Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy nős férfivel volt kapcsolatod és mégis a családját választotta, de teljesen beleestél mit teszel?Van még remény? fórum

Ha egy nős férfivel volt kapcsolatod és mégis a családját választotta, de teljesen beleestél mit teszel?Van még remény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
130. Nem vagyok hibátlan (válaszként erre: 104. - Lui1229)
2016. okt. 14. 15:50
Ne haragudj,de milyen apa az olyan aki azt mondja,hogy jobb messziről szeretni a gyerekeket?Nem is lehet az ilyet apának nevezni.Szerintem.
2016. okt. 11. 21:41
Én voltam ilyen helyzetben , ezt jegyezd meg jól a családját sose fogja elhagyni miattad. Max szeretők lehettek sok sok sok évig. Felejtsd el ,keress mást.
2016. okt. 8. 08:24
Ezek a kalandok gyorsan végetének (vagy lassan) és a férfi a családját választja. De ez jó így. Nem kell mások életét tönkretenni.
2016. okt. 8. 08:19
nos ferfit job nagyivben elkerulni,mert zome ugyis a nejet valassza vegul!
126. 826302286d (válaszként erre: 118. - Bichi)
2016. aug. 2. 19:38
Ezt igy kijelenteni,hogy minden ferfi csalja a nejet ,balgasag.
125. ina87
2016. aug. 2. 16:58

soha nem történt és nem is fog velem ilyen történi.


ez mindég így van általában a férfinak mégis többet ér a családja úgy h ilyen kapcsolatba senki ne fektessen bele időt

124. globus (válaszként erre: 122. - Bekacomb)
2016. júl. 29. 12:28
Jaaj dehogyis! Ők mindig fantasztikus meséket adnak elő arról, hogy otthon már évek óta nincs semmi, mert az asszony frigid.
123. PöttyösPanka (válaszként erre: 121. - Memory)
2016. júl. 29. 11:28
Ilyen esetben nem aggaszt a gondolat, hogy ahogy simán hagyta kihűlni az első házasságát, úgy fogja hagyni veled is, hogy végül megint megvigasztalódjon egy újabb nagy szerelemnél? Eleinte az első felesége mellett is nagy volt a boldogság.
2016. júl. 29. 10:46

Számomra tabu egy nős férfi. Egyrészt nem akarnék pótlék lenni. Ha akar valamit, hagyja ott az asszonyt, aztán beszélhetünk. Mindig benne van a pakliban, hogy a szerető így jár. Nem akarlak megbántani, remélem, hamar helyrejössz lelkileg, és legközelebb nem kezdesz nős pasival. Tartsd többre magad.

Ráadásul engem piszkosul zavarna, ha tudnám, hogy azért otthon is minden bizonnyal ellátja férfiúi "kötelességeit".

121. Memory
2016. júl. 29. 10:30
Nagyon kicsi az esély, hogy valaki szeretőből felvállalt partnerré váljon. Nekem szerencsém volt. Egy kiüresedett, boldogtalan házasságot hagyott a háta mögött értem. Két gyerek van, velük napi szinten megmaradt a kapcsolata. Én hiába voltam őrülten szerelmes, nem bírtam a szeretői státusz megaláztatásait, folyamatosan kerestem a kiutat. Akkor döntött mellettem végleg néhány hónap ismeretség után, amikor közöltem vele, hogy megismerkedtem és randiztam valakivel.Szerintem kell egy határidőt adni magunknak és ha addig nem változtat, akkor felesleges időpocsékolás a helyzet fenntartása, mindamellett iszonyatosan rombolja az önbecsülést. Feltétel még a pasi viszonylagos anyagi függetlensége és kell hozzá a mindent elsöprő szerelem. Ha ezt érzi, nem tart szertői státuszban. Nálunk is előfordult olyan szitu menet közben, hogy elköltözött otthonról, majd hamarosan hazament. Én ezt tudomásul vettem,higgadtan kezeltem (legalábbis felé, belül majd megőrültem annyira fájt ). Viszont néhány nap után megkeresett, mert nem bírta tovább nélkülem. Idő kell egy életet teljesen megváltoztató döntés meghozatalához.
120. Norina82 (válaszként erre: 104. - Lui1229)
2016. jan. 12. 17:30
Lui mintha az én történetemet olvastam volna annyi külömbséggel,hogy itt a srác akivel évek óta tart a kapcsim hazug sajnos szeretőt tart 6éve nincs házas élete de a kislany 5éves hm hanyszor meg vezetne ha tudna....menny imindenröl lemondtam miatta istenem
119. Bichi
2016. jan. 11. 15:05
Kíváncsi lennék, mi lett a vége :)
118. Bichi (válaszként erre: 109. - Mazsinka)
2016. jan. 11. 15:04
Ha csak nem egy impotens vénember a férjed, akkor ez bármikor veled is előfordulhat. Tudod minden nő azt hisz, hogy na vele ugyan nem, aztán meg sokat már rég csalnak, és mindenki tudja, csak ő nem... Ezt így kijelenteni, hogy veled nem történhet ilyen, hatalmas butaság...
117. Bichi (válaszként erre: 54. - Csutkababa)
2016. jan. 11. 15:01
Ne már, te ha találkozol egy pasival rögtön azt feltételezed, hogy nős, és nyomozni kezdesz? szerintem pont az az evidens, hogy nem az, és nem az...
2016. jan. 11. 12:50
Hiába állítja h nem jó a házassága ha nem volna jó elvált volna
2016. jan. 11. 12:49
Most tart 7éve nös családja van de szakitani nem igazàn tudunk.
114. Lui1229 (válaszként erre: 111. - Idhikai)
2015. szept. 16. 08:10
Az emberbe ilyenkor valami eltörik.Pont ahogy írtad, hogy nem engem "választott". Ezért is viselem könnyebben.No meg jobbnak látja ha boldogtalanul is, gyerekei mellett legyen.Legyen is!Neked nem fordult meg a fejedbe, hogy újrakezdjétek tiszta lappal így hogy elvált?
113. Lui1229 (válaszként erre: 109. - Mazsinka)
2015. szept. 16. 08:05
Akkor ne olvass ilyen fórumot....
112. Idhikai (válaszként erre: 104. - Lui1229)
2015. szept. 15. 22:44
.. el fognak válni, de Te már sehol nem leszel...
111. Idhikai (válaszként erre: 107. - Lui1229)
2015. szept. 15. 22:40

... volt ilyen! ... nagyon szerettem, nem akart engem igaziból. Kiugrottam úgy, hogy láttam és tudtam, hogy csak idő kérdése, és a házasságának vége. Lényegtelen volt, mert NEM ENGEM AKART! Azóta elváltak.. emlék... néha előjön gondolatilag, mint általában a nem lezárt dolgok, félévente váltunk egy kétsoros levelet, és ennyi. Jól van így..

... ne reménykedj! Nem az a lényeg, hogy a családját választotta, hanem, hogy nem Téged akart..

110. unom (válaszként erre: 108. - Lui1229)
2015. szept. 15. 22:08

Arra jó volt h rájöjjön lehet jobb is?

Arra jó volt h rájöjjön lehet jobb is?agy rájött, hogy a feleség a jobb. Nehogy már a feleség legyen a hibás, mert a pasi nem bír a farkával.

2015. szept. 15. 22:06
Mi az, hogy "mégis a családját választotta"? Igen, azt választotta. Nyilván. Azt a nőt vette feleségül, és azt az utat választotta, hogy lesznek gyerekei. Amíg te nem jöttél. Noha nekem a házasságomban nem volt, s nem is lesz ilyen probléma, rühellem az ilyen jellegű írásokat, történeteket. Bár még nem olvastam el a sztorit, úgy felment a pumpám már a cím olvasása közben...
108. Lui1229
2015. szept. 15. 22:01

Fellángolás?Valószínű.Csak majd belehaltam!

Arra jó volt h rájöjjön lehet jobb is?De ezután legalább rájött feleség h figyelni és foglalkozni kell a férjével.Jó esetbe!

107. Lui1229
2015. szept. 15. 21:54
Kérdés az már nincs!Csak leírtam a történetet!Közbe-közbe olvasgattam a fórumokat és úgy éreztem h velem úgysem úgy lesz,mint mással,mert tényleg szeretjük egymást!nem is tudom hogy gondolhattam...
106. 76c87e32e1 (válaszként erre: 104. - Lui1229)
2015. szept. 15. 13:01
Valószínűleg csak egy fellángolás volt a részéről, engedd el. Ha egy házasság rossz, akkor harmadik nélkül zárják le, és kezdenek új életet. Ha jön egy harmadik, mindig benne lesz az, hogy mégsem tudják, akarják feladni érte az addigi életüket.
105. Gliese (válaszként erre: 104. - Lui1229)
2015. szept. 14. 14:31
Mi a kérdésed? Lezártátok, keress szabad pasit. Reméljük helyrejön a házassága.
104. Lui1229
2015. szept. 14. 14:19

Sziasztok!Sajnos mostanában elég sokat olvasgattam ilyen témába fórumokat!

Én is beleléptem ilyen helyzetbe, 9hónappal ezelőtt kezdődött.Munkahelyi beszélgetések és szimpátiával kezdődött.Ő többször közeledett hozzám, amit persze elutasítottam, mondván én biztos nem kezdek soha, nős, főleg gyermekes pasival.Főleg h komoly kapcsolatra vágyom.Egy idő után nem tudtasm mit tenni, a kölcsönös vonzalom erősebb volt.Az első csókunk is már több volt.Arengeteg telefonbeszélgetés, hogy rájöttünk mennyi de mennyi közös van bennünk, komolyan tudtunk beszélni, viccelődni, lelkizni,szexről nem is beszélve.NEm veszekedtek feleségével, de igazán sosem volt az igazi.erre főként mellettem jött rá, de hiányzott előtte is vmi neki, amire nem tudott rájönni mi...Többször feljött köztünk h abba kéne hagyni, mert túl komollyá kezd vállni.1,5hónap után jött az üzenet h teljesen belémszeretett...aa főleg nem volt visszaút.Közbe kiment külföldre dolgozni, akkor is kitartottunk, visszajött, jött az első lebukás. De kicsit meg is nyugodott,jobban fájt neki, mikor nekem mondta, h abba kéne hagyni.Rá pár napra mégis nekem mondta h megpróbálja rendbe hozni otthon a dolgait!(csaka gyermekek miatt)Ezt persze akkor nem részletezte.1,5 hét után ismét keresett, h menniyre aggódik értem, folyamatosan én járok a fejébe, nem tud elfelejteni.És igazán ő nem akarja helyrehozuni otthoni dolgait, ez csak rá lett erőltetve és úgy érezte ez a minimum amit meg kell tennie.aznap ismét lebukott egy üzenettel, család össze is pakolt, elindult otthonról, ő pedig hozzám.Másnap hazament, gyerek szülinapi bulija volt tervezve, amit én is mondtam neki, h nem fújhat le.Rá pár napra viszont éreztem a vesztem, mintha eltűnt volna.Majd jelentkezett, h igen eltűnt, mert helyre hozza a házasságát. Azt a depresziót és fájdalmat soha nem éreztem, mikor ez történt.Azt hittem nem élem túl.Kezdtem érezni, h elvesztettem.2hétig tartott,mikor újra beszélni kezdtünk.Amikor találkoztunk próbáltam tartani magam, de 2pityergésünk között nem bírtam ki, h ne öleljem és csókoljam.Minden nap beszéltünk innentől fogva.Otthon ment a balhé, feleség sejtette a dolgokat.őt nem is érdekelte, meg lett beszélve, h 1hétre eljön minimum, és válást ajánlott fel a nő.AMi elől nem tiltakozott.Aznap 2szer is találkoztunk.Belátta, h annyira hiányzom neki, s nem tud elfelejteni, h otthon cak tiszta idegbeteg, gyerekekkel is, jobb messziről szeretni őket, mint h saját maga ellen fordítsa ezzel őket.Nem erőltettem semmit, ezúton hagytam maga útján a dolgokat, csak mellette voltam mindenbe.De felesleges a kitartás, elengedtem.Újra a bizonytalanságot éreztem benne.Mondtam, h ha megint eljátsza velem, többet nem lát.És semmit nem ér, h boldogtalanságba van, de otthon, mint ha olyan valakivel, akivel minden jó és szereti és a gyerekei is mindig ott vannk neki.Ekkor lezártuk...Azóta nem beszéltünk.

2015. jún. 6. 16:41
Ha a családját választotta akkor hagynod kell..Egyéb iránt az a helyes döntés...Amikor elkezdtétek tudtad hogy nős és azt is hogy jó eséllyel nem hagyja el a családját...Ezért nehéz játék házas emberrel kezdeni... HAgynod kell őt és igaz kapcsolatot találnod...
2015. máj. 20. 06:25
em tudsz mit tenni.
101. kicsivio (válaszként erre: 98. - Izisz44)
2010. szept. 23. 21:22

Szia!

Ha ez vigasztal,nem Te vagy az egyedüli ezzel az átkozott szituval.:)

Azóta voltam már ennél kakisabb helyzetben is.

Igaz nem volt házas,de kapcsolatban élt.

Na ha valami,akkor ez hazavágott rendesen.

Azt hittem belehalok,de aztán gondolkodtam.

Mint közben kiderült,mással is megcsalta a barátnőjét.

Ha Vele megtette,velem ugyanúgy megtenné.

Kell a francnak egy ilyen pasi!!!:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook