Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van hatással a fogamzásgátlók használata a szexuális vágyra? fórum

Van hatással a fogamzásgátlók használata a szexuális vágyra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
64. Lara1984 (válaszként erre: 2. - Bibed)
2011. dec. 15. 23:48
A fogamzásgátló tabletták esetemben nemcsak megtermékenyülést/peteérést gátló hatásukkal védtek a nemkívánatos terhesség ellen, hanem testileg-lelkileg annyira hazavágtak, hogy nemhogy szexelni, de élni se nagyon volt kedvem, míg szedtem öket - magától a szextöl (nemcsak a terhessétöl) "védett". A tablettáról egyetlen pozitív tapasztalatot sem tudok mondani. Nekem nem megoldás; nem is élek vele azóta & a jövöben is kizártnak tartom.
2011. nov. 24. 20:01
pfff ezek a hozzaszolasok nem semmik.. nem is szedtem de nem is fogok:p jo nekem igy:p most vagy bizok a paromban vagy mas modszert keresunk arra h ne legyen meg egyenlore baba:p
62. L.Niki18 (válaszként erre: 61. - C45cf0522b)
2011. júl. 9. 10:25

Na tessék...! Hát nagyon gondolkodom azon, hogy nem fogom szedni semmit. Hanem valami mással fogunk védekezni! :o)

De gumival nem!

61. c45cf0522b (válaszként erre: 59. - L.Niki18)
2011. júl. 8. 09:51

Én is a Jangeet szedem és szinte semmennyire nem kívánom a szexet,de nem is gondolok rá :S

Szerintem visszamegyek a dokihoz,hogy írjon fel más gyógyszert.

60. Fisica (válaszként erre: 59. - L.Niki18)
2011. júl. 3. 20:02
Én Belarát szedek, előtte Graciált, egyikkel sem volt semmi bajom, nem csökkent a vágy.
2011. júl. 3. 17:51

Egyébként én a Jangeet szedem, előtte pedig a Yasminellét szedtem. Mik a tapasztalatok ezekről? Nekem úgy veszem észre, semelyik nem jó. Pedig ettől már csak nagyobb hormon tartalommal rendelkező tabletták vannak állítólag! :o(

Ha abbahagynám a tabletta szedését, mennyi időre jönne vissza kb. a normális szexuális vágyam? :o)

2011. júl. 3. 17:20
Nekem is jelentősen csökkent a libidóm sajnos mióta szedem(1 éve) gondolkodom is, hogy abbahagyom.
2011. júl. 3. 17:14
Azt hallottam, hogy a fogamzásgátló tabletta szedése során csökken a szexuális vágy. Valakinek tapasztalat? Vagy valaki más is hallott már ilyenről?
2011. júl. 3. 17:13
Fogamzásgátló tabletta szedése és szexuális vágy?
2011. jún. 30. 15:06
Sziasztok valaki szed dienillét fogamzás gátló tablettát??? és megosztaná velem a észrevételeit???
54. bernadett79 (válaszként erre: 53. - Andika1970)
2011. jún. 21. 16:23
Én azért is szedem a fogamzásgátlót mert magától nem jön meg a menstruációm és a nődokim mindent ki kisérletezett rajtam de semmi eredményel igy monta nekem hogy vagy gyereket szeretnék vagy azt hogy megjőjőn én inkább az utóbbit választottam de mondta a dokim is hogy nincs pete érésem se de most meg nem is kívánom a szexet én most dienille tablettát szedek van valakinek erről a tabletáról valami tapasztalata?aki tud írjon nekem.
2011. jún. 21. 12:42
Én biztosan állítom, hogy igen a fogamzásgátló rontja a szexuális vágyat. Tapasztaltam, mert 40 évesen közel 20 évi szedés után leálltam, helyette spirált raktak fel. Most párom nem ismer rám, mert naponta szeretném a szexet. Aki teheti álljon át más védekezésre a gyógyszer helyett, nem mérgezi a szervezetét és nemi élete is teljes lehet nélküle.
2011. jún. 20. 16:35
szia azt szeretném kérdezni hogy megoldodót e a problémád mert nekem is ugyan ez a problémám ha tudsz irj
2011. ápr. 28. 21:59

ma világosultam fel :D gondoltam megosztom en is a borzasztó tapasztalatomat. . . 20 éves vagyok, de már 4 éve szedek tabletat, azert irta ki ilyen hamar az orvos, mert volt amikor egy hónapig volt menzeszem. . . 3ééve vagyok eggyütt a pasimmal. . . az első év tökéletes volt a második felében kezdődött, hetente már csak 1x sexeltünk. . . mostanra, odáig fajult a dolog, hogy hónaponta 1x. . . eggyáltalán nem kivánom a sexet, se vele, de meg massal sem. . . magam hibáztattam. . . mesrcilont szedtem, most arteziat. . . azt hittem a dolog lelki eredetü, ma irtam egy sexologusnak, es azt mondt azonnal hagyjam abba a tabletát, és hogy a nök 70%at erinti ugyanet. . . majnem ráment a kapcsolatom, már ott tartottunk hogy vagy nem illünk össze vagy én nemtudom. . . ahogy olvasom, nem én vagyok az egyedüli. . . egy részben dühös vagypok, hogy a nőgyógyász ilyenfajta mellékhatásokról végképp nem is szólt. . . szerintem le is tagadta volna, mert ebbol van a bevetel nekik. . . . sajnos még van 2 hétre tabletam azt be kell szedni, de utánna soha többet! remellem mar en is sexmanias leszek :DDD

am vannak taőasztalataitok a huvelygyuruvel v a kuppal kapcs. ? kosziii

50. Agika555 (válaszként erre: 49. - 64fe4d200a)
2010. ápr. 24. 13:36

Sziasztok!

Hát eléggé meglepődtem,mert most kerestem rá erre az egészre a neten, hogy van-e valóban ilyen mellékhatása, mert kezdtem tapasztalni... és hát látom h igen!

5 éve szedem a gyógyszert és nagyon feltűnt hogy a vágyam a sexre egyre inkább csökken.két hónapra abba kellett hagynom a gyógyszert, és akkor meg nem bírtam magammal!!!állandóan akartam volna abarátommal lenni:)

nem tudtam h mitől változott ez így meg, egyből arra gondoltam, hogy a gyógyszert abba hagytam és azért. most újra szedem...de had ne mondjam milyen a sexuális vágyam... mit lehet ilyenkor csínálni?? abba szertném hagyni, gógyszeren kívűl van még vmi tuti biztos fogamzásgátlás?

2010. febr. 22. 19:00

Sziasztok!

Nekem a Diane drasztikusan lecsökkentette a szexuális étvágyamat, sőt, majdnem minden ingeremet + még el is híztam tőle és még a pattanásaim sem múltak el, ahogyan azt mondják erről a gyógyszerről...

2009. ápr. 16. 07:28

Sziasztok!


Én közel 8 évig szedtem a Mercilon-t, de semmi vágycsökkentő hatást nem tapasztaltam. Mikor abbahagytam akkor sem lett nagyobb a vágyam, és semmilyen káros hatása sem volt szerencsére. Elég gyorsan ki is ürült s szervezetemből mintegy másfél hónap alatt, és utána egyből sikerült teherbe esnem.

Valószínű egyébként szinte mindenkinél másképp jelentkezik ez a dolog, hiszen mindenkinek más a szervezete.

Viszont ha megszültem a babót én is spirált tervezek, mert az olcsóbb mint a tablettát szedni.

2009. márc. 14. 19:52
nekem a lindynette-től 0 lett a libidóm amire rá is ment a kapcsolatom, pedig nagyon szerettem őt!!!Most két tabim van még amit beveszek és nem szedem tovább!kíváncsi leszek rá, hogy mi változik majd utána.
46. 2250724d1a (válaszként erre: 45. - Tücsimücsi)
2008. aug. 6. 23:14
Gondolom nem olvastad vissza amit eddig írtam. Nekem nem okozott semmi negativ hatást a fog.gátló libidó terén. Még sohasem fájt a fejem, sőt annyiszor fektet le amennyiszer akar, és szinte mindig sikerrel, főleg az utóbbi időben. Most abba hagyom, ha most ennél is szexmániásabb leszek akkor szegénykémnek nagyon el fog kopni a nap végére. Amugy nincs gondja a gumival, én PCOs vagyok arra szedem, felírta a dokinéni még mikor nem volt szexuális életem.
45. tücsimücsi (válaszként erre: 42. - 2250724d1a)
2008. aug. 6. 18:44

Mi az, hogy "szegény szerelmem" ?

Ha nem bír magával, húzzon fel egy gumit!


Én négyféle gyógyszert próbáltam, mindegyik 0-ra csökkentette a libidómat.

A férjem szerencsére nem csinál problémát a gumiból. Mint mondta, még mindig jobb így , mint amikor 2 hetente 1 szer szexeltünk, akkor se volt jó egyikünknek se.

Mostmár semmi gond, visszaállt minden a régibe.

Soha többet nem szedek tablettát, a férjem már nem is engedné....

2008. aug. 6. 16:43
Írjon vki aki már hagyott abba lindynette-et vagy más gyógyszert h mi lett vele utána? pattanásos leszek és össze vissza fog megjönni? vagy az megmarad talán igy 28naposnak?
2008. aug. 6. 10:33
Nekem a lindynette-től lett szinte 0 a libidom, még ebből a havibol van két szemem azt beszedem de aztán szerintem abba hagyom, ez igy nagyon nem jó egyikünknek sem. 1 éve szedem. Ha abbahagyom milyen tünetek jelentkezhetnek? Azon kivül h remélhetőleg visszatér a libidóm :)
2008. aug. 5. 23:39
Most kihagyok egy hónapot...kiváncsi leszek. Szegény szerelmem :D
2008. júl. 25. 12:52

Gyakran van hatása. Én 7 évig szedtem... Azt gondoltam, hogy valami lelki bajom van, hogy nem akarok szexelni.. :) Aztán abbahagytam, és előbújt a kisördög.


Hehe.. :)

40. supin
2008. júl. 25. 12:38
Igen. Előfordulhat..
39. ronai (válaszként erre: 36. - B05507d180)
2008. júl. 24. 14:40
Ugyenez atapasztalatom, MIRENA t javasolta egy doki jövő héten megyek és felhelyezi. Hormonális okokat megszünteti a pecs. vérzésnek.Védelmet nyújt és állítólag a pre. mens. problémákra is megoldás mellesleg alig v. telejsen megszűnik a vérzés.Billa
2008. júl. 16. 23:33
Nekem nincs bajom bár csak 2 éve szedem, vagy talán olyan nagy volt libidóm hogy a csökkentett is elég ahhoz hogy napi 4 szer kívánjam?
37. perfi
2008. júl. 16. 17:12

Az elmúlt 10 évben 4 fajta fogamzásgátlót szedtem.

Háromtól semmi gondom nem volt, a negyedik gyakorlatilag 0-ra csökkentette a vágyam. Két hónap után abbahagytam és most az első gyógyszermentes ciklus után áll helyre a libidóm.

Többet nem szedek fogamzásgátlót.

2008. máj. 29. 21:04
Én 10 éve a fiam születése után rövid ideig szedtem még,aztán abba is hagytam a gyógyszert,éppen a libidócsökkenés miatt.Havi egy szex,ez nem felelt meg se nekem,se a férjemnek.Most ezerszer jobb,mi már nem hisztizünk,mint a tinik az óvszertől.Nekünk így természetes./Most pecsételgetés nem közti időben,hanem menzesz előtt néhány nappal van.Doki szerint hormonális okok állnak a háttérben,amit fogamz.gátlóval lehetne orvosolni.Na neeeeeem./
2008. márc. 31. 22:09

sziasztok!

Én tavaly nyárig 6-7 éve szedtem a novynette-t ami elég alacsony h.tartalmúnak számit.

Elsősorban a ciklus beállitása és a fájdalom megszüntetése volt a cél.

Kezdetben semmi gond nem volt de szép lassan minden nemi vágyam oda lett...és nálunk ez szép csendben majdnem a kapcsolatunk végét okozta...pedig szeretem a párom de néha csak feküdtem mint egy darab fa..

Azóta meg le se lehet lőni..hihetetlen változás..

Viszont azóta megint rettenetesen görcsölök...

Valamit valamiért....remélem nemsokára jön a baby és nem kell egy ideig kinlódni:)))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook