Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Más"-e az örökbefogadott gyerek? 2. fórum

"Más"-e az örökbefogadott gyerek? 2. (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

10. cateye
2008. szept. 12. 20:53

Gratulálok a babádhoz a pocidban, és bíztatlak, hogy fogadj örökbe is egy babát. Semmivel sem másabb az a baba akit Te szültél, mint az a baba akit örökbefogadtál, és ha boldogságot visel egy kicsi életébe, Te is elégedettebb leszel.

Az én hugomnak 3 fia van, 24, 19 és 10 évesek. Mindhármat Ő szülte, és szeretett volna egy kislányt is örökbefogadni. Mivel csecsemőt szeretett volna,4 évet várt arra, hogy megszülessen a kislány aki az övé lehet.

Lilike most 18 hónapos, gyönyörű, okos, és csodálatos napokat szerez a tündéri kis lényével az egész családnak. Mind a 3 nagyfiú imádja, és az apja, anyja is első perctől a sajátjának érezte.

2 hetes korban kapták meg, azóta bearanyozza a mindennapjaikat.A nagyszülők is imádják, mindenkit a kis ujja köré csavar a ragaszkodásával, kedvességével.

Már látszik, hogy igazi kis jellem, és ahogy nő,egyre jobban hasonlít arcra is a testvéreire,és a szüleire, de ha nem így lenne is imádnánk, és teljes jogú családtag lenne.Bármit hozzon a sors, nélküle már nem lenne ugyanaz.

2008. júl. 28. 19:23

Sziasztok!

Nekem 3 gyönyörű örökbefogadott babám van, a legnagyobbnak és a pindurinak én vágtam a köldök zsinórját, tehát nyílt örökbefogadás volt . A középső angyalkámat 8 hónaposan fogadhattam örökbe egy csecsemőotthonból.Csodálatos életem van, mióta a gyermekeim megszülettek/velem élnek.

Nem hinném, hogy "más" lenne egy örökbefogadott baba.Mi így vagyunk teljes szerető család.

2008. febr. 29. 09:22
Az örökbefogadott gyermek nem más.Ez biztos forrásból mondhatom.Nekünk örökbefogadott kisfiúnk van aki újszülöttként került hozzánk és most 10 hónapos.Gyönyörű érzés az ,hogy mi egy igazi családdá váltunk egycsapásra.Imádjuk és kényeztetjük a mi kisbabánkat és még soha nem éreztem azt,hogy valami hiányozna belőlünk illetve a kapcsolatunkból azzal,hogy nem az én pocimból született.:)
2007. aug. 16. 20:40
ma este golyavarázs címmel látható az m2-esen egy dokumentumfilm a nyilt örökbefogadásról!23:20kor kezdődik!
6. c6b27363e5 (válaszként erre: 2. - Ki22)
2007. márc. 11. 08:47

szia én is hagy gratulájak neked

betegségemböl kifojolag nem lehetet vagy kockázatos volt a gyerek válalás mi is az örökbefogadás mellet döntötünk

lasan két éve fogatunk örökbe 10-honapost most ö 2 éves és egy 4-évest akimost 6 éves nagyon édes és okos gyerekek .

s álithatom hogy ez a két ficko boldogságot hozot nekünk

5. Manhattan22 (válaszként erre: 2. - Ki22)
2007. márc. 10. 23:10

Gratulálok! :)

Nekem is van az ismeretségi körömben olyan pár, akik éveket vártak saját babára, mikor nem jött, örökbefogadtak egy babát, majd 2 évre kelepelt is a gólya náluk!

Sok boldogságot Nektek!

4. dee (válaszként erre: 2. - Ki22)
2007. jan. 4. 23:16
Gratulálok és sok sikert kívánok!
3. Magdala (válaszként erre: 2. - Ki22)
2007. jan. 4. 21:30

Nagyon szép babavárós hónapokat kivánok Nektek!

Több ismerősöm van akik évekig rágörcsöltek hónapról-hónapra a "babagyártásra" majd amikor kiderült, hogy nem lehet természetes uton babájuk és belenyugodta, elinditották az örökbefogadást, mégis jött spontán a gólya.

Nagyon emberinek tartom és minden elismerésem Nektek, amiért a saját baba mellé továbbra is bevállaljátok az örökbefogadást!

2. ki22
2007. jan. 4. 11:09
Sziasztok! 6 éve probálkozunk,hogy saját gyermekünk legyen. Az örökbefogadás melett döntöttünk. Nem vártam, hogy terhes leszek-e vagy sem, lemondtam a saját gyerekről. Országos várólistára is felkerültünk, ami 3-4 év várakozást eredményezett. És láss csodát 3 hónapos terhes vagyok, kb. 1 év telt el a jelentkezés óta. Úgy döntöttünk a párommal, hogy azért örökbe is fogadunk, hiszen ennek köszönhetem a terhességemet, elmúlt a az állandó vágyakozás a terhességtől.
1. Hoxa
2006. nov. 20. 22:51
Katalin és Zoltán 10 éve kötöttek házasságot, három év telt el, mire közös otthonukat, a leendő gyerekszobával szépre, kényelmesre berendezték. Teltek-múltak a hónapok, vágyott és betervezett gyermekük természetes úton való megfogantatása késlekedett.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook