Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szaunaöv vagy zsírégető (rezgős) öv? fórum

Szaunaöv vagy zsírégető (rezgős) öv? (beszélgetős fórum)


15. c20c593f1c (válaszként erre: 14. - Sirga)
2009. ápr. 14. 11:45
Azt nem tudom,hogy milyen az a chi-öv. Nekem a Tiens övem van, a kisebbik fajta. De, hogy fogyaszt-e, számomra talány.
14. Sirga (válaszként erre: 12. - Sirga)
2009. ápr. 14. 11:36
(Még annyit zárójelben: teljesen kibic sem vagyok. Évekkel ezelőtt kipróbáltam egy "zsírégető (vagy milyen)övet". Beállítottam, és nagyon pórul jártam! Akkora "púpot" épített a zsír helyére izomból, hogy másnak el se hinném! A gáz "csak" az, hogy - mint tudjuk - zsírból fogyni lehet, de az izmot eltűntetni... 2 gépezettel voltam elégedett: az egyik a chi - piszok jól ellazított! -,de azt csak kipróbáltam. A másik az elliptikus tréner - attól meg csak akkor fogyok, ha használom! :) Tehát ugyanaz a véleményem, mint, amit előbb írtam. Csak így talán hitelesebb.)
2009. ápr. 14. 11:25
Fölösleges pénzkidobás mindkettő! Inkább menjél szaunába, az garantáltan hatásos, persze csak ha rendszeresen jársz.
12. Sirga
2009. ápr. 14. 11:23
Nem hiszek az ilyen szerkentyűkben. Anélkül, hogy tett volna érte, még senki nem fogyott le, és ezek a "csak napi x perc", vagy "napi x bogyó"-dolgok pont a - nem létező - könnyű fogyást ígérik. NE DŐLJ BE! Nem ismerem ezeket, de a szauna öv segítségével - véleményem szerint, és ugye, kibicnek semmi se drága - csak vizet izzadsz ki. Jobban teszed, ha mozogsz, míg ezeket használnád - olcsóbb is!
2009. ápr. 14. 11:18
nekem is van(mindkettő)...bedöltem neki...sz**t sem ér...szép vörös lett a hasam a szaunástól, de egy cseppet nem izzadtam, a rezegtetős meg rázott, egyébként semmi...
2009. ápr. 14. 11:08
Én a szauna övet akkor használtam, amikor görcsölt a hasam, sugárzott a hátamba ( epegörcs, fekély ) és használt, enyhítette a görcsöket. Pólót vettem fel mindig és nem égetett és cm-ben is kevesebb lettem. Úgyhogy nálam bevált.
9. c20c593f1c (válaszként erre: 7. - Mimmo33)
2009. ápr. 14. 11:04
Infra-szaunát én is használok.
2009. ápr. 14. 11:02
A rezgős övről. Nekem van. Nem mondom,hogy fogyaszt, mert nem tudom, hogy van-e fogyasztó hatása, mert diétázom - a diétámnak tuti, hogy van. De az biztos, hogy amióta napi rendszerességgel használom, nincsenek "letapadva" az izmaim, sokkal könnyebben mozgok, nincs derék és hátfájásom.
2009. ápr. 14. 10:58

Egyik sem!

Inkább heti 1-2 alkalom infra szauna, és sok mozgás!

6. moki-kopi (válaszként erre: 1. - Aysa777)
2009. ápr. 14. 10:55

Szia!

a szauna övtől csak a belső szervek károsodnak, nem fogyaszt egy milimétert sem... inkább sétálj vagy kocogj minden nap.

2009. ápr. 14. 10:46

Ha a bőrödhöz ér, éget, ha ruhán keresztül használod, nem izzadsz. Legalábbis az enyém ilyen :)

Már évekkel ezelőtt vettem egy szaunaövet, néha előveszem, de szerintem nincs értelme, fölös pénzkidobás.

2009. ápr. 14. 10:40
Én azt hallottam, hogy az ilyenektől vesebetegségeket, meg nőgyógyászati gondokat lehet kapni...
3. Panka1980 (válaszként erre: 2. - Fadigflo)
2009. ápr. 14. 10:40

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Szaunaövem van, mivel anyukám rendelt magának, és ugye egyet fizet, kettőt vihet...

Nekem csak bevörösíti a bőrömet. Az exem izzadt vele rendesen, de ez általában a pasiknak könnyebben megy. De ha fogysz is pár centit tőle, az csak pillanatnyi, vízveszteség. Másnapra ugyanakkora leszel.

2009. ápr. 14. 10:36

Egyik se :)

Hidd el nekem, ezerszer többet ér napi 30 perc séta vagy futás, mint az ilyen ... készülékek. Csak reklámfogás az egész.

Zsírt nem éget az tuti.

2009. ápr. 14. 10:34
Melyik?Kinek milyen tapasztalatai vannak:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook