Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Váltott már valaki Upc-ről Digire? Megéri? Meg van elégedve vele? fórum

Váltott már valaki Upc-ről Digire? Megéri? Meg van elégedve vele? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 17. 10:33

Nekem nem volt upc-im,de Digim van most.

Az bizti ez a legolcsóbb én a 2db dekóderre fizetek 2900,-ft

De, azért amit tudnotok kell ha esik a hó vagy nagyon esik az eső nincs vétel,marad a társasozás különben nagyon kiváló és sok csatornája van.

2010. jan. 17. 10:19

a upc egy vagyon volt!! a digi ugyanazokkal (vagy még jobb) feltételekkel nagyon olcsó! ja, és nincs hűségnyilatkozat! szóval kár, hogy csak most jött:)


Többen mesélték, hogy amikor lemondták a upc-t, az ügyintéző könyörgött nekik, hogy ne, és különböző kezdvezményeket ajánlott. a 70 %-os felajánlásnál mondta pl a tesóm, hogy EMBER, még így is drágább, mint a digi:D

2010. jan. 17. 09:56
A felettünk lakó szomszédasszony dicséri, anyukámék azt mondják, hogy nem jobb , mint az előző szolgáltató, bár ők nem a UPC-nél voltak, az is igaz, hogy ki milyen célra használja az internetet, nem minden szempontból lehet mindenkinek a legjobb ugyanaz az internetszolgáltató.
2009. ápr. 10. 14:14
Szia! Mi január után váltottunk digire, sokkal gyorsabb a net, van kábel is, meg telefon is, a telóról tudni kell, h körzeten belül havi200 percet ingyen beszélhetsz, amúgy meg annak nincsenek fenntartási díjai, amennyit telózol, annyit fizetsz.De ha digit akarsz, figyelembe kell venni, h ahol laksz, ki -e van építve a hálózat, mert ha nincs, akkor felkell szereltetni a tányért hozzá, ami meg kedvezőtlen, ha rossz az idő.
21. Rea69
2009. ápr. 9. 22:05

Nekünk digi volt, /tányéros/ panelben, de itt ha fujt a szél,vagy esett az eső, nem volt adás.Igy az upc jobb, viszont net szolgáltatás a WinNetTou Kft-nél van, az viszont szerintem sokkal gyorsabb, és jobb mint a upc,vagy az invitel.


Ja és 14 hét után, örökös telefonálás után kötötték be a digit.

2009. ápr. 9. 21:42
Mi januárban váltottunk. Teljes mértékben meg vagyok elégedve a Digivel. Az internet sokkal gyorsabb, a tv-n sokkal több csatorna van fele annyiért. A telefon néha visszhangzik, de nagyon nem érdekel, mert szinte ingyen van. Csak akkor kell fizetnem ha vonalasról mobilt hívok.
19. emagdi
2009. ápr. 9. 20:53

én fél éve váltottam upc-ről digire internet ügyében, és negyed éve a tv-t is átvittem.


az internet egyértelműen nagyságrendekkel jobb és olcsóbb, mint a upc-s.

a tv minőségben ugyanolyan, kb hasonló csatornák is vannak, viszont a digi olcsóbb.


szóval szerintem megéri váltani.


(nálunk KÁBEL van, nem műholdas)

2009. ápr. 9. 20:22
Nekünk 2éve van,semmi gond vele acsatornák is tökéletes minőségü,pedig van amikor3tv is megy.Mi nem bántuk meg.
2009. ápr. 9. 20:13

A barátnőm átment a UPC-től a Digihez.

A net nagyon gyors, de a vezetékes telefonnal rengeteg problémájuk van.

2009. ápr. 9. 19:40
Jajj, csak Digire ne!!!! Nekünk nem létező tartozást számláztak ki, és akarnak behajtani rajtunk. Eladtuk a lakást, lemondtuk, levélben. Kb. 5-ször. És csak a legutolsó lemondást vették figyelembe, és az addig eltelt időre számláztak. De a szolgáltatást rögtön lekorlátozták, így egy nem használt, nem létező dologra számláztak, és most harcolunk az igazunkért:) UPC sokkal jobb, vagy a T-home.
2009. ápr. 9. 14:17

Nálunk(panelban) kábeles digi van.

Semmi problémánk nincs vele, és kb. fele annyiba kerül mint a UPC

2009. ápr. 9. 14:13
Én már 3 hónapja várom, hogy végre kijöjjenek beszerelni. Ezek után remélem, hogy jó lesz! :)
13. 94e6ec2939 (válaszként erre: 4. - Anbene)
2009. ápr. 9. 11:23
Panelben miert nem lehet? A tesomnak is panelben van...Persze csak a muholdas verzio.
2009. ápr. 9. 10:54
Ha ki van építve a kábel, akkor megéri. Nálunk nem akad, semmi baj nincs vele (azon kívül, hogy túl sok a sportcsatorna:D)
11. 27be861736 (válaszként erre: 10. - 27be861736)
2009. ápr. 9. 10:09
pedig ez csak 2900 lenne az 5000 helyett.
2009. ápr. 9. 10:08
megnéztem van, a diginek kábel, de nálunk csak upc van kiépítve és mindenhol :(((((((((
2009. ápr. 9. 10:05
Hello! Nekem tányéros digim van. 2900 ft/hó. 15 ismeretterjesztő-, 5 zene-, 3 rajzfilmcsatorna és szinte minden magyar nyelvű. Soha nem volt vele baj, csak a második box sokszor ellenőrzi a jogosultságot bekapcsoláskor (de úgyis 5 perccel előbb kell bekapcsolnom, mert addig normalizálódik az ezer éves tévém zúgása) :)
2009. ápr. 9. 10:05
A Digi is kábeles, mi váltottunk. Egyetlen hátránya, hogy időnként leáll a kép, vagy elmegy a hang úgy fél percre, de aztán magától visszajön - illetve előreugrik a kép. Úgy heti 1x fordul elő nálunk.
2009. ápr. 9. 10:03
bocsi: NÁLUNK... :/
2009. ápr. 9. 10:03
nélunk is panelben van a digi
2009. ápr. 9. 10:02

Szia!

Mi csak netet fizettünk, de a diginél kevesebb, mint a felét fizetjük, és ugyanolyan jól működik! Szerintem megéri mindenképp! :)

2009. ápr. 9. 10:02
Panelházban szeretnénk mi is, de állítólag nem lehet. A lakók nem igazán elégedettek a UPC magas áraival.
2009. ápr. 9. 10:00

Igen,szerintem jelenleg a legkedvezőbb,legalább is nálunk.

58 csatorna+net+vezetékes telefon 5700.-

2009. ápr. 9. 09:58
Digibe nincs kábel ugye? Vagy van? Mert nekem volt 2 évig műholdasom, de minden viharnál eltűnt az adás. utána váltottam kábelre. Viszont, már nagyon sokat fizetek :((((( vagy váltok más kábelre, vagy visszaadom és lesz idő megnézni a soksok filmet :DDDDDDDDDD
2009. ápr. 9. 09:55
Váltott már valaki Upc-ről Digire? Megéri? Meg van elégedve vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook