Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meditálás autodidakta módon? Tapsztalatok, ötletek? fórum

Meditálás autodidakta módon? Tapsztalatok, ötletek? (tudásbázis kérdés)


6. inf3rno (válaszként erre: 5. - Mezei Virág)
2016. júl. 7. 15:33
Lol, én sem vettem észre, azt hittem ez az aktuális, mert bal oldalt ott volt a fórumoknál.
2016. júl. 6. 09:16
Most látom, hogy ez már milyen régi topik. Hahaha! :DDD
4. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - 3e5b3adf5a)
2016. júl. 6. 09:15

Írd be a Google-ba, hogy meditációs technikák és sok hasznosságot találsz!


Meditálni jó, és hasznos. Sok sikert! :D

(Én agykontroll tanfolyamon és jógán tanultam meg, de a neten sok van fenn -You Tube!)

3. inf3rno (válaszként erre: 1. - 3e5b3adf5a)
2016. júl. 5. 17:16

Ha nagyon kezdő vagy, akkor szerintem érdemes lehet regényt olvasni. Ha elképzeled, amit olvasol, elmerülsz egy könyvben, az is valamelyest hasonló, elveszted a kapcsolatot a külvilággal. A meditáció sem sokkal másabb, annyi a különbség, hogy könyv nélkül csinálod, és a benned kavargó gondolatokra figyelsz a regény helyett.


Én személy szerint nem tudom, hogy mikor és hol tanultam meg. Szerintem sosem ölték ki belőlem a bambulást meg álmodozást, aztán azt fejlesztettem tovább egy kicsit mélyebb meditációvá. De ez már nagyon régen volt. Gondolom nem mindenki ennyire szerencsés. Egyébként engem kifejezetten zavar a csoportos meditáció, az, hogy a vezető szövegel közben, meg a most leülünk meditálni típusú ráfeszülős hozzáállás. Én egyszer kipróbáltam, nagyon nem jött be. Masszőrnél viszont remekül tudok meditálni, nála mindig Kínába megyek beszélni a mesterrel. :-)

2012. szept. 19. 08:59
Nem szerencsés dolog.Inkább keressél egy szellemi vezetőt hozzá.Szükség van rá.
2009. ápr. 13. 15:17
Meditálás autodidakta módon? Tapsztalatok, ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook