Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A táplálástól az étkezésig fórum

A táplálástól az étkezésig (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A táplálástól az étkezésig

2009. jan. 2. 13:31

Sziasztok!

Nekem hasonló a problémán,mint rencsilánynak,nekem van egy 22 hónapos kislányom,aki nem mindig akar enni.A reggeli és vacsora,az mindig megvan,általában kakaó és valami szendvics,vagy ilyesmi. De az ebéd és a többi nappali evés,az már húzós. Vannak kaják,amiket nem akar megenni,eltolja.Mostanában egyre többször alig akar enni.

Bevittem 5 hónapja a dokihoz,elküldött vérvételre,azt mondta rejtett vashianyos,adtam neki kúra szerűen vas cseppeket,nem javult a helyzet.A közérzete viszont jó,mozgékony,dalolászik,jó kedvű...

Mégsem tudom mit tegyek? Vitaminokat,és cseppekkel és gyümölcsökkel adom neki.

BÚÉK Nektek! :)

2007. jan. 2. 20:20

és hogy éred el,hogy reggelizzen a fiad?Nekem most aza problémám, hogy nem akarnak reggelizni a gyerekek.(5 éves és 2 évesek)

Hiába rakom eléjük, csak nyámmognak rajta.

Ebédre viszont már nagyon éhesek.

Uzsit nem mindig igényelnek,az attól is függ milyen volt az ebéd.

A vacsi is változó.Van amikor farkas éhesek, van mikor csak csipegetnek.

És ebbe a nagyon változó étvágyba olyan nehéz beiktatni a megfelelő vitamin menyyiséget.

Neked is BÚÉK!:)

3. hdm0123 (válaszként erre: 2. - Rencsilany)
2006. dec. 31. 12:49
Szia én Móni vagyok, 13hónapos a fiam. Nálunk egy napi menü így néz ki:reggeli tej, tízórai szendvics,ebéd valamilyen főtt kaja akár főzelék is, uzsonna szendvicsféle+gyümölcs, vacsi tej.Most ez vált be és éjszaka jót alszunk. BÚÉK
2006. nov. 20. 16:09
Mit eszik a gyereketek egy nap?Nagyon figyeltek a vitaminra,vagy olyan az étrend, hogy nagyjából minden benne van?
2006. nov. 18. 13:51
Az anyák ősidők óta szeretettel gondoskodnak gyermekük táplálásáról.A helyes táplálkozás-az egyéb környezeti és öröklött tényezőkkel együtt-biztonságos alapot nyújthat ahhoz, hogy csemetéink egészséges felnőtté váljanak.

Ugrás a teljes írásra: A táplálástól az étkezésig

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook