Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azalia fogamzásgátló - vélemények fórum

Azalia fogamzásgátló - vélemények (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
103. russodebby (válaszként erre: 101. - Unanu)
2010. febr. 21. 13:46

Szia!

Nekem is rögtön megjött rendesen,amikor abba hagytam (elötte 3 hétig pecsételtem). Nekem addigra sajna már a babócám eldobta a cicit és szerintem már tejem sem volt semmi. :(

102. unanu
2010. febr. 21. 12:36
Ja, és szerintem kevesebb lett a tejem is,de mióta nem szedem úgy veszem észre, hogy kezd visszajönni.
101. unanu
2010. febr. 21. 12:31
Sziasztok. Abbahagytam a szedését és megjött. Ez normális? Így kell lennie? Soha nem szedtem fogamzásgátlót, azért nem tudom,
100. Melcsi84-84 (válaszként erre: 98. - Javorne0727)
2010. febr. 14. 17:59

Szia Erzsi!

Nagyon örülök hogy nálatok minden rendbe van!!

Ez jó hír!

Hát nagyon bízok benne,hogy minden ok lesz,mert az a hejzet hogy nemterveztünk mostanába még 1 babát,és ha mégis becsuszott,nemtudom mit tegyek!

Talán tényleg ugyvan ahogy írod,de majd nemsoká megtudom mert elmegyek vizsgálatra!vagy veszek tesztet! Azért köszi a bíztatást,és reméllem igazad lesz! :) xd

99. javorne0727 (válaszként erre: 91. - Unanu)
2010. febr. 13. 21:29

Szia!


Nálam se folyásolta be a tejci mennyiségét!

Sőt!Ma 1 éves kicsi Vercsikém és még szopizunk intenzíven!:)

2010. febr. 13. 21:25

Szia Melcsi!


Bejelentkeztem a dokihoz 1 vizsgálatra,de mégsem megyek,...,megjött a menszim,szerencsére!

Remcsi Nálatok is minden rendben lesz.

Ne izgulj,hallottam olyanról,h a szedés abbahagyása után hónapokig nem jött meg.Nem vagyunk 1formák!

Kitartás!:)

2010. febr. 13. 12:40

Jávornét kérdezném ,minden rendbe???

Nálam még mindig nincs változás,és nagyon idegesít!!

Nem érzem terhesnek magam,de az ördög nem alszik aztszokták mondani!

A véddönö azttanácsolta,hogy kb:a hoónap közepéig várjak,és utánna nézessem meg magam,bár a tabi lehet befojásolta! Na de ennnyire???kérdem én!!Igazságtalannak tartom ezt az egész (életet)!!! Ha szedem akkor miért nem védd!!!!??nagyon nem értem!!

96. Melcsi84-84 (válaszként erre: 95. - Unanu)
2010. febr. 13. 12:35
Bizzál benne,nem mindenkinél egyformán hat! Nekem ne apadt a tejem mikor szedtem.csak egy kis hányingert volt! de azse mindig!
95. unanu (válaszként erre: 92. - *Pillango*)
2010. febr. 8. 16:14
Ma bevettem az első szemet. Remélem nem okoz majd gondot. Bizakodom.
2010. febr. 8. 11:41
hát akkor úgy néz ki hogy tényleg az vagyok.a kisfiam két éves múlt és mai napig cicizik és szedem a gyógyszert.nálam egy mellékhatása van.pattanásos vagyok tőle de nem vészes.
93. Anettke:) (válaszként erre: 90. - Kriszti020)
2010. febr. 7. 14:05

Azon szerencsések közé tartozal akiknek bejött a gyógyszer. A dokim modta hogy kevesebben vannak ilyen szerencsések, de akadnak. Az első 2hónapban úgy tűnt hogy nekem is ok a gyógyszer, de aztán mégse.

A kiksmamáknak meg sztem csak óvatosan mert egyre több emberől hallom hogy kevesebb lett a teje és gyorsan abbahagyta a szedését, bár volt aki azt mondta hogy tovább szedte és habár kevesebb lett a tej, nem apadt el teljesen.

92. *Pillango* (válaszként erre: 91. - Unanu)
2010. febr. 7. 09:36
egyidős a babánk:) még nekem is ott ül a polcon a gyógyszer... érdemes volt kiváltani:)
91. unanu
2010. febr. 4. 16:07
Sziasztok. én is tegnap váltottam ki. Most nem tudom hogy beszedjem e, mert én nem szeretném ha elmenne a tejem. 7 hetes a kisfiam.
2010. febr. 4. 13:49
sziasztok.hát én már elég rég óta szedem ezt a gyógyszert.az első 2-3 hónapban nekem is elég sokszor volt vérzésem igaz többségébe csak pecsételő.igaz ez is ciki volt a nemiéletünk miatt.de a párommal megbeszéltem és megértette.azóta is szedem mostmár max havonta jönn meg 3-4 napra de van hogy kimarad.szóval azzal nincs gondom.a fiam meg 21 hónapja szoptatom.semmivel nem csökkent a tejmennyiségem.előtte a cerazettet szedtem.attól hogy felfordult a hormon háztartásom hogy úgy néztem ki mint egy tizen négy éves meg elég sűrűn volt mensim.de szerintem a nyugalom egy két hónap türelmet megér.legalábbis nekem.inkább mint egy kistesó.szóval bátorság és őszinteség a párotokkal.ő is meg fogja érteni hogy nem tehettek róla.ja és ha ép nincs meg akkor tessék közelednia pasitokhoz,mert akkor nincs lehangoltság hogy már megintnem.hanem jól esik nekik hogy ti közeledtetek.sok sikert.és grat a babákhoz.
89. russodebby (válaszként erre: 88. - Russodebby)
2010. febr. 3. 20:41
Gratulálok a gyönyörű babátokhoz! :)
88. russodebby (válaszként erre: 87. - *Pillango*)
2010. febr. 3. 20:40
Szia! Szerintem jobban jársz/jártok az óvszerrel! Ezt a doki is mondta,akihez visszamentem ,hogy állandóan vérzek,ez normális a gyógyszernél és a tej csökkentő hatása is sajnos.
87. *Pillango* (válaszként erre: 75. - Russodebby)
2010. febr. 3. 20:06
hát ettől félek én is, hogy a tejjel baj lesz:( viszont a kistesótól is félek egyelőre, most mitcsináljak:)))
2010. febr. 3. 20:05
húha, én most váltottam ki ezt a gyogyit. kisfiam 6 hetes... nem nagyon örülök ezeknek a véleményeknek itt:) alig merem kipróbálni:)) majd írok a tapasztalatokról!
85. javorne0727 (válaszként erre: 84. - Anettke:))
2010. febr. 2. 22:12

Jóval vigasztalsz Bennünket!:)

Igaz már nem is tudom mikor sokalltam be tőle,de azért várom a nagy napot,h ismét visszatérjen.

Addig meg élvezzük a távollétét!

2010. febr. 2. 13:20
Én amikor abbahagytam több mint 1 hónapot vártam mire megjött. Azóta 2x volt normális menstruációm most lett volna a 3., de 2 hete 1-1 napra megjön. Úgy össze-vissza van, mint amikor szedtem a gyógyszert. Nem tudom ez miért van.
2010. jan. 30. 10:45
Már megörülök!Ugy idegesít,mert nem szerettem volna még 1 kisbabát,és most ha becsuszik(ott),akkor nemtudom mit tegyek!:( Hát bizom benne hogy jolfognak alakulni a dolgok,és önnek is!!(Javorné)Elméletileg ha vége ,akkor már nincs hatása,de a menstruácioóra??Mennyire lehet??
2010. jan. 27. 22:39
Kb. 1,5 hete én sem szedem,várok én is és bizakodok....én is abban,mint az előttem szóló.
2010. jan. 27. 19:21

Nekem ez a gyogyszer az elsö levélnél tartott 9 napig a menses,és végelett! Persze az elsö levélnél nem szeretkeztünk,szoval biztosra mentem!

Aztán a 2. nál nem jött meg,és a 3.nál sem!!:(

most vége ,és nem váltottam ujjat,és most várom a mikulást!:( de már nagyon! Reméllem nem lesz BABA-belölle,mert akkor szépen nézünk ki!Ennyire védd a GyÓGYSZER"!!

80. bezike
2009. dec. 15. 13:52
Sziasztok, én végül is 3 levéllel szedtem be, az első hónap jó volt, utána 2 hónapig véreztem, szinte minden nap. Aztán abbahagytam inkább, mert így nem sok értelme volt szedni, nem lehetett normális nemi életet élni. Én nem hiszem, hogy ha van sok tejed, kovacskani akkor ez okozhatja a problémát. Bár látom nov közepén írtál, azóta biztos kiderült, hogy mi volt a baj. Nekem is azt mondta a doki, hogy a vérzés természetes ennél a gyógyszernél, igazából nem bíztatott semmivel, hogy elmúlik vagy ilyesmi, sajnos állítólag nem lehet mit tenni.
2009. dec. 13. 22:15

Én is ezt a bogyót szedem...

10 hónapos (éppen ma) kicsi lánykám.Szopizunk,sőt elég sokszor(bár 1párszor azt éreztem,h kevesebb a tejcsi),szépen fejlődik.

Nekem a vérzéssel(meg a férjemnek is!:) ),van problémám.Többször vérzek,mint nem.Szinte felcserélődött a menszi,a sima napokkal.

Voltam dokinál,azt mondta ez természetes dolog.

2009. nov. 18. 14:33
Én szülés után kezdtem el szedni, már másfél hónapja szedem. Látszólag semmi prodlémám nincs még vele, sem vérzés, sem tejmennyiségcsökkenés nincs, sőt tejadó anyuka vagyok. A problémám az, hogy az addig jól fejlődő babám azóta megállt a súlygyarapodásban. Számokban ez így néz ki, az első 6 hét alatt másfél kilót hízott, az utóbbi 6 hétben összesen 50 dkg-ot. Egyszerűen megálltunk szinte. Nem tudom, hogy a gyógyszer okozza-e, de csak ez a változás történt, amihez kötni tudom. Van valakinek hasonló tapasztalata?
77. Anettke:) (válaszként erre: 76. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 4. 18:23

Én 3 hónapig nem véreztem. Azt hittem végre megtaláltam azt a gyógyszert ami jó nekem. Mert ugye én nem a kismamákhoz tartozom, hanem azokhoz akik nem szedhetnek ösztrogén tartalmú szereket. Tehtát nem kellett tartanom egyéb problémáktól (elmegy a tej, stb). Már a 3. levéllel szedtem be amikor elkezdősött a vérzés.

Amint abbahagytam, másnap már nem véreztem. Eltelt majdnem egy hét és most ismét megjött, de most már normális mennyiségben és normális színnel, nem úgy mint a szedése alatt. Remélem ez a havi menstruációm lesz és nem pedig még mindíg a gyógyszer bekavarása.

2009. nov. 4. 07:59
Végigolvastam újra a topicot, elvileg az első 3 hónap a "mensizős" utána elmúlik. Persze ki bírja azt kivárni én így is vérszegény vagyok mi lenne ha még folyamatosan véreznék is!
2009. nov. 3. 18:43
Sziasztok! Én is szedtem kb. másfél hónapot,ebböl 1 hónapig vérezgettem és elment tőle a tejem is.
74. bezike
2009. okt. 29. 22:32
Sziasztok, felhívtam ma a dokimat, azt mondta, hogy ez egy sajnálatos mellékhatása a gyógyszernek, meglehetősen gyakran jelentkezik. Nem tudunk mit csinálni, amíg szoptatok, csak ezt szedhetem. Igazából ennyit mondott, vagy hogy hagyjam abba. Kösszépen...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook