Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallottatok már az MBI-ről. Hitelt szeretnék felvenni s annyira jónak találom az ajánlatukat, hogy félek valami bibi van benne. fórum

Hallottatok már az MBI-ről. Hitelt szeretnék felvenni s annyira jónak találom az ajánlatukat, hogy félek valami bibi van benne. (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 7. 14:42

Kedves Fórumozók!


Egy ismerősöm ajánlotta nekem ezt a jövő számlát, de nem tudom, érdemes-e belevágni... ?!

Olvastam az index fórumán elég sok olyan dolgot, ami elbizonytalanított. pl: kicsalják az ember pénzét, átverik, nem informálják megfelelően, egy MLM rendszer (piramisjáték) áldozatává teszik, volt aki milliókat veszített, és az ő általa beszervezett barátainak a veszteségeit is neki kellett fizetni..


Kaphatnék valami információt erről?


Lehet tudni, hogy aki kilép, miért lép ki?

Hogyan lehet a befektetéseket biztonságban tudni?

Honnan tudjam, hogy a 3. év lejárta előtt nem csődöl be az egész rendszer?


Köszi a válaszokat előre is!

8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Kende)
2009. ápr. 19. 22:54
Ezért nem tájékozódom én fontos kérdésekben internetes fórumokon. Arctalan, névtelen emberek ki tudja milyen indíttatásból mondanak véleményt. Legtöbbször persze úgy, hogy nem is ismeri ténylegesen, csak ismer valakit, aki hallott valakiről, aki olvasott valamit.
2009. ápr. 19. 22:35

Bocsi, de helytelen a mondat:

Itt állok hitelfelvétel előtt és nem vagyok biztos abban, hogy a tőlük felvett hitel jó döntés lenne:(

2009. ápr. 19. 22:33

Mivel nem jött sok válasz a kérdésemre más fórumokon is próbáltam az MBI után tájékozódni. Most kissé csalódott vagyok, mert szinte mindenhol csalóknak titulálták őket.

Itt állok hitelfelvétel előtt és nem tudom, hogy vágjak-e?(

2009. ápr. 9. 07:34
Csak ajánlani tudom:) Pozitív tapasztalataim vannak.
2009. ápr. 9. 00:54
Szia!Az MBI nagyon jó!Nyugodtan belevághatsz!Nincs átverés.Tényleg az van amit mondanak.Nagyon jó kamatozású!
2009. ápr. 8. 23:40
én dolgoztam 13 éve az MBI-vel - akkor még csak biztosításokat árultak, nagyon jók voltak ... gondolom azt a vonalat követik még mindig, mint régen :) amikor a kezedbe adják az aláírni való lapot akkor tanulmányozd át részletesen, ha figyelmesen olvasol rájössz, ha valami nem helyes
2009. ápr. 8. 23:34

Ez egy brókercég / MBI /és az AXA adja a pénzt.

Kb. 20 hitelintézetnél jártam és ez a legkedvezőbb.

Mikor kérdezem az ügyintézőt, hogy mi a hátránya, mi benne a negatív, mindig azt mondja: semmi, pedig ilyen nincs. A neten sem találok semmi olyat-fórumon sem - ami esetleg megnyugtató lenne számomra.

Fogalmam sincs mit csináljak

Minden választ köszönök:)

2009. ápr. 8. 23:30
Hallottatok már az MBI-ről. Hitelt szeretnék felvenni s annyira jónak találom az ajánlatukat, hogy félek valami bibi van benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook