Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utazás előtt álunk, szerintetek mikor érdemes indulni egy egy évessel, ha kb. 400km-t utazunk? fórum

Utazás előtt álunk, szerintetek mikor érdemes indulni egy egy évessel, ha kb. 400km-t utazunk? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 18. 05:59

Este, ha a sofőr bírja az éjszakai vezetést!

Az autó mozgása elringatja az amúgyis alvásidejű gyermeket.

2009. ápr. 11. 12:14

Szia!


Mi hajnalban indultunk és semmi probléma nem volt az úton.

Az első kiruccanásnál 7 órát autóztunk, a másodiknál 8,5 órát repültünk. A gyerek jobban bírta, mint mi. :-)))

7. kacago325 (válaszként erre: 5. - 4e6546fe63)
2009. ápr. 11. 11:59
Szia!Mi 1000km-t utazunk kicsivel és az én tapasztalatom az,hogy jobb este fürdés és vacsi után indulni.
6. 769918d4ef (válaszként erre: 5. - 4e6546fe63)
2009. ápr. 10. 14:49
Azert is jobb az este mert ugy alszik a kicsi es nem fog hancikalni az uton(mi igy jartunk mert tobb mint 16 orat utaztunk es miutan megebredt adtam enni es utana szegeny kis gyomra nem birta mar az utazast.:(
2009. ápr. 10. 14:42

Köszi a válaszokat!Igazság szerint,eddg a reggel mellett voltam,de már én is azon gondolkodom,hogy ha este indulnánk fürcsi után,akkor akár végig is aludná az utat!

Igen,menne 3 óra alatt,de ő egy örörkmozgó és nem igazán ül meg egyhelyben 2 percnél tovább,így ha máskor is mentünk mindig nappal és azt tapasztalatból tudom nem volt jó,mert olya 5-7 órákra is elhúzódott az utazás,ugyanis mindig meg kellett vele állni!

2009. ápr. 10. 14:18
Mi mikor a fiunk 1 eves volt majdnem 1000 km-t utaztunk autoval ugy hogy ugy osztottuk az idot hogy legtobbet ejjel menjunk es akkor vegig aludta az utat es azonkivul vittunk sok jatekot esw nem volt semmi baj.De mar 2 evesen nem szivesen indulnek meg vele mert nem tud 10 percet nyugodtan ulni mar:)
2009. ápr. 10. 14:15
szia! Szerintem reggeli után, mert 3 óra alatt kb odaértek (?), az úton pedig tudsz neki adni valami nasit4 Mi is sokat utazunk a kisfiammal, kb 8 hónapos kora óta, mondjuk mi kb 250 km-t. Soha nem volt még gond! Néha megállunk...! Ha kell!
2009. ápr. 10. 14:15

Mindenképp reggel. Mert ha meleg lesz, akkor nem utazik a baba a melegbe. És nem is annyira nyűgös. Vagy este, mikor alvásideje lenne, mert akkor meg úgyis alszik a kocsiban.

Mi tavalyelőtt mentünk Balcsira. 3 gyerekkel a legkisebb 7 hónapos volt. Hajnalban indultunk, még aludt, mikor betettük a kocsiba, és jó sokára ébredt fel. De így is kb. 3-4-szer álltunk meg a pihenőknél:)

2009. ápr. 10. 14:12
Utazás előtt álunk, szerintetek mikor érdemes indulni egy egy évessel, ha kb. 400km-t utazunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook