Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ideges fájdalom a lábszárban. Mi okozhatja? fórum

Ideges fájdalom a lábszárban. Mi okozhatja? (tudásbázis kérdés)


14. 15defe00af (válaszként erre: 13. - Daryl64)
2009. ápr. 11. 14:01
Köszönöm a tanácsot, ezt ki fogom próbálni.
2009. ápr. 10. 21:43

Én ugyanilyen probléma miatt küszkődtem,hónapokig.

Egy ismerősöm ajánlotta,és bevált.

A gyógyszertárban vény nélkül kapható: Milgamma kapszula. Igaz,hogy több hétg kellett szedni,hogy legyen hatásos,de hidjétek el megéri.

12. 15defe00af (válaszként erre: 8. - Uracsvivi)
2009. ápr. 8. 15:40

Bocs, eltűntem, de jött a fiam, hogy mehetünk vásárolni.

Nem kezelem, mert fogalmam sincs, hogy mivel lehetne. Ha nagyon fáj, akkor beveszek egy Aspiryn C-t, de nem sokat ér. Mivel este jelentkezik, hamarabb lefekszem, reggelre elmúlik.

Lehet, hogy elfárad a lábam, és attól van. Nem tudom, csak azt, hogy nagyon rossz.

Mozgássérült vagyok, a jobb lábammal eleve baj van, így a balon nagyobb a terhelés. Régebben ez nem volt gond.

11. frollo (válaszként erre: 10. - Uracsvivi)
2009. ápr. 8. 10:20
Igen-igen, kálcium, magnézium és kálium, nekem ezt mondták, csak az egyik kimaradt :) De most így visszaolvasva lehet, hogy ez teljesen más probléma, bocsánat.
10. uracsvivi (válaszként erre: 9. - Frollo)
2009. ápr. 8. 10:19
Én úgy tudom hogy a görcs magnézium hiány.De lehet hogy tévedek.
2009. ápr. 8. 10:16
Nekem be szokott görcsölni a vádlim, és utána napokig olyan, mintha izomlázam lenne, csak durvább... Ez állítólag kálcium-kálium hiány, nálam akkor jön ki, ha nagyon sokat dolgozok, éjszakázok. Lehet, hogy a te problémádnak is ilyesmi oka van.
8. uracsvivi (válaszként erre: 7. - 15defe00af)
2009. ápr. 8. 10:16
Te kezelgeted valamivel?
7. 15defe00af (válaszként erre: 6. - Uracsvivi)
2009. ápr. 8. 10:13
Csak élnének Ők ilyen gonddal! Akkor talán másképp beszélnének.
2009. ápr. 8. 10:12
Én voltam orvosnál de azt mondta hogy nem nagy ügy.Hát neki biztos nem.
2009. ápr. 8. 10:10

Nekem szerencsére nem zsibbad, viszont újabban néha a térdemben is érzem egy kicsit.

A dokihoz meg nem megyek, mert kinevet,és nem küld sehová. Volt már rá példa, más problémánál. Max. annyit mond, hogy korral jár.

2009. ápr. 8. 10:04
Nekem is van ilyen problémám és még zsibbad is de csak a bal lábam.
2009. ápr. 8. 09:58
Ezt én is nagyon szeretném tudni, lassan azt mondhatom, hogy évtizedek óta szenvedek tőle. Nem merek egy moziba vagy színházba elmenni, mert kín szenvedés ez a láb ideg kb. 20 perces ülés után:-(
2009. ápr. 8. 09:57

Már jó néhány hónap óta esténként a bal lábszáramban érzem ezt a furcsa leginkább ideges fájdalomnak nevezhető valamit.

Akárhogy is helyezem, fél-egy percnél tovább nem bírom. Egyfolytában helyezkedek, felpolcolom, ide rakom, oda rakom, de sehogy sem jó.

Volt már valamelyikőtöknek ilyen vagy hasonló problémája? Mi lehet a baj, mi okozhatja?

2009. ápr. 8. 09:50
Ideges fájdalom a lábszárban. Mi okozhatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook