Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kamasz fiú gondok fórum

Kamasz fiú gondok (beszélgetős fórum)


14. genia
2009. szept. 28. 15:20
Sziasztok.Azen fiam is 16 eves,es nagyon jo gyerek.CSanndi67 nekunk is volt egy 18 eves kislany 4 honapig jartak.Igyekeztem mindent megbeszelni a fiammal egyutt orultun egyutt sirtun ki kerte avelemenyemet.Akesoi haza jarast mi sem igazan toleraltuk az apjaval.Aztan ki eggyeztunk a kislannyal hogy inkabb jojjon o hozzak vagy menjen agyermek .Akislany raadasul falusi es ingazik be szatmarnimetibe [mi ott lakunk] ugyhogy mikor afiamt vittem hoztam ha kellet.ezt,foleg hetvegen hetkozben tanulni kell.Ha nem romlik atanulas eredmenye ekkor heytvegen bulizni is lehetett kesoig is.Nalunk ez igy bevalt.Azota mar nincs baratnoje szakitottak amit persze nem banok.De szerintem kozos nevezore kell jutnotok probald megerteni szerelmes ,es akkor ezt o ertekelni fogja.Remelem tudtam egy kicsit segiteni.
2009. máj. 4. 19:40

Sziasztok!


A fiam júniusban lesz 15 éves.8.-os. 1 hónapja jár egy lánnyal. Múlt héten derült ki,hogy a lány 18 éves.A gyerek kétszer este fél 11-kor jött haza.Persze az apja rögtön rátámadt meg én is mondtam a magamét.Tegnap este annyit mondott a kisfiam válaszul,hogy "szeretem",és ránk vágta az ajtót.Szóval áll a bál ! Komolyan mondom nemtudom,hogy ilyenkor mi a teendő.Eltiltani nem akarom vagy talán nem is tudnám. Arra gondoltam,hogy beszélek a lánnyal,hogy ne ilyen későn járjon haza a gyerek.Igazából az a véleményem,hogy ilyen korban még sok a 3 év a lány javára.

12. 274c9996b8 (válaszként erre: 11. - Séninéni)
2009. ápr. 4. 15:55
Hat akkor benne vagy a slamasztikaban , szerintem.Ez egy nagyon kenyes eletkor a fiuknal , de 1-1-atyai pofon helyreszokta razni az egyensulyt !
2009. ápr. 4. 15:49
Persze itt van az apja de én vagyok az aki eddig is foglalkoztam a gyerekkel,mikor az ellenörzője betelt az 5 ökkel az apja úgy reagált,hogy de ügyes vagy.akkor most én nem engedem hogy "beleszoljon"bármibe is.Tekintély az apja felé =0!!!És nem a gyerek miatt.Az apja egy külön fejezet.
10. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Séninéni)
2009. ápr. 4. 15:44

Ebben a korban nagyon jo ha , ott van a gyerek apja ! Meglehet hogy , nincs tisztaban az eröviszonyokkal ? !

Masszoval ha ,nem allsz a sarkadra megprobalja atvenni a "hatalmat!"

2009. ápr. 4. 15:41
ott meg lehet talalni a konyvet
2009. ápr. 4. 15:40
2009. ápr. 4. 15:36

Van egy konyv amit minden szulonek ajanlok

THOMAS GORDON:P.E.T.-A SZULOI EREDMENYESSEG TANULASA

szuper konyv ,segit hogy konnyen tudjon a szulo kommunikalni a gyerekkel...ha az en szuleim is ezt a modszert alkalmaztak volna akkor en is tobb mindent elmondtam volna nekik:)

6. 769918d4ef (válaszként erre: 4. - Séninéni)
2009. ápr. 4. 15:31
irtam egy privit:)
2009. ápr. 4. 15:30
Ok,de miért lázzad,mi ellen? Kamaszlányom van(16 éves :))Nálla is romlottak a jegyek az előző évhez képest.
2009. ápr. 4. 15:27
Beszéltem mindíg is nagyon jó volt a kapcsolatunk.Egyszerűen ugy tűnik mintha lázadna,hogy azért se
2009. ápr. 4. 15:19
beszélj vele,talán elmondja mi a baj
2009. ápr. 4. 15:18
szerelmes
2009. ápr. 4. 14:58
Segítség!16 é kamasz fiam aki eddig jó tanuló volt most Bp eggyik legjobb gimiébe jár,és nem akar tanulni!!!!!Tegnap 4 1.est hozott ül a szobájába és nem tanul!!!Ha valakinek van tapasztalata,hogy mit lehet ilyenkor tenni szívessen olvasom.Tehetetlen vagyok!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook