Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyitábor? fórum

Fogyitábor? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 1. 06:19

Nézzétek meg a képeket!,,ebben a vízparti házban lehetne összehozni egy ilyen tábort 70/302-3412

15 főig tökéletes lenne

15. fules76 (válaszként erre: 12. - Fuszulka)
2011. máj. 25. 15:32

Szia!


Hívd fel Katona Zolit, a Zsírégetés Harcosainak megalkotóját a 70/3878702-es számon. Ő tud felvilágosítást adni a táborról.


Zoli

14. fules76 (válaszként erre: 13. - 1d472d0461)
2011. máj. 25. 15:29

Sziasztok!


A Zsírégetés Harcosai szerveznek életmódváltó tábort. Sok jó program lesz és a hely is szép, ahol tartják. Nézzétek meg, ha érdekel Benneteket.


www.zsiregetesharcosai.hu/tabor/fpb


Zoli

2011. febr. 26. 22:59

Én pont a múltkor kerestem erre rá a neten, mert gondoltam, a nyáron még jobban ráhajtok a sportra, egészségre, ilyesmik. Sajnos csak 1-2 fogyitábort találtam, de az egyik limitált résztvevős, nagyon drága, a másik meg már évek óta nem működik...

Szerintem ha jól meg lenne hirdetve, korrekt szakemberekkel is (nem kell nagyra gondolni, csak egy életmódos/dietetikus, edző, esetleg egy orvos), akkor igenis lenne rá igény!

Mondjuk nem tudom, milyenre gondoltál...én lehet, hogy benne lennék! :)

12. fuszulka (válaszként erre: 11. - Vagy mégse?)
2010. szept. 6. 22:14
a fogyi tábor érdekelne köszi
2010. aug. 26. 11:54

- FOGYITÁBOR

- RANDITÁBOR

- PECATÁBOR - szerveződik Makádra!


tel: 06-70-302-3412 Timár Zsuzsa

10. aeb750e196 (válaszként erre: 9. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 15. 20:06
egyetértek :)
9. a6d5a14c21 (válaszként erre: 8. - Aeb750e196)
2009. ápr. 15. 19:42

Persze elmennék,bár az akkor nem tábor lenne így,hanem nyaralás,de végül is 1 lenne a cél:)

Ami még szerintem fontos,vagy érdemes,hogy hasonló súly problémákkal küzdők kerüljenek össze.

Persze én megértem maximálisan azt is,aki mondjuk 5kilótól akar megszabadulni(remélem egy nap nekem is csupán ennyi lesz a problémám)de szerintem ha mondjuk ilyen ember is van olyanok között akik mondjuk 10-20-30kilót akarnak fogyni vagy még többet,azoknak rendkívül frusztráló lehet,fürdőruhában összezárva egy szinte tökéletes alakú lánnyal,akármilyen kedves,vagy segítőkész is)

8. aeb750e196 (válaszként erre: 7. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 15. 17:40

igazad lehet...sajnos :) Mondjuk én úgy gondoltam,hogy csak olyanok jönnének úgyis,akik tényleg fogyni akarnak, és csak támogató kell neki. nem? te nem mennél egy privát nyaralásra?mármint egy egyszerű kis kiruccanásra,ahol hasonló problémájú emberkék vannak, és te támogatnád az egyiket, a másik meg téged :) nem kell olyan soknak lenni,akár 5-6 ember is össze tud hozni vmit.nem?:)

:)

7. a6d5a14c21 (válaszként erre: 6. - Aeb750e196)
2009. ápr. 12. 11:18

Szerintem abból egy csoportos evés lenne az eredmény:D

Sajnos arra sincs garancia,hogy minden ember aki eljön a táborba kijön majd egymással.Ezt a nem evés,vagy kevés evés illetve az,hogy valakinek jobban vagy kevésbé jól megy feszültségeket szülhet,amiből meg nem sok jó származik.Ezért fontos szerintem legalább egy kívülálló személy,egyfajta táborvezető,mint pl egy edző vagy dietetikus,akinek a szava mindenki számára kötelező erejű,és aki rendet tud teremteni,vagy épp ösztönözöni.Mert ugye arra sincs garancia,hogy mondjuk 15 vasakaratú fogyizó gyűlik össze,aki mind simán megállja a bűnözést...arra több esélyt látok,hogy lesz köztük néhány olyan aki gyengébb akaratú,aki könnyen elcsábul,és könnyen magával sodor még pár embert,azzal a szlogennel,hogy "ennyi még belefér...",mert ha már ő bűnözött,akkor rontsa el más is...de ez csak az én véleményem:)

6. aeb750e196 (válaszként erre: 5. - A6d5a14c21)
2009. ápr. 12. 10:58
nem, én csak egy sima dagi diák vagyok :( Csak gondoltam ha többen vagyunk azonos problémával, jobban tudjuk ösztönözni egymást. gondoltam mindenki a megszokott módszerét megmutatja a másiknak, együtt torna, stb
5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 4. - Aeb750e196)
2009. ápr. 12. 10:38
Megszervezni nem hiszem.Legalábbis én sokat jártam táborozni(nem fogyisba:)) még gimi alatt is,és a szemem előtt szervezett le mindent egy maga a tanárnőnk.Szóval nem egy megoldhatatlan dolog,csak tényleg precíznek kell lenni hozzá.Na meg kell hozzá sok-sok reklám,hogy megérje a bele fektetett energiád...azt mondjuk nem tudom,hogy Te magad mivel foglalkozol,tehát esetleg dietetikus vagy egyéb hasonló szakember vagy?mert egy ilyen táborhoz legalább 1 de inkább 2(mondjuk egy dietetikus meg egy edző) szakértelme,jelenléte nagyon fontos,hogy legyenek akik tekintéllyel és tudással rendelkeznek a fogyókúra terén,és akik ezáltal azokat akik elakarnak csábulni hitelesen kordában tudják tartani:)
2009. ápr. 6. 18:03

Hát igen..én még sosem voltam ilyen táborban, csak úgy jött az ötlet,hogy mi lenne ha.. :)

Szerinted nehéz lenne egy ilyet megszervezni?

2009. ápr. 6. 17:57

Szia!


Nekem tetszene a dolog!végre egy hely,ahol elzárják előlem a hűtőt:D egyébként én már nézegettem pl lébőjt kúra táborokat is,de elment a kedvem,miután láttam,hogy az összes kb elborult agyú emberek agyszüleménye,ahol a tízórai beöntés,az ebéd meditálás,de ha szaunázni vagy kondizni szeretnél,azért fizess külön a tábor ára mellé...no comment

2009. ápr. 6. 17:20
Látom nemigen tetszik az ötlet.. :(
2009. ápr. 5. 12:18

Sziasztok.

Csináltatok már fogyitábort? Nincs kedvetek hozzá a nyáron?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook