Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a pg53 mikroszkóppal kapcsolatban? Megéri megvenni vagy inkább az ovu teszt? fórum

Mi a véleményetek a pg53 mikroszkóppal kapcsolatban? Megéri megvenni vagy inkább az ovu teszt? (tudásbázis kérdés)


19. pidiko
2010. ápr. 29. 17:53
sziasztok!látom egész sokan azt mondják hogy jó ez a mikroszkóp. Én is szeretném kipróbálni ugyanis nem tudom eldönteni hogy van-e pé-m vagy sem meg a mensim sem normális fogamzásgátló abbahagyása után. És egyenlőre nem tudom bevállalni az orvos által ellenőrzött pé nézést mert még tart a suli nem tudok eljárni majd csak utána. Szóval mivel szeretném kipróbálni ezt a mikroszkópot ezért meg szeretném kérdezni hogy hol lehet kapni?Én még nem találtam a patikában pl. azt mondták ilyet ők nem tartanak. segítségeteket előre is köszönöm.
18. sziko
2010. márc. 2. 19:19

mikor teljesen páfrányos akkor van peteérésed. De ezt Te is észreveszed, mert olyan nyúlós, fehér nyák van a fehérneműn.

Ha azt észleled, hogy mindig van valamennyi páfrány, akkor azt figyeld mikor lesz több. Mert a pé. előtt már sokkal páfrányosabb. Utána 3-4 nappal rá van pé. és akkor brutálisan sok a páfrány. Ezt figyeld s akkor tutira mehettek:)))))

17. MBogi (válaszként erre: 15. - Sziko)
2010. márc. 1. 21:03

Nekem most múlik el a mensim, és páfrányos...Ha csak páfrányok vannak, az a "jó", ugye? Mert a mensi alatt voltak közte kis foltok is.

Kistesót szeretnénk, és elővettem a mikroszkópot, de az első baba nem ezzel jött össze.

Tud valaki segíteni, hogyan kell hatékonyan használni?

16. sziko
2010. febr. 27. 21:10

Én még a "megfigyelés és tapasztalatgyűjtés" fázisában voltam, de mikor először páfrányt láttam letámadtam a párom. Következő alkalom pedig a Jónás nap volt...

Szerintem nagyon jó egy kis kütyű. Én csak ajánlani tudom.

15. sziko (válaszként erre: 12. - Tinkuci)
2010. febr. 26. 19:14

Az már valami. Nekem mégis van baba!!!

Ugyanigy sokáig páfrányos voltam...

ne add fel!!! Nekem az elmaradt után 10 nappal mutatta a 2. csikot. Addig semmit. Az első gyermekemet meg 5 hét múlva mutatta meg a teszt. Úgyhogy van remény...

2010. febr. 24. 19:56
szerintem semmit sem ér...éveket vártunk a babára, pedig rendszeresen kukkoltam...
13. sziko (válaszként erre: 12. - Tinkuci)
2010. febr. 24. 19:49

Szio!!!

Én 2 hétig voltam páfrányos. Úgy tűnik, sajna nincs baba.:(((((( Érzem a menszi előtti görcsöket.

12. tinkuci (válaszként erre: 2. - Tamo87)
2010. jan. 15. 14:01
Szia!!!Nekem van 6 8 napja páfrányt mutat,de a teszt negativ!!!Mi a vélemény???Lehet babó???
11. f994e5f68f (válaszként erre: 2. - Tamo87)
2009. ápr. 8. 11:17

Szia,

én használtam,és csak ajánlani tudom!

Ezzel sikerült két lány után harmadikra a kisfiam:-))))))

Barátnőm is használta,ő sokáig nem tudott teherbe esni, de amikor minden reggel kukkolta a mikroszkópot - 2 hónap múlva összejött a baba!

10. HLivia
2009. ápr. 8. 08:27
Szia! Én használom és első alkalommal babás lettem tőle. Igaz meg kell tanulni használni. Az ára 2500 körül mozog. Én csak ajánlani tudom.
9. tamo87 (válaszként erre: 8. - D9d8721118)
2009. ápr. 5. 18:54

Szia.

Már kezdtem tényleg lemondani róla, pedig sztem jobban megéri mint az ovu teszt. Remélem én is gyorsan be páfrányosodok, és neked is sok sikert a babóhoz :)

2009. ápr. 5. 18:14

Szia!

Én is vettem, majdnem meghaltam amikor két hónapon keresztűl csak amorf alakot mutatott... Már azon gondolkodtam, hogy kidobom. Erre közölte velem a dokim, hogy nem ovulálok :( Nah, mondom akkor sok értelme volt. Aztán folytattam mégis a mindennapi kis nyálkenegetést, és múlt szombaton páfrányos volt. :) Olyan boldog voltam!!!

Úgyhogy most reménykedem...


Aki azt mondja, hogy szar, meg semmit nem ér, annak vagy nincs peteérése vagy nem tudja használni.

Lehet, hogy valaki hiába keresi a pálmát rajta, ha egyszerűen nem ovulál, mitől lenne???

2009. ápr. 5. 16:50

szia én megvettem nekem használt,az elsö hónapban teherbe estem.mutatta a páfrányokat peteéréskor.

szerintem csak meg kell tanulni használni.de állitolag vannak hibásak is

2009. ápr. 5. 13:32
Én is hiába keresem rajta a pálmát meg krumplit...
5. tamo87 (válaszként erre: 3. - Kryssz)
2009. ápr. 5. 13:23
Szia. Akkor te mit ajánlasz helyette?
2009. ápr. 5. 13:23
Ne ved meg felesleges.
2009. ápr. 5. 13:21

Szia,


mi megvettük, egyszer használtam, de nem igazán volt egyértelmű amit mutatott, így ki is dobtuk, mégegyszer nem vennék!

2009. ápr. 5. 13:20
Még ha esetleg tudja valaki mennyibe kerül mostanság, azt jó lenne tudni.
2009. ápr. 5. 13:19
Mi a véleményetek a pg53 mikroszkóppal kapcsolatban? Megéri megvenni vagy inkább az ovu teszt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook