Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pöcsmácsik fórum

Pöcsmácsik (beszélgetős fórum)


14. vereskati (válaszként erre: 12. - Kisgourmand)
2009. ápr. 16. 18:15
persze, igazad van, de csak akkor igaz ha nagyon szereted a nudlit:))) Ha ezt a "tésztát" szilvalekvárral töltöd és gombócolod, akkor az már szilvásgombóc:DDDDDDDDD De az már egy másik "fogalom":)
2009. ápr. 16. 13:20
Nálunk az egyik nagy kedvenc a gombócleves. Akkor szoktam készíteni, amikor előzőleg valamihez főtt krumpli kell, a levét nem öntöm ki, /máskor se nagyon, mert mindig jó valamire, még a főzelék is finomabb kruplilével felöntve/ Egy nagy fej hagymát apróra vágok, megdinsztelem, borsot, pirospaprikát és sok zellerzöldet teszek hozzá, felöntöm a krumplilével. Közben még egy adag krumplit főzök, annak a levét is hozzáöntöm, a krumplit összetöröm, pici zsiradékkal, liszttel gombóctésztát készítek, amit apró gombocokban belefőzök a már megfőtt levesbe, ételízesitővel, /bár én mindig teszek el daráltzöldséget, és pirospaprikát sóval, ezzel sózok/ kevés paradicsomlével bolondítom.
12. kisgourmand (válaszként erre: 9. - Vereskati)
2009. ápr. 16. 06:13

Idézet vereskatitól: "Azonos analógiára épülő változatos elnevezései ellenére ez az étel a kifőtt tészták sorában jelentéktelen szerepű."


Lehet, hogy ez a nagyipari nudlira igaz, DE a házilag elkészített, sodort nudli bőségesen megmákozva [vagy pirított prézliben megforgatva + ízletes házi baracklekvár] bármely nem otthon készített tésztával felveszi a versenyt.

2009. ápr. 16. 06:03

Ha cukrozott darált mákkal megszórjuk, akkor mákos nudli.


Ha kis gombócokat formázunk belőle és levesként tálaljuk akkor gombócleves.


A kifőzött natúr nudli vagy kis gombóc szaftos húsok mellé köretnek is kiváló.


Régen a kifőző levet is fogyasztották levesként.


Figyelem! Csak ÖREG krumpli alkalmas az elkészítésére.


A krumplis pogácsára is csak az öreg krumpli a jő!

2009. ápr. 14. 12:44
Igen,és az olaszoknál azt hiszem Gnocchi=nyokki
2009. ápr. 14. 12:40

Változatai: billemácsik, gyurkamonya, angyalpicili, pucu, pöcsmácsik, angyalbügyürű, stb.


Közismerten nudli. Főtt krumpli, liszt és só keverékéből álló, apró hengerekre formált tésztából századunkban mindenfelé készül kifőtt tészta. Azonos analógiára épülő változatos elnevezései ellenére ez az étel a kifőtt tészták sorában jelentéktelen szerepű.


Recept

Szoboszló képeskönyve: Régi hajdúsági ételek:

Főtt krumplival, liszttel, sóval tojással tésztát gyúrunk, melyből kb. ujjnyi vastagságú rudakat sodrunk. Ezt 1-2 cm-es kis korongocskákra szétdaraboljuk. Ezeket a kis darabokat tenyerünkben hegyesre sodorjuk, majd sós vízben kifőzzük. Zsemlemorzsát pirítunk, ebbe forgatjuk az angyalbögyörőket.

2009. ápr. 14. 12:36
Ez az angyalbögyörő másik neve?! :DDD
7. 656f03db60 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2009. ápr. 14. 12:34
:D
6. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 14. 12:33
Szia!Én is erre gondoltam,de nem voltam benne biztos:)
2009. ápr. 14. 12:32
Burgonyanudli :)
2009. ápr. 14. 12:30
igen, de nem sütés-főzés kategóriában :-DDDD
2009. ápr. 14. 12:27
nem,de jót nevettem a név olvastán :DDD
2009. ápr. 14. 12:27

eszembe jutott pár dolog

;)

2009. ápr. 14. 12:26
Tudjátok, mi az?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook