Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vasárnap eltünt a cicám, péntek van. Hány napig reménykedhetek még, hogy hazajön? fórum

Vasárnap eltünt a cicám, péntek van. Hány napig reménykedhetek még, hogy hazajön? (tudásbázis kérdés)


13. doboseva (válaszként erre: 9. - 7934d1ac97)
2009. ápr. 15. 10:04
Na, megkerült a cicus????
2009. ápr. 10. 10:29
Hali, nekünk már több cicánk volt, akik több napra, több hétre és eltűntek, de amikor megkerültek nagyon jóltápláltak, egészségesek voltak. Befogadta, bezárta valaki őket egy házba talán. A mostani cicánk szobatiszta is, jelez, ha ki kell mennie.
2009. ápr. 10. 10:20
Szia! nekünk is volt ilyen. két hét múlva jött haza. Volt olyan is, hogy egy reggel hallottunk elkeseredett nyávogást. A cicánk 4 napig volt fent egy fán...
2009. ápr. 10. 10:11
Nekünk lánycicánk volt.Egyszer a tömbházlakás erkélyéről tűnt el(át tudott ugrani a mellettünk lévő,alacsonyabb tömbház tetejére).Mikor már teljesen lemondtunk róla,3 hét múlva előkerült,érdekes módon ugyanott,az erkélyen keresztül.Azóta sem tudjuk,hogy hol töltött el 3 hetet,de az biztos,hogy a hófehér szőre fekete volt a kosztól.Alig ismertünk rá.Örömében,hogy hazatalált,egy teljes napig el sem mozdult mellőlem,csak dörgölődzött a lábamhoz,és egyfolytában nyávogott,mintha mesélte volna,hogy mi történt vele.
9. 7934d1ac97 (válaszként erre: 5. - Bogyoka20)
2009. ápr. 10. 09:53
Kandúr. Ő az első kandúrom mindig nőstény volt, illetve egy nőstény most is van, ő itthon van, jó lenne ha tudna beszélni és elmondaná mi történt a fiával. :)
8. doboseva (válaszként erre: 5. - Bogyoka20)
2009. ápr. 10. 09:53
Fél év???? az igen!!! akkor még van remény!!:-)
2009. ápr. 10. 09:52
ja, és a mi cicánk is kandúr (7 éves már).
2009. ápr. 10. 09:52

Az én cicám akkor ment világgá, amikor tavaly januárban befogadtunk egy kutyust. Aztán eltelt 8 hónap és a cicus megjelent, azóta is hazajár, igaz csak ritkán.

Szóval lehet reménykedni, hogy ha nem esett komolyabb baja (pl. nem ütötte el autó, vagy ilyesmi), akkor bármikor hazamehet. Szerintem a cicusok jól elvannak a szabadban, találnak élelmet.

2009. ápr. 10. 09:52
Anyukámék fekete cicája elveszett,Ők is várták,reménykedtek,majd feladták.Hihetetlen,de a cica több mint fél év múlva előkerült.Fiú cicáról van szó,kicsit hosszúra sikeredett a csajozás :)A tiéd milyen?A lányok nem szoktak annyira elkóborólni.
2009. ápr. 10. 09:51
Kert városba lakunk, és sok szomszédhoz átjár, két éves kandúr, tavasz van, tehát más kandúrral is össze tűzésbe keveredhetett. Aggódom.... :S
2009. ápr. 10. 09:51
jaj, szegénykém! Nagyon át tudom érezni, én is így voltam nemrég. Pár nap után hazajött az egyik de a másik sajnos nem. Mai napig sem tudom mi történhetett. Valószínűleg nem autó, inkább méreg vagy vad kutyák.... Reménykedj!!!
2009. ápr. 10. 09:48
Nekem 3 hét múlva jött vissza igaz itt nincs sok autó.
2009. ápr. 10. 09:46
Vasárnap eltünt a cicám, péntek van. Hány napig reménykedhetek még, hogy haza jön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook