Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan kell kiszámolni, hogy kb mikor van peteérése egy nőnek? fórum

Hogyan kell kiszámolni, hogy kb mikor van peteérése egy nőnek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. ápr. 9. 14:11
Én is a ciklus.hu kiszámoltam, és erre amikor nődokinál voltam ultrahangnál látta, hogy peteérésem van. De ez jóval egy héttel volt előtte. :-O Meglepő volt.
2009. ápr. 9. 14:09

Szia. :) A női ciklus hossza a peteéréstől függ. Ha valakinek pl 35 napra jön meg, az azt jelenti, hogy később volt a peteérés, nem a 14. napon. Előre nem lehet megmondani, csak ha már beállt egy bizonyos hosszúságúra. Viszont utólag tudni lehet, mert mikor megjön, visszaszámolsz 14 napot és kb akkor volt. Tehát mindig a mensi előtt 14 nappal, a ciklus ezen része állandó.


Tipikus jelei a tüszőrepedésnek ha a nyákod nyúlós, tojásfehérje szerű lesz, egyeseknél van alhasi fájdalom is mert az érett tüsző feszíti a petefészket. Mások mér picit véreznek is.

És csinálhatsz hőgörbét, a tüszőrepi körül le fog esni a hőd az előzőekhez képest, majd megemelkedik 37 körülire és a mensi előttig ott is marad.

2009. ápr. 9. 14:09
Köszönöm szépen megnézem az oldalt!
2009. ápr. 9. 14:07
Szerintem sehogy sem tudod, max. egy orvos. Én elvileg menstruáció alatt estem teherbe. Érdekes, mert se előtte egy héttel, sem alatta, sem utána egy héttel nem szoktam együtt lenni a párommal, mivel görcsöltem, meg ilyenek... Nekem ez a véleményem.
2009. ápr. 9. 14:07
Általában a menses első napjától számított 14. nap, ha a ciklus 28 napos. De ez nem mérvadó, sok minden befolyásolja. Lehet előtte és utána is.
3. Lipiani (válaszként erre: 2. - Lipiani)
2009. ápr. 9. 14:07
Itt kiszámolja helyetted a program.Beírod a mensid időpontját,és kiadja a lehetséges időt.Nincs más dolgod,mint azokon a napokon figyelni a szervezeted.
2009. ápr. 9. 14:06
ciklus.hu
2009. ápr. 9. 14:04
Hogyan kell kiszámolni, hogy kb mikor van peteérése egy nőnek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook