Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki a Pharmatex nevű hormonmentes fogamzásgátlót? fórum

Ismeri valaki a Pharmatex nevű hormonmentes fogamzásgátlót? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 12. 07:16
Személyszerint én is használtam egy ideig.Az általam használt szer hüvelykrém volt.Nálam bevált.Természetesen nem a legbiztosabb módszer,de nem volt vele gond.A teherbeesésen kívül más,úgymond fertőtlenítő hatása is van.
2009. nov. 12. 10:32
Én is 2 éve használom a hüvelytablettát,de eddig még nem estem teherbe,pedig volt h kicsúsztunk a határidőből!Az első nagyon rossz volt,égett,csípett,de aztán megtanultam/megtanultuk használni.Mert magunknak nem tudjuk olyan mélyre behelyezni,ezért én a páromat is belevontam a "játékba":)
2009. okt. 6. 16:10
Én tablettát használok lassak 2 éve, eddig nem volt vele problémám. Probléma alatt azt értem, hogy nem lettem terhes. Persze van "mellékhatása" neki. Folyás, égő érzés (nekem ez ritkán) és volt hogy késett. Egy kicsit szerintem befolyásolja a hormonokat, ha nem nagyon bízol benne ne használd, mert nekem az elején nem rendszeresn jött meg (mostmár igen) de ha tartasz tőle sokszor lesz a kérdés, hogy vajon most mi lesz....De nekem bevált.
2009. ápr. 8. 21:16
Mi a kúpot használjuk már lassan 4 éve.Az első fiam megszületése után egyből erre tértünk rá. Semmi gondom nem volt,viszont babát szerettünk volna le is álltam vele,rá 3 hónapra terhes lettem. Megszültem a második gyermekem,most 4 hónapos és ahogy etelt a 6 hét,azóta is ezt használjuk!
2009. ápr. 8. 19:05
hat,akkor rakeresek...koszi szepen
2009. ápr. 8. 19:03
Van több változata is kúp, krém, tabletta, amit a hüvelybe kell felhelyezni 10-percel az akció elött. Nekem nem vált be mert nemigazán bíztam meg benne... de van már erről fórum.
2009. ápr. 8. 18:57
legyszi tapasztalatokat irjatok
2009. ápr. 8. 18:56
Ismeri valaki a Pharmatex nevű hormonmentes fogamzásgátlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook