Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megéri venni egy fit-ballt?Nektek vannak tapasztalataitok? fórum

Megéri venni egy fit-ballt?Nektek vannak tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 14. 20:10
Az eredeti "R betűs" fit ball nagyon jó :) És a hozzá tartozó dvd-k is. (nem a jógás és nem a pilates-esre gondolok).
2009. ápr. 18. 20:20
Sorry, ez nem ide akart menni, nem tudom hogy csináltam.
13. kozmaedo (válaszként erre: 12. - Szeptember99)
2009. ápr. 18. 20:16

Szia! Engem érdekelne!

Üdv: Edit

2009. ápr. 18. 13:43
a neten találtam fitballos videókat,ha érdkel valakit,írjon privit.
11. kozmaedo (válaszként erre: 10. - Dedd66cf49)
2009. ápr. 15. 15:47
És neked van aerobik jellegű? Ha igen milyen?
2009. ápr. 15. 14:33
Én vettem direkt fitball dvd-t. :) Lehet kapni belőle mindenfélét (pl.: jógás, aerobik jellegűt...)
2009. ápr. 15. 13:20
Ti milyen gyakorlatokra szoktatok tornázni? :)
2009. ápr. 14. 16:41
Milyen dvd-re tornáztok vele?
2009. ápr. 14. 12:33

Nah amilyen gyorsan jött az ötlet,olyan gyorsan meg is valósult. Voltam a városban,és vettem egyet. Mondjuk nem volt drága annyira (nem tudom,ki mit ért az olcsóbbik fajta alatt),felfújtuk,és most azon ülök :) épp jó.

Bár mondjuk lehet rajta görbe háttal ülni,szóval úgyanúgy kell figyelni a tartásomra.


Azt,hogy milyen gyakorlatok vannak,azt honnan tanultátok?

2009. ápr. 14. 10:53

Nekem is van otthon, igaz az olcsóbbik fajtából. Nagyon szeretem, jó rajta tornázni, tényleg hatásos narancs bőr ellen!

Csak úgy ücsörögni ritkán szoktam rajta, de mondjuk 2 órát simán elvoltam rajta amikor vendégek jöttek és nem volt elég székünk:) Néha csak úgy szórakázok rajta, zenehallgatás közben nyújtózkodok, lustálkodok rajta.

2009. ápr. 14. 10:35
Szia, én a terhességem végefele üldögéltem rajta sokat - nagyon jót tesz a gerincnek, deréknak. Azóta is szeretem, szal bátran ajánlom!
2009. ápr. 14. 10:35
Szia! Nekem van fitballom, nagyon jó. :) Ülni rajta tudomásom szerint bármennyit lehet, és tényleg nagyon jól lehet izzadni, miközben "tornázol" rajta. Sőt, a narancsbőrre is nagyon jó hatása van, mert miközben föl-le ugrálsz rajta, pont azt a bizonyos kritikus területet masszírozza. És még azt is hozzáteszem, hogy van itthon olcsó és drága fitball is, és a drága sokkal jobb, ha tornázni akarsz rajta (masszívabb, jobban rugózik, jobban tart), viszont ha csak ülni, akkor megteszi az olcsóbb is.
3. szeptember99 (válaszként erre: 2. - Baloghany)
2009. ápr. 14. 10:28
és csak ülni rajta az jó,pl.gép előtt? mennyit lehet naponta ülni rajta?
2009. ápr. 14. 10:21

Szia!


Szerintem megéri. Nekem sajnos nincs, de már jártam fitt-ball tornára. Nagyon jóóó volt :)) Égtek ám a zsírok, a test minden pontjáról.

2009. ápr. 14. 10:14
Megéri venni egy fit-ballt?Nektek vannak tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook