Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zalán érkezése fórum

Zalán érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zalán érkezése

2009. ápr. 15. 13:31
Csodálatos cikk, csodálatos gyerkőcők! Gratulálok!
2009. ápr. 14. 13:02

Kedves Promama!


Gratulálok ehhez a szép, megható cikkhez, és a két gyönyörű kisfiadhoz is! Én is szívesen elolvasnám a könyvedet!

2009. ápr. 10. 13:31

Szia gratulálok a cikkhez, és még sokkal jobban a fiúkhoz!

Ahogy megírtad az valami fantasztikus. Olyan érzéssel töltött el, mintha én lennék te. Pedig még nincs babám, nem tudom milyen a "saját gyermekedet kezedbe venni", de mindennél jobban várom a pillanatot. Ha megjelenik a könyved mindenképpen szólj, szeretném elolvasni! :P

Még egyszer gratulálok a babákhoz!

2009. ápr. 7. 16:50
Mindenkinek köszönöm kedves szavait:)A kérdésre a válasz,hogy akarok-e könyvet írni,a válasz igen vagyis már folyamatban van:)Remélem egyszer meg is jelenik:)
2009. ápr. 6. 21:24
..ettől a cikktől lúdbőrös lettem:-)))))))))
2009. ápr. 6. 19:52
Nagyon tetszik a cikked.Sok egészséget és boldogságot kívánok nektek.
2009. ápr. 6. 16:29
Szép a cikked,igazán mesébe illő!Gratula
2009. ápr. 6. 15:18
Gatulálok! Szépen leírtad ...........én is rengeteget álmodtam a babámról..rá 3 hónapra megfogant :0)
2009. ápr. 6. 15:17

Jó kis határozott nő vagy, tetszik. :) Fantasztikusan írsz, ha még nem adtál ki könyvet, akkor itt az ideje. Elolvasnám. :)

Különben én is megálmodtam -bár nem ilyen szép álomba 'csavarva' - hogy babám lesz (kb. fogantatás után pár nappal kezdődhettek ezek az álmok), de az is igaz, hogy én eleinte nem hittem ezeknek az álmoknak.

2009. ápr. 6. 12:42
Nos, nekem elsőre kissé szürreális és idézet-szerű, de hát egy bélyeges utazás sem más..:P Egyébként kedves sztori, és gyönyörűek a fiaid:) ( A mikulásos kép pedig...hát az valami kifejezhetetlen, milyen édes, kíváncsi kis pofit vág!:D ) Üdv
2009. ápr. 6. 12:10

Gratulálok a kis Vándorhoz és Öcsikéjéhez! Nagyon aranyosak!

A cikk gyönyörű, megható és egyben hátborzongató (persze a legjobb értelemben)! Ha írsz egyszer egy könyvet, szólj, mindenképp elolvasom!

És boldog szülinapot Zalánnak!

2009. ápr. 6. 11:47
Gyönyörű történet köszönöm, hogy elolvashattam. :-)
2009. ápr. 6. 11:35

Szinte meseszerűűűűű:)))))))


Grat!

2009. ápr. 6. 11:24

Gyönyörű cikk!!! Nem gondoltál még rá, hogy könyvet írj? Én tuti megvenném!:)


Gratulálok a fiúkhoz, nagyon szép csöpségek!

2009. ápr. 6. 11:19

És boldog szülinapot Zalánnak (látom, holnap lesz a nagy nap!:)

Várom a cikket Simonról is!:)

2009. ápr. 6. 11:16
Gratulálok! A babához, a szüléshez és a szép cikkhez!:)
2009. ápr. 6. 11:03
A párommal szinte mindenben egyetértettünk és minden olyan magától értetődő volt. Az életünk összekapcsolódott, ő kérte, hogy maradjak, és én maradtam. Aztán szóba került, hogy mennyire vágyik már saját családra és ezt én is így éreztem. A kisbabánk is már nagyon készült a Földre megszületni. A mai napig emlékszem a Vele való első találkozásra.

Ugrás a teljes írásra: Zalán érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook