körülmények közé kerüljön. Milyen anya az ilyen? És hibás a férfi is, mert ha már félre kacsingat, akkor valami nincs rendben otthon. Akkor miért nem mondja meg a feleségének és próbálnak rá megoldást találni, vagy ha nem megy akkor még mindig ott a válás. És akkor szabad emberként nézhet "préda"után!


Flamingó2: Nagyon sajnálom a keresztlányodat. Biztos szörnyű időszakon megy át, és te is. Nekem is van egy 2 éves kisfiam, de soha eszembe nem jutna ilyen szörnyű dolgoknak kitenni őt!!!!!!!! Az ember el sem tudná képzelni, hogy ilyen kicsinek is mindent felfog és megért, és a kicsi lelke sérül ez által. És milyen példa van előtte? Ezt látja, és sajnos ez lesz a természetes viselkedés ha felnő. Kitartás neked!

2007. júl. 18. 00:17
Ez tenyleg kisse nehez tema... En hallottam egy ismerosomtol,hogy az o szomszedja azert valt el a kedves "nejetol" mert amikor vert kellett adni a gyereknek,mert sulyos volt az allapota,kiderult,hogy nem o az apa... A gyerek mar 4 eves,es semmit sem ert,csak annyit,hogy az apukaja elhagyta...
2007. jún. 6. 07:26

Szerintem ez nagyon durva dolog,ilyet nem lehet csinálni,elrontani a kislány életét és az apa jelöltétis.Az kiszemelt apának a multja is

elgondolkodtató,hogy elsőre bele ment a dologba.

8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 22. 13:49

Ejnye, megint szetszort vagyok. Elolvastam figyelmesebben. Ne haragudj Flamingo2, de osszekevertem Magdala tortenetevel a Tiedet.

Azert ez is sajnalatos, ha nincs apa-jelolt vagy aki van, az tevedes volt. :(

Most mi lesz? Hogyan fogja nevelni a kicsit, segit neki valaki anyagilag?

2007. máj. 22. 13:43

Tutira ment es harombol harom :)

Ha a ferjemmel esne meg? Nem tudom, belemenne-e a fizetesbe a csaladi beke kedveert. Szerintem magatol is kerne a vizsgalatot. Viszont ha egy pasi felelembol fizetni kezd, annak oka van, volt ott valami kozos-ules. Ezek szerint abban az idoszakban minimum 4 pasinak volt a kozos tintatartoja. Sajnalom a gyereket es a csaladjat. Flamingo2: egyutterzesem! :(

2007. máj. 22. 13:26
Elitelem azt az anyat aki tobb penz remenyeben atvagja a palikat a palankon, es konkretan az a pasit aki megcsinalja a gyereket es lelep!ergo mindenkiben van hiba, nem is keves,de azert a kabzsi embereket nem szeretem!foleg ettol a tortenettol lettem ki, h 3 apat huz a csobe, es nincs is meg a gyerek apja!milyen anya ez, mit fog mondani valaha is a gyerekenek, ha megkerdezi h ki az apukam?ebbe nem gondolnak bele sose a szulok, mindig csak magukkal torodnek elsosorban, persze Tisztelet a kivetelnek, legalabbis itt a Hoxan!udv kiara
2006. dec. 5. 14:07
Nemértem hogy tud valaki így élni. Nagyon kész vagyok ettől az esettől mert nem titok a hugomról van szó. Egyébként semmitől sem riad vissza. A tudomásomra jutott hogy most tett tönkre egy házasságot.Összejött egy pasival akinek családja van egy 5 és 2éves gyerekek. Szeretem a testvéremet de képtelen vagyok mellé állni. Zokogva hívott fel az érintett feleség, teljesen magam alatt voltam én is tőle.
2006. dec. 3. 21:35

Hát ez nagyon durva!

Nekem volt anno egy kolleganőm: terhes lett, de 3 pasitól. Na ezt úgy csinálta, hogy 3 jómódú nős pasinak bejelentette, hogy babát vár és megtartja, de hogy otthon a feleség ne tudja meg, "ára" lesz.

Évekig kapta igy a csajszi a nem kevés gyerektartást és hogy száját befogja csak kért/követelőzött.

Aztán egyik pasikám becsődölt: lóvé nyicsta, kénytelen volt a nejnek elmondani régi megbotlását.

A feleség azonnal apasági tesztet csináltatott a férjének és innentől kezdve felgöngyőlödött a többi apajelölt is, akik szintén csak jelöltek voltak; az igazi apa kiléte ki se derült.

3. mothertiger (válaszként erre: 2. - 4423e63349)
2006. dec. 3. 18:40
Ja! Főleg, hogy ha azt se tudja, hogy igazából ki is az apja!
2006. nov. 25. 10:25
Ez igen szomoru törtenet.Az anyat azert tudom elitelni mert a szobanforgo idöpontban legalabb arra figyelt volna hogy ne legyen ketseges ki az apa.Aztan meg nem kellett volna ajtostol a hazba rontani a masik apa jelöltnel,inkabb elöbb beszelni vele a lehetösegekröl,egyenlöre kizarva annak feleseget.A kislany talan meg most nem sok mindent ert,mi zajlik körülötte,de biztos nyomot fog hagyni benne a kesöbbiekben.
2006. nov. 24. 09:48
Sziasztok! Mit tennétek ha egy vizsgálat során /amit te kezdeményeztél/ kiderülne hogy nem a párodé a gyerek. Egy közeli rokonommal történt meg.Keveselte a szóban megállapodott gyemektartás díját és vizsgálatot kért, több pénz reményében.Amikor kiderült az eredmény kézenfogta az akkor 3éves gyereket és felkeresett egy lehetséges apajelöltet, és bemutatta a kislányt. A srác elismerte mindenféle vizsgálat nélkül,aki egyébként boldog házasságban élt és első gyermeküket várták mit sem sejtve.Lehet hogy nemis ő az igazi apa? Nagyon sajnálom a kislányt aki egyébként a keresztlányom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook