Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vannak jól bevált ötleteid a klimax okozta fejfájásra és izzadásra? /Női klimax/. Gyógyszer, hormon kizárva. fórum

Vannak jól bevált ötleteid a klimax okozta fejfájásra és izzadásra? /Női klimax/. Gyógyszer, hormon kizárva. (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 17. 22:11
35 évesen lehet klimaxozni? ha igen honnan tudom, hogy az klimax és nem csak hormonzavar?
13. depirinko (válaszként erre: 9. - Monácska30)
2010. máj. 28. 09:22
Szia Monácska! Remélem, olvasod még a fórumot! Nekem a klimaxos tüneteimet a propolisz csepp szüntette meg, mézes boltban szoktuk venni, és 2X30 cseppet kell belőle bevenni. Nagyon sokat segít a rendszeres meditáció is.
2010. ápr. 21. 20:13
Szia ebben a témában nemsokan irnak ugylátom ez a korosztály nemolyan közlékeny .Énis inditottam egy hasonlót nemsok eredménnyel.Mennyi idös anyukád?Az álmatlanság inkább jellemzö a változó korra mint az álmosság.Irj ha tudok válaszolok a kérdésre.
2010. ápr. 21. 13:26
Írd be a keresőbe, hogy klimax, több fórum is előjön. Ott lehet újabb kérdéseket is feltenni.
2010. ápr. 21. 13:24
Sziasztok, úgy véljük anyukám a változó korba lépett?! mivel esténként melege van, fázik, havonta két menszesz 1-2 napos, rossz közérzet, álmosság, miben segíthetek neki?
2010. ápr. 21. 13:22
Hogyan lehet enyhíteni a klimaxos tüneteket?
8. Júlia* (válaszként erre: 7. - Rika1)
2009. nov. 6. 15:52
Remifemin-plusz
7. Rika1 (válaszként erre: 6. - Júlia*)
2009. okt. 29. 01:53
És melyik jött be?
2009. ápr. 5. 10:06

Köszönöm a válaszokat. :-)

Most már a sok jóból meg kell találnom a legjobbat.

Csodás vasárnapot.

:-)

2009. ápr. 5. 09:30

Nagyon jó és kifejezetten erre való:

[link] és csak cseppeket kell belőle használni!

2009. ápr. 5. 09:23

Gyógynövényekből készült teák,kimondottan a klimaxos tünetek kezelésére.pl:Lady klimax tea,herb.harmónia tea,

Szója izoflavonoidokat tartalmazó készítmények: Szója vit kapszula,BIoCo szója kapszula,Klimovit kapszula.Ezek mind gyógynövényeket,nyomelemeke,vitaminokat tartalmaznak.

2009. ápr. 5. 08:30

Nekem a Remifemin-plus bevált. Semmilyen mellékhatást nem vettem észre, de a gyakori és borzalmas hőhullámokat megszüntette. Előtte éjszaka is felébredtem 5-6-szor emiatt, nagyon fáradt voltam.

Kb. 12 nap Rem+ szedés után szűntek meg. Na jó, nem teljesen, de előtte egy nap kb 20-szor is leizzadtam, most csak egyszer.

2009. ápr. 5. 08:15

Szia

Ne legyen anyagcsere zavar,mert az kihat az egész szervezetre.Ezt a megfelelő folyadékbevitel biztosítja.

A rendszeresség mindenben.

Lassítani a tempót.Az agyunk a lelkünk fiatal,de már a nyugodtabb üzemmódra vágyik.

Nem voltam klimaxos és most sem vagyok az.

Ja! Kiegyensúlyozott párkapcsolat.

2009. ápr. 5. 08:02
Vannak jól bevált ötleteid a klimax okozta fejfájásra és izzadásra? /Női klimax/. Gyógyszer, hormon kizárva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook