Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zavaros szemek, hamar könnyező szem, van valakinek ilyen poblémája? fórum

Zavaros szemek, hamar könnyező szem, van valakinek ilyen poblémája? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 12. 18:12
Reggelente véres szemekkel ébredek és egész nap szúró érzés van a szemeimben - Visine valamicskét segít.
8. 43bee68010 (válaszként erre: 7. - A7baea197d)
2009. ápr. 5. 23:12

Köszi!

A kamillára is allergiás vagyok!

:)

7. a7baea197d (válaszként erre: 4. - Herengtimea)
2009. ápr. 5. 22:43
Lehet, hogy kötőhártyagyulladásod van. MIndenképpen mutasd meg szemorvosnak. Addig, amíg el tudsz menni a kamillás borogatás segíthet. Ha van allergiád, légy óvatos.
6. 43bee68010 (válaszként erre: 4. - Herengtimea)
2009. ápr. 5. 22:42

Szia!

Évek óta küzdök ezzel a problémával én is.

Érzékeny a szemem a fényre,neonra,számítógépre,huzatra,szélre és még allergiás is vagyok.2 fajta szemcseppel járkálok az egyik a Visine a másik az allergiára való.Optikus fényre sötétedő szemüveget javasolt azt is csináltattam.Azt mondta ennél többet nem tehetek,fehér bőrű kék szemű embereknél ez előfordul.A Visinnel is vigyázni kell,mert az meg szárítja a szemet. Ja! Műkönnyel is próbálkoztam az szörnyű volt.Igazából nincs végleges megoldás szerintem.Nekem legalább is ez a tapasztalatom.

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Herengtimea)
2009. ápr. 5. 22:28

a biztonság kedvéért mutasd meg szemorvosnak, de szerintem csak érzékenyebb fajta vagy.

A napszemüveg elengedhetetlen!

Ha meg reggel piros szemekkel ébredsz, használj Visin szemcseppet

4. herengtimea (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2009. ápr. 5. 22:27
ha felkelek reggel akkor kicsit véresek,és akkor könnyezik,ha elérzékenyülök,meg persze a fényre is.
2009. ápr. 5. 22:24

ha sokat könnyezik, akkor biztos érzékenyebb a fényre.

Hordj napszemüveget mindig, ha szabadban vagy!

2009. ápr. 5. 22:24
mit értesz zavaros szemen?
2009. ápr. 5. 22:09
Zavaros szemek, hamar könnyező szem, van valakinek ilyen poblémája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook