Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol és kinél jó ill. érdemes szülni Budapesten? fórum

Hol és kinél jó ill. érdemes szülni Budapesten? (beszélgetős fórum)


11. 78 (válaszként erre: 10. - Szgiuditta)
2009. ápr. 21. 15:36
szia! nekem is aug 24-e a hivatalos időpont...de szerintem előbb jön!;)
10. szgiuditta (válaszként erre: 3. - Tündi76)
2009. ápr. 19. 10:31

Én meg, kiderítettem, hogy az Uzsoki kórházhoz tartozok, mert Bp-Zuglóban lakunk. Már három doki neve merült fel eddig,hogy nagyon jók:Mecsér, Csapó és Fábián.

Én abba reménykedem,hogy felváltva tudna járni hozzám anyósom meg anyukám, legalább is az első hetekben.

Félek is, de nekem még van időm> Augusztus 24-re várom a picit!!

9. Tündi76 (válaszként erre: 5. - Zsanetta)
2009. ápr. 18. 21:12

Én dr.Tóth Péternél fogok szülni.Sztem nagyon rendes doki.Mindíg mindent elintéz,lelkiismeretes.Szülésznőm is lesz.Ő Dömötör Margit.Már most nagyon szimpi ,mikor beszéltem vele.

Azért is örülök hogy fogadtam szülésznőt mert lehet a dokim nem lesz itthon mikor szülök.Most fog a jövő héten kimenni külföldre.

Ha nem jön hamarabb a baba akkor itt lesz a szülésnél.De hát sose lehet tudni.

2009. ápr. 16. 19:40
jaj, Zsanetta, Veled mi történt?
7. samsam (válaszként erre: 5. - Zsanetta)
2009. ápr. 16. 19:40
nekem nem tűnt fel, hogy pénzéhes lenne... viszont odafigyelt rám, és ha visszagondolok, sosem kellett rá várni - mindig minden ment mint a karikacsapás, ami nem mindegy az utolsó hónapokban pláne... végül császározott, de ezért is hálás vagyok, mert nem hagyott szenvedni sokáig. meglátogatott gyerekágyon, megnézte a babát, sztem baromi rendes volt végig.
2009. ápr. 16. 18:17
Margit Kórház 3. ker. Dr Magyar Attila , szívből ajánlom.
2009. ápr. 16. 16:00

Én még ugyan nem szültem de oda jártam.

dokit váltottam,mert nem voltam megelégedve!!

maga a nögyógyászati része borzalom higgyétek el!!

sobel doki aranyos csak ne tartozna ö is ilyen fiatalon a pénzéhes dokikhoz!!!

Tündi te kinél fogsz szülni??

2009. ápr. 16. 15:52
haho, SOTE II nőin szültem, nagyon meg voltam elégedve, szerintem szülésznőt érdemes választani! én Lalinecz Melindánál és Dr. Sobel Gábornál szültem - szuper mind a kettő, legjobb választás!!!!!!!!!!!!!! :) :) (nekem legalábbis)
3. Tündi76 (válaszként erre: 1. - Szgiuditta)
2009. ápr. 16. 08:31

Szia!

Én májusban fogok szülni.Nekem se nagyon lesz segítségem.Anyukám fog feljönni Pestre 2 hétre segíteni.Utána a férjem lesz a segítségem.

Én a SOTE II nőin fogok szülni.Én nagyon meg vagyok elégedve a dokimmal

2009. ápr. 12. 17:41
El is felejtettem írni az előbb,hogy 22 hetes terhes vagyok!!!!
2009. ápr. 12. 17:40

Debreceni vagyok, de nemsokára Budapestre költözök a férjemmel XIV.kerületbe.Én ragaszkodnék,hogy itt szüljek Debrecenbe,mert már van egy nagyon jó dokim, meg nem is beszélve arról,hogy csak lenne itt segítségem/szülők,anyós stb./De a férjem ragaszkodik Budapesthez...de ott nem is ismerek senkit sem:(

Tudna nekem valaki segíteni?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook