Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyit várjunk? fórum

Mennyit várjunk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mennyit várjunk?

16. Médy-25 (válaszként erre: 15. - Ab96062dd2)
2009. jún. 9. 23:59
Ez jó kérdés! Ezt én is feltenném,csak annyi a változás,hogy van gyerek is! Így már nem könnyű egy lépést is megtenni,de megtenném! Ez hosszú történet!
2009. máj. 29. 09:28
És ha nem vagy szerelmes, de szereted és közös terveitek vannak? És van valaki, akibe meg szerelmes lettél- de nyilván még nem ismerted meg igazán és lehet hogy csak fellángolás?
14. torde
2009. máj. 4. 20:06

Én akkor lépnék, vagy fogok lépni, ha már túl sokszor veszekszünk és nincs javulás, nincs megváltozás, amíg van valami változás, addig van hajtóerő, de aztán, márcsak a vita és az ami végül tiszteletlenséget, ronda szavakat szül.

Nem tudom hol a tolerancia határa, de két embernek meg kell tudni érteni egymást, ha szeretik egymást, ha az egyiket valami zavarja vagy bántja , akkor azt a másiknak meg kell értenie, és igyekeznie kell nem a másik agyára menni.Ha nem tesz semmit, akkor önző, és igazából nem is szerelmes.

2009. ápr. 21. 22:05
Szerintem merlegre kell tenni mindent..mi az amit meg elnezek a szerelem neveben es mit mar nem...es ha a merleg lehuzza a "lelepni" felet lepni kell..amig nem keso...de ha az ember azert nem art ha elnezo..ugyebar sajat maganak is vannak hibai amik talan a masiknak zavaroak...egyes akadajok szerintem erosebbe teszik ket ember kapcsolatat...no de nem a "hegyek.." :)
2009. ápr. 20. 16:12
hát, igaz hülye indok, le nemlehet h tényleg nagyon rávoltál kattanva és semmi levegőt nemadtál neki? lehet azvolt a baj...
11. morkika (válaszként erre: 10. - Dagy91)
2009. ápr. 13. 21:19

2 hét után? És el is hitted neki ezt az indokot?

Tuti nem százas a srác...

10. dagy91
2009. ápr. 13. 00:48
Ez igaz engem nemrégiben dobott a pasim 2 hétig jártam vele erre kidobott csak azért mert túlságosan beleszerettem azt mondta.:(és most itt ülök egyedül...
2009. ápr. 12. 16:01

Az ideális férfi és nő nem létezik.A problémákat ki lehet védeni az együtt járással.Megismeri az ember a másikat.

Bölcs ember mondta "ha nem tudtok egy azon dolgon nevetni akkor nem érdemes házasodni"kb.így lehet,hogy nem pontosan emlékszem,de a lényeg benne van.

2009. ápr. 9. 17:14
Én nem kötnék komprumisszumokat, ha van több olyan dolog, ami nem tetszik, Én mai fejjel már simán lépnék! Elment 12 évem egy emberre, és itt vagyok fiatalon egyedül három gyerekkel,( akiket mondjuk nagyon nagyon imádok)!! Ő lépett!
2009. ápr. 8. 16:08
Sziasztok! Szerintem felnőtt ember nem fog változni. Legalábbis, az eddigi tapasztalataim ezt mutatták. Ha fel sem ismeri, hogy valamit másképp kellene csinálni, ezt a véleményt nem fogadja el, akkor szerintem nem kell erőltetni. Keress olyat, akinek a hibáit el tudod fogadni.
2009. ápr. 7. 17:46
sztem a kapcsolatbvan mindkét félnek változni kell.de nem sokat,mert akkor elveszitjük önmagunkat!és emellett azt se szabad elfelejteni,hogy senki sem tökéletes!
2009. ápr. 7. 14:03
szerintem probaljunk kompromisszumokat kotni,ha nem megy,akkor lepni kell.Minel elobb annal jobb,mert nem lesznek veszekedesek es nem megy tonkre ebbe az ember,mert lehet olyan seruleseket fog kapni,ami kesobbi parkapcsolat is tonkreteheti...egy bizonyos mertekig meg lehet a masikat "valtoztatni",de teljesen nem lehet...
2009. ápr. 7. 12:44

Én is ebben a cipőben vagyok... :(

Meg is léptem a lépést 3 év után.. Persze előtte megpróbáltunk mindent. Tisztáztuk,hogy nekem mi nem tetszik, neki mi nem tetszik, próbáltunk változtatni, eltelt fél év és nem változott semmi.. Jobb nem lett, viszont többet veszekedtünk. Így hát megléptem. Úgy gondolom még mindig jobb most, mint ha eltelt volna még 3 év és csak utána...

:(

2009. ápr. 7. 12:13
Tényleg jó a cikk. Pontosan ebben a cipőben járok...
2009. ápr. 7. 11:18

jó cikk, tetszik. s milyen igaz valhol...

Fel kell tenni a kérdést, hogy ha semmit nem változtatna az illető önmagán, akkor is vele akarnánke leélni az életünket..ha a válasz nem...akkor lépni kell..

2009. ápr. 7. 11:03
Egyre több probléma merül fel a párkapcsolatban, de még van szerelem. Mit lehet ilyenkor tenni? Megváltozik-e? Vajon menjek, vagy maradjak? Pár gondolat, meglátás a saját és mások kapcsolataiból, tapasztalataiból.

Ugrás a teljes írásra: Mennyit várjunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook