Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi csapda fórum

Szerelmi csapda (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 7. 12:57
Bár már korábban, a terhességem kapcsán voltunk ilyen helyzetben. Elszomorított, hogy annyira nem is hiányzott...
2009. ápr. 7. 12:56
Köszönöm, ez jó 5let... Lehet, hogy kipróbáljuk, csak az a baj, hogy ahová költözhetnénk, ott elég rossz a légkör. De meglátjuk... :(
2009. ápr. 7. 11:05
Ha van rá lehetőséged, költözzetek külön egy kis időre. Talán ez segíthet, hogy tudtok-e egymás nélkül élni vagy sem és talán a párod is átértékeli a helyzetet és hajlandó lesz beszélni a problémáról.
2009. ápr. 7. 10:48
Szerintem érzi, de nem beszélünk róla... Ha próbálok nem veszi komolyan, a homokba dugja a fejét. A Babát pedig nem igazán akarta, és most is én foglalkozom vele többet... Néha mintha csak nyűg lenne neki ez az egész... :(
2009. ápr. 7. 10:45
Most, ha nem lenne közös babátok, azt mondanám, hogy lépj tovább, de jelen esetben egy család a tét. Nem könnyű. A párod is érzi, hogy nem működik a kapcsolatotok a kellő szinten?
2009. ápr. 7. 10:39
Nagyon kevés a közös cél, érdeklődés, stb. Mindig is hiányzott valami a kapcsolatunkból. Nagyon magányosnak érzem magam mellette...
2009. ápr. 7. 10:38
Voltak problémák, mindig is, csak nem vettük őket komolyan...Aztán teherbe estem -elég hamar- és akkor döbbentem rá, hogy lehet, hogy túl sok a különbség köztünk ahhoz, hogy hosszútávon együttéljünk...
2009. ápr. 7. 10:32
Mi történt,hogy ennyire megváltoztak az érzéseid?
2009. ápr. 7. 10:31
Ha idáig jól megvoltatok, nem voltak problémák, akkor nem szabad egy idegen férfiért feladni a családot. Lehet, hogy azzal nem is tudnátok problémamentesen együtt élni.
2009. ápr. 7. 10:27

2 éve együttélek a Párommal, van egy 8 hónapos kisfiúnk. Jól megvoltunk eddig. A gond az, hogy beleszerettem 1 másik férfiba, és kezdem úgy érezni, hogy nem a megfelelő embernek szültem gyereket...

Nem tudom, mit tegyek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook