Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Orvosi műhibaperhez keresek ügyvédet fórum

Orvosi műhibaperhez keresek ügyvédet (beszélgetős fórum)


1 2
33. liliom10 (válaszként erre: 32. - Dote)
febr. 1. 06:20

A per sokba kerül, és nagyon kicsi a valószínűsége, hogy nyersz.

Beszéld meg a fogorvossal :

1. Készítse újra, javítsa ki ! vagy

2. Adja vissza a pénzedet !

3. Van betegjogi képviselő, aki tud tanácsot adni.

32. Dote (válaszként erre: 31. - Liliom10)
jan. 31. 23:09
Pont ilyen szakosodott ügyvédre lenne szükségem. Hosszú lenne leírni a történteket.
31. liliom10 (válaszként erre: 30. - Dote)
jan. 31. 19:00

Mi történt ?

Úgy tudom, van 1-2 ügyvéd, aki ilyen perekre szakosodott, csak nem tudom, kik.

( A saját véleményem, hogy icipici a valószínűsége, hogy nyernél.)

30. Dote
jan. 31. 18:43

Sziasztok! Fogorvosi műhiba perhez keresnék egy szuper ügyvédet, aki érti a dolgát. Kérem aki tud ajánlani valakit, az segítsen nekem.

Köszönöm előre is.

29. Csaba87n (válaszként erre: 27. - Cand Ida)
2013. okt. 22. 08:02

Az én szüleimtől 200 000 et kért el. Jelen állás szerinte a korházi nem ellátásból fakadó majdnem bénulás, és kései műtét után maradó keserves lábadozás melletti táppénz miatt deficites az előző év. Az idei a gyógyszerek, kezelések és az ügyvédnek kiadott közel negyed millió miatt.

Szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét hogy elővigyázatosak legyenek és ne döntsenek elhamarkodottan.

Az olyan kijelentésekre miszerint ”ez egyértelmű” nem sokat kell adni. Vagy ha mégis van ennyi kidobni való pénzük azt küldjék el nekem. Az általa eddig levelezésben kimerült munkát én is szívesen megteszem ennyiért felelősség nélkül.

28. sirq (válaszként erre: 1. - Erika0313)
2009. jún. 12. 11:16
Kende Péter írt erről egy könyvet /a valóságról!/, "Mik vagytok ti Istenek?" címmel. Természetesen volt aki nyert, de hogy milyen áron az már más kérdés. Simán senki nem nyert, idegölő, megalázó, reménytelen a legtöbb eset, akkor is ha már tárgyalási szakaszban van. Érdemes elolvasni.
2009. máj. 4. 11:33

Ábrahám László, szegedi műhibaperes ügyvéd. Ő a legjobb! Állítólag csak akkor fogadja el az ügyet, ha tutira nyerő...feleslegesen nem visz bele. Azt is hallottam, hogy sikerdíjas...ezáltal nincs plusz kiadásod.


Sok sikert! :)

2009. máj. 1. 21:31
Help
2009. ápr. 19. 06:40
Senki nem tud a témához hozzászólni?
24. Sznebk2 (válaszként erre: 19. - Drnéni)
2009. ápr. 15. 21:20

Köszönöm! Én nem vagyok orvos, csak alany. :o) De az infekció az rendben volt, mert sajnos nekem abból jut ki folyton.

Nagyon sok erőt kívánok azoknak, akik ilyenbe vágják a fejszéjüket.

2009. ápr. 15. 19:35
valaki?
22. erika0313 (válaszként erre: 21. - 9b10f3d7ff)
2009. ápr. 15. 07:33

Szia!

Nincs még ügyvédünk. Még kórházban van.

Tudsz esetleg ajánlani?

21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Erika0313)
2009. ápr. 14. 21:49

Van már ügyvédetek? A mi családunkban volt már műhiba per és a tárgyaláson még az is tagadott mindent ki addig állította, hogy hibáztak.


A lényeg az, nagyon idegörlő egy ilyen tortúra. Lelkileg, testileg erősíteni kell. Amennyiben úgy dönt a bíróság nem nektek van igazatok akkor viszont keményen fizethetizek a perköltséget is.


Sok erőt, kitartást kívánok hozzá, hiszen így kellene hozzá állni a dolgokhoz és talán nem lennének ilyen műhibák. Tudom sokan nem vállalják ezt a totúrát.

2009. ápr. 14. 21:36
Ma az ápolónő is azt mondta, hogy egyértelműen pereljünk. Mert ez felháborító amit a másik kórházba végeztek.
19. drnéni (válaszként erre: 15. - Sznebk2)
2009. ápr. 14. 07:17
A törés az fractura. A trauma sérülés.
2009. ápr. 14. 07:09
Mi perelünk annyi tuti, nem érdekell, hogy megnyerjük-e, a lényeg, hogy majd legközelebb elgonolkoznak....
17. erika0313 (válaszként erre: 13. - Kijózanító)
2009. ápr. 14. 07:07
Köszi. Az egyértelmű, hogy a beteg a hibás amiért fűrészelt, de az ellátás miatt a kórház.
16. cb4c323adf (válaszként erre: 15. - Sznebk2)
2009. ápr. 13. 21:29
a lényeg az én nem láttam a papirt de megnézem ,de az itteni sebész baleseti sebész a klinikán és ő is azt mondta ,hogy ez nem igaz hogy nem vették észere ennyi törést,egyszerűen hanyagok voltak ,és mi lenne ha lebénult volna 53 évesen?..nem tudom ,a szerencse hogy nem igy lett,de dolgozni nem fog tudni a fiamat 9 hónapos már ,a balesetkor volt 2 hetes talán 2-3 alkalommal birta megfogni...:(
2009. ápr. 13. 21:23
Bocsánat, de az infekció az nem törés, hanem fertőzés. A trauma a törés. Csak azért, mert nem mindegy egy per során, főleg, ha ilyen jellegű. Engem "csupán" 6 óránál keresztül fektettek a hideg folyosón, vérző tüdővel. Aztán egy másik kórházba már a rohammentő vitt, mert rájöttek, hogy ennyi idő alatt már fel is fordulhattam volna. Én nem perelek, meggyógyultam és sajnos nem látom értelmét. Mert megmagyarázzák, hogy nem volt mentő, apukádnál meg nem tudták ellátni, mert nem volt megfelelő felszerelés vagy személyzet. És kész. Nagyon sok sikert kívánok és kitartás, türelmet. Rátok fér!
14. Kijózanító (válaszként erre: 6. - Erika0313)
2009. ápr. 13. 21:20

Nem lehet, hogy nem volt olyan orvos, aki nem akarta tovább súlyosbítani a helyzetet mert nem értett hozzá?


Amikor a kórházban voltam volt olyan ember, akin segíteni akartak, de az nem úgy sült el ahogy azt szerették volna! Utána még egyszer meg kellett műteni!

13. Kijózanító (válaszként erre: 3. - Erika0313)
2009. ápr. 13. 21:13

Egy éve nekem is volt egy hasonló körfűrészes balesetem, de én a kisujjamat vágtam le, és a tenyerembe vágtam bele az ütőérig.


A kisujjamat vissza akarták varrni, de én beszéltem le az orvost, hogy ne varrják vissza, mert nem látom az értelmét!


Két hónap múlva megint fűrészeltem.

Csak óvatosabban!


Én követtem el a hibát, mert figyelmetlen voltam!


Mielőbbi gyógyulást kívánok apukádnak!

2009. ápr. 13. 21:10
beszeljunk
2009. ápr. 13. 21:10

Az en apukam is az orvosi hibak miatt halt meg..Ha kezeltek volna es nem azt mondtak volna, hogy szimulal akkor meg elne..

De nem, 48 evesen meghalt..

Szomoru, nem tudom, hogy egyaltan nehany orvos minek lett orvos, miert nem valasztott mas palyat......

A mitorol meg ne is besyeljunk..

2009. ápr. 13. 21:07

nem tudom mert anyu irt levelet az oepnek onnan elküldték valahova és ott meg kiküldték most a határozatot benne a jogi segitők névsorával,és abból lehetett választani ,és anyunak az állam fizeti a jogi költségeket ,ez is benne áll ,mivel a kérésének helyt adnak!!

Most viszi be a papirokat az ügyvédnek az küldi igazságügyi orvosszakértőnek és utána lehet lépni fel a kórházzal szemben!!

2009. ápr. 13. 21:03

Ez szomorú, olyan dolgok vannak :(

És ki az ügyvédetek?

2009. ápr. 13. 21:00

leesett szetemberben a padról ,bevitték vákum ágyon a kórházba..

röntgen ,vizsgálatok stb és haza engedtek hogy nincs infekció(törés)..pihenjen..

/ hét mulva csak fájt neki elment itt a sebészetre az elküldte röntgenre:gerinccsigolya eltört 2 helyen,váll,kulcscsont ,a medencéje félben tört el,keresztcsont és a farcsont is eltört:((

azt mondta a sebész,hogy összetört mint a ropi...,még most kellett volna hazajönnie a kórházból ,és a házi orvos monta anyunak ,hoyg próbáljon meg tetti ez ügyben valamit ,mert azóta is fűzőt hord,meg minden nap járnia kell kezelésre a kezével mert nem tudja rendesen mozgatni ,most pl vállsebészetre jár ,de ott azt mondták hogy soha nem lesz tökéletes,és még jó hogy le nem bénult:((

7. erika0313 (válaszként erre: 5. - Cb4c323adf)
2009. ápr. 13. 20:54
És milyen műhiba miatt?
2009. ápr. 13. 20:54
Rajta van a papíron amit kiadott a kórház, hogy van vérkeringés. Az a baj, hogy nem látták el, hanem tovább küldték.
2009. ápr. 13. 20:54
Nekem anyu most inditotta el:( nagyon nehézkes az biztos hogy mi lesz a vége....
2009. ápr. 13. 20:51

Azt nehezen fogod bizonyítani, hogy akkor még menthető lett volna.


Amikor peresügy lesz belőle " Varjú a varjúnak nem vájja ki a szemét"

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook