Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem mindennapi probléma.Vagy igen? fórum

Nem mindennapi probléma.Vagy igen? (beszélgetős fórum)


16. 6f773a273c (válaszként erre: 15. - Cintiah)
2009. jún. 13. 20:48

orvos?:)) hát az nem szeretnék lenni.most a biológia szakon gondolkodom az ELTE TTK-n,és azzal elmennék (kapaszkodj meg:)) paleontológusnak.kicsit furcsa,h lány létemre,de bolondulok az evolúcióért:P


Ez hogy jutott eszedbe,h mi leszeK?

2009. ápr. 21. 14:15

Szia Minous!

Akkor orvos leszel, vagy nem?

2009. ápr. 19. 08:01
már dolgozom az ügyön.megbeszéltük,h majd együtt nézzük ki a jó pasikat,és csajokat...:)
2009. ápr. 13. 18:52
Ha nem fogadod el magad, ha nincs önbecsülésed, akkor hogyan várhatod el egy másik embertől, hogy ő megbecsüljön? ha te nem tartod magad értékesnek, akkor más sem fog annak tartani.
2009. ápr. 10. 10:59
Igazából, amég nem lesz önbizalmad, addig féltékeny leszel, úgyhogy ezen dolgozz!
2009. ápr. 10. 10:55

okés:)

téllleg köszi mindenkinek,épp ma is beszéltem

vele erről,és kezd "benőni a fejem lágya".igazából aza bajom,hogy irtora nincs önbecsülésem,és nagyon csúnyának tartom magam.főleg azért mert van egy barátnőm,a legjobb barátnőm,akit 11 éve ismerek,és nagyon szeretek,de 11 éve azt hallgatom,hogy ő sokkalsokkal szebb mint én,meg engem soha nem vesznek észre,őt meg mindig,és milyen fura hogy nekem van barátom,neki nincs,stb...szóval főleg ezért van önbecsülési problémám,és ezért vagyok féltékenykedős,szóval...de már dolgozok a problémán:)

2009. ápr. 9. 22:40
akkor nincs semmi gond, Ő lesz a legjobban meglepve amikor elkezded mondani, hogy milyen az a csaj a buszmegálloban, de egy jot fogjál ki,szépet...
2009. ápr. 9. 22:35
Köszönöm a válaszokat:)Azt hiszem jobb most már!és megpróbálom én is játékosan felfogni..de azthiszem ez még bele fog telni egy kis időbe:)És amugy meg tudom hogy nem csalna meg.nem az a tipus:P
2009. ápr. 9. 22:23

Én még sosem voltam féltékeny. Sosem volt rá okom.

Ha mégis lesz, majd jól szana-széjjel tépek mindent! ;)

2009. ápr. 9. 22:19
Én már kinőttem hál istennek, totál nem érdekel mit csinál a pasim! Vagy lehet nem szeretem eléggé? pfff...tuti:))
2009. ápr. 9. 22:17
volt amikor azt mondtam, hogy ezt a csajt én is ledönteném, pedig nem vagyok leszbikus, és o is bevallotta, ha egy srac férfi szemmel jol nézett ki, és nem volt meleg.szerintem tök jó, jokat nevettunk,és neki is tetszett, hogy nem hisztit vágtam le, hanem én is elmondtam a véleményemet.
2009. ápr. 9. 22:16

Szia!

Szerintem a legfontosabb,hogy ne légy féltékeny.Ha te kellesz neki, attól még megnézhet mást,akkor is te kellesz neki.

Nekem mindig azt mondták,hogy csak az nem bizik a másikban, aki saját magában sem bizik.

A féltékenységgel tönkre lehet tenni a legszebb kapcsolatot is.

2009. ápr. 9. 22:15
Sztem ezt ki fogod nőni! De addig is, nem tudsz mást tenni, rendezd az agyadban a dolgokat. Ne féltékenykedj! Duva, de ha meg akar csalni, úgyis megteszi... Meg az is durva de igaz h majd múlik a szerelem és majd annyira nem fog már érdekelni kire néz rá. Na meg addig örülj, még csak nézi...
2009. ápr. 9. 22:15
Szia! én is ilyen voltam anno, most 27 vagyok. én ugy csinaltam, hogy mondtam neki egyik sétálgatás alkalmával, hogy nézd azt a csajt, dejo feneke van...stb, ergo egyutt néztuk a csajokat, meg a pasikat, kritizáltuk oket, néha olyat is csinaltunk, hogy 1-10ig pontoztuk oket, hogy kinek mennyire jon be, és akkor a másiknak a véleménye is számitott, o is letette a pontjait ugyanarra a személyre.végulis átment játékba, és nem voltam utána féltékeny, legalábbis csak egészséges szinten nem fanatikusan és orulten.
2. 32ba140908 (válaszként erre: 1. - 6f773a273c)
2009. ápr. 9. 22:14

Ne vedd észre...

Tudom, hogy nehéz, de ha elnézel mellette, előbb-utóbb javul a helyzet, mert ezzel mind a kettőtök életét megkeseríted...

2009. ápr. 9. 22:12

Van egy nagy problémám.Imádok ugyan tanácsokat osztogatni,amik általában be is válnak,de valahogy én nem tudom rendezni a dolgaimat...

Szóval az lenne a gondom,hogy van egy barátom,akit nagyon szeretek,és tudom hogy ő is szeret engem,de az a baj,hogy ha ő ráné egy másik csajra,vagy emleget valaki más lányt,engem egyszerűen elfog a féltékenység,bármennyire is tudom,hogy nem csalna meg,egyszerűen nem bírom,ha más lányokra is ránéz.

És ismerem,hogy a 17 éves fiúk megnéznek mindenkit,stb,stb cimű szövegeket,és engem azok most nem érdekelnek.Kérlek segitsetek,adjatok valami gyakorlati tanácsot!!Nagyon megköszönnék mindent,mert félek hogy tönkreteszem életem legjobb dolgát...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook